Udělejte si z postele útulné zimní útočiště

Postel se za poslední rok stala příjemným útočištěm, kde někteří z nás mohli najednou trávit i více času. V zimě nás to ale do postele táhne ještě víc. Jak si ji jen s malým úsilím ještě více zútulnit?

Když venku klesají teploty, je doma příjemně. Naše nároky na postele se ale během loňského roku trochu změnily. Nebo lépe řečeno, více vytříbily. Naše útočiště by mělo být především teplé a kdykoli připravené, abychom se do něj zavrtali. Prozradíme vám, jak jen s jednoduchými triky změníte svoji postel na to správné místo na zimní spánek.

Změňte přikrývky

I v zimních měsících by vaše přikrývka měla být prodyšná. Nejlepší volba je přitom deka z prachového peří – krásně zahřeje, a přitom je lehká. Pokud kvůli alergii nebo z přesvědčení prachové peří používat nechcete, existuje na trhu několik kvalitních alternativ.

Změňte povlečení

Zatímco v létě chceme, aby povlečení chladilo a používáme len nebo satén, je v zimě stále oblíbenější flanel. Tato látka je tlustší a těžší a dokáže lépe udržet teplo. A kromě toho je taky báječně měkký a příjemný na dotek.

Rozšiřte zásobu polštářů

Postel už není jen útočištěm pro spánek, ale i pro čtení, filmy nebo surfování po internetu. Abyste svoji postel připravili i na tohle, přidejte do ní několik velkých měkkých polštářů. Bude to vypadat útulně, a navíc s praktickým využitím.

Vsaďte na cibulovou techniku

Více vrstev dokáže totiž lépe udržet teplo a působí tak lépe jako izolace proti zimě. Mějte proto připravenou další deku. Na podzim ji využijete přes den jako vhodný přehoz, v zimě ji použijete jako druhou deku na přikrytí. A vaše postel bude super teplá a útulná.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

57 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:12
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
246 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat