Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zkrášlete si domov téměř zadarmo

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

13.12.2019 | Bydlení a design

Toužíte po změně, která by pozvedla váš domov a přidala mu na osobitosti, ale nemáte peníze na nic nákladného? Žádný strach, jde to i s minimálním úsilím a téměř zadarmo! Jednoduché, a přitom efektní nápady dodají vašemu bydlení šmrnc a nezaměnitelnost. Přinášíme několik tipů na to, jak vylepšit byt, aby vám při příchodu domů zvedl náladu.

Jaké pocity vás zaplaví, když odemknete dveře a vejdete domů? Jakmile za sebou zaklapnete dveře, měli byste pocítit příjemnou změnu a pozvolna se po náročném dni naladit na klid a odpočinek. Neděje se to ale automaticky, je potřeba vybudovat si z domova oázu plnou klidu a odpočinku. Docílit toho lze i úplnými maličkostmi. Tak třeba například.

Chytré úložné prostory

Máte pocit, že vaše věci doma jen přibývají a začínají všude překážet? Pak je třeba zamyslet se nad jejich chytrou organizací. Osobní předměty a dekorace dělají domov domovem. Neměly by ale být zdrojem špatné nálady a nervozity. Přetéká-li váš domov hromadami nejrůznějších věcí, je čas na pořádnou změnu. Zorganizujte všechny věci do úložných boxů a krabiček a uložte je na šikovné místo. Využít můžete prostor pod postelí, úložný prostor v podnožce či taburetu anebo místo na skříni.

Originální odkládací stolek

Jste náruživý čtenář a doma, na chatě či na půdě se vám hromadí spousta knih? Nemusíte se jich zbavovat – využijte je chytře a vybudujte z nich odkládací stolek! Knihy navršte na sebe do komínu tak, aby dosahovaly do požadované výšky, a máte perfektní stolek a jedinečný designový kousek. Můžete na něj postavit květinu, svícen nebo oblíbenou dekoraci a ještě vám zbyde místo pro hrnek s čajem, mobil či brýle.

Větev jako věšák

Během podzimní procházky v přírodě si vyberte větev s vhodnou tloušťkou a tvarem a odneste si ji s sebou domů. Doma ji očistěte, a když se budete chtít kreativně vyžít, můžete ji i přelakovat anebo nabarvit tak, aby ladila s vaším interiérem. Tento kousek přírody se dá využít jako originální věšák do předsíně třeba na klíče nebo jako základ otevřeného šatníku – zavěste větev do prostoru na provaz či menší lano a získáte neotřelý štendr.

Tapety namísto výměny nábytku

Máte místy špinavé stěny, ale do velkého malování se vám nechce? Pořiďte si samolepicí tapety! Tapety dají novou tvář omšelým stěnám a pomohou oživit velké sestavy nábytku, jako jsou kuchyňské skříňky či obýváková stěna. Ozdobte jimi celou místnost či protilehlé stěny. Hezký dojem udělají i dekorační samolepky v různých vzorech a velikostech. Vzor pak protáhněte ze stěny třeba na dveře či komodu.

Nesouhlasíte s výpovědí z nájmu bytu. Můžete se bránit

Mletý řízek se sýrem

Mletý řízek se sýrem

26 hlasů
40min 929 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Poctivá moravská zelňačka

10 hlasů
1h a 50min 640kJ 130 Kč

Česká klasika, kterou snad každý uvítá.

Kuřecí vývar s parmazánem

9 hlasů
30min 401kJ 75 Kč

Rychlá, jednoduchá polévka s těstovinovou rýží a parmazán...

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více