Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zkrášlete si domov téměř zadarmo

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

13. 12. 2019 | Bydlení a design

Toužíte po změně, která by pozvedla váš domov a přidala mu na osobitosti, ale nemáte peníze na nic nákladného? Žádný strach, jde to i s minimálním úsilím a téměř zadarmo! Jednoduché, a přitom efektní nápady dodají vašemu bydlení šmrnc a nezaměnitelnost. Přinášíme několik tipů na to, jak vylepšit byt, aby vám při příchodu domů zvedl náladu.

Jaké pocity vás zaplaví, když odemknete dveře a vejdete domů? Jakmile za sebou zaklapnete dveře, měli byste pocítit příjemnou změnu a pozvolna se po náročném dni naladit na klid a odpočinek. Neděje se to ale automaticky, je potřeba vybudovat si z domova oázu plnou klidu a odpočinku. Docílit toho lze i úplnými maličkostmi. Tak třeba například.

Chytré úložné prostory

Máte pocit, že vaše věci doma jen přibývají a začínají všude překážet? Pak je třeba zamyslet se nad jejich chytrou organizací. Osobní předměty a dekorace dělají domov domovem. Neměly by ale být zdrojem špatné nálady a nervozity. Přetéká-li váš domov hromadami nejrůznějších věcí, je čas na pořádnou změnu. Zorganizujte všechny věci do úložných boxů a krabiček a uložte je na šikovné místo. Využít můžete prostor pod postelí, úložný prostor v podnožce či taburetu anebo místo na skříni.

Originální odkládací stolek

Jste náruživý čtenář a doma, na chatě či na půdě se vám hromadí spousta knih? Nemusíte se jich zbavovat – využijte je chytře a vybudujte z nich odkládací stolek! Knihy navršte na sebe do komínu tak, aby dosahovaly do požadované výšky, a máte perfektní stolek a jedinečný designový kousek. Můžete na něj postavit květinu, svícen nebo oblíbenou dekoraci a ještě vám zbyde místo pro hrnek s čajem, mobil či brýle.

Větev jako věšák

Během podzimní procházky v přírodě si vyberte větev s vhodnou tloušťkou a tvarem a odneste si ji s sebou domů. Doma ji očistěte, a když se budete chtít kreativně vyžít, můžete ji i přelakovat anebo nabarvit tak, aby ladila s vaším interiérem. Tento kousek přírody se dá využít jako originální věšák do předsíně třeba na klíče nebo jako základ otevřeného šatníku – zavěste větev do prostoru na provaz či menší lano a získáte neotřelý štendr.

Tapety namísto výměny nábytku

Máte místy špinavé stěny, ale do velkého malování se vám nechce? Pořiďte si samolepicí tapety! Tapety dají novou tvář omšelým stěnám a pomohou oživit velké sestavy nábytku, jako jsou kuchyňské skříňky či obýváková stěna. Ozdobte jimi celou místnost či protilehlé stěny. Hezký dojem udělají i dekorační samolepky v různých vzorech a velikostech. Vzor pak protáhněte ze stěny třeba na dveře či komodu.

Esenciální oleje pro čistý vzduch v domácnosti

Pečené brambory se sýrem a rozmarýnem

Pečené brambory se sýrem a rozmarýnem

1 hlas
55min 471 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí špíz

6 hlasů
40min 677kJ 130 Kč

Rychlá příprava, vynikající chuť.

Penne s čerstvými fíky

26 hlasů
50min 680kJ 120 Kč

Těstoviny s parmazánem a fíky.

Poradny

Jak ukončit dohodu o provedení práce?

Dobrý den,to, že nejste dočasně schopná pracovat, nemusí nutně znamenat, že Váš zaměstnavatel neb... Více

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více