Krystaly pro harmonickou domácnost a vlastní pohodu

Co vám chybí? Že by sebevědomí a vnitřní klid? Nebo postrádáte energii či odvahu? Nalaďte se na vlnu léčivých kamenů. Vyzdobí vaši domácnost a zabrnkají na správnou psychologickou strunu!

Léčivých kamenů existuje spousta. Mají různé barvy, tvary i velikosti, proto bývají atraktivní interiérovou dekorací. A vlastně, nejen to! Vždyť jejich pozitivní vibrace u vás doma naladí harmonickou a uklidňující atmosféru! Jakým způsobem to dělají?

Že by fyzika?

Ve fyzice existuje pravidlo, které v podstatě říká, že když máte dvě frekvence v těsné blízkosti, ta stabilní a silnější bude dominovat, zatímco ta druhá, v tomto případě naše, se ji pokusí replikovat (1). S léčivými kameny je to podobné, jako když se v jedné místnosti nachází více hodin. Jejich kyvadla se také po týdnu či dvou synchronizují. I vy se takto synchronizujete s frekvencí krystalů. Při jejich výběru se má člověk řídit pouze svou vlastní intuicí. A jak je to s konkrétními situacemi?

Kamenná úleva při stresu

Stresu se v dnešní době lze vyhnout jen těžko. Nervozita už vám trochu přerůstá přes hlavu? Úlevu přinese blízkost ametystu, achátu a čirého křemenu. S psychickou tísní prý zatočí i černý turmalín a modrý lapis lazuri (1). Který si dáte na komodu v obýváku či noční stolek?

I na únavu se dá vyzrát

Ano, máte toho moc a často si připadáte jako vymačkaný citron. Ne vždy se však pocit vyčerpání dá řešit kávou, že? Energii a vitalitu vám zajistí oranžový kalcit a citrín (1). Mimochodem, první ze jmenovaných přispívá i k léčbě sexuálních dysfunkcí a tlumí bolesti, druhý je zase považován za předmět hojnosti, bohatství a prosperity.

Objevte v sobě sílu bojovníka

Nízké sebevědomí nebo chybějící sebedůvěra je poměrně běžný psychologický problém. Chcete být odvážnější, silnější, motivovanější a při dosahování svých cílů urputnější? Vhodným krystalickým společníkem je pro vás černý onyx, měsíční kámen i tygří oko. Všechny rozptýlí vaše obavy, hodí vás do pohody a zharmonizují vaši mysl (1)!

Zdroj: (1) www.pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27634399/, názory autoraSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:16
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:15
174 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat