Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Námořnický styl: Letní klasika, která neomrzí

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

14. 6. 2019 | Bydlení a design

Léto už je ve vzduchu, a tak nezbývá než chytit svěží vítr do plachet a hurá vstříc novým dobrodružstvím! Neumíte si prázdniny představit bez svého oblíbeného pruhovaného trička? Zkuste letos obléknout do námořnických barev také svůj interiér. Uvidíte, jak se v něm budou suvenýry z cest krásně vyjímat!

Námořnická paleta

Barvy v námořnickém stylu hrají prim. Dominantní postavení v námořnické paletě zaujímají odstíny modré barvy – od safírově modré, ultramarínové, přes nebesky modrou až k Capri odstínu. Námořnický styl se neobejde ani bez bílé a syté červené barvy. Pro doplňkové barvy se porozhlédněte mezi odstíny šedomodré, světle i sytě žluté, pískové, ale nemusíte se ostýchat ani černé a zlaté barvy.

Námořnické vzory

Pruhy, proužky a zase pruhy! A pak kotvy, kompasy, uzly, lana, majáky, plachetnice, vždyť to znáte. Zmíněné motivy najdete na ložním povlečení pro děti i dospělé, dekoračních polštářích i kuchyňských utěrkách. Barevně sladit můžete také ručníky a osušky, na výlet k vodě si sbalte stylovou deku. Námořnický styl je nadčasová klasika – čistá, jasná, letní a pořád nás baví. Proto se vyplatí věnovat pozornost materiálovému složení výrobků. Syntetiku si domů přes práh nepouštějte. Raději dejte přednost kvalitním bavlněným textilním doplňkům, které jsou stylové, ale zároveň i funkční. Pokud se budete držet doporučení výrobce ohledně jejich údržby, budou vás námořnické doplňky těšit celou řadu sezón!

  

Životní linka stárnoucího psa

Telecí maso jako minutka

Telecí maso jako minutka

15 hlasů
40min 1017 kJ 245 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborové placky se sýrem

19 hlasů
45min 731kJ 35 Kč

Velmi jednoduché placky z vařených brambor a sýra.

Grilovaný losos

2 hlasy
1h a 35min 620kJ 300 Kč

Když budete vybírat rybu na gril, zvolte lososa – nevysuš...

Poradny

Jak probíhá sociální šetření, mohou mi odejmout dávku?

Dobrý den,podle zákona o pomoci v hmotné nouzi jsou pracovníci úřadu práce oprávněni vstoupit do ... Více

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více