Komentáře k článku

Avatar
Avatar
deeana 15.10.2015

jj, myslím, že plod dokáže na toto reagovat

Avatar
glady 15.10.2015

to je super ...tančící miminko v bříšku :-)

Avatar
konatovka 15.10.2015

Už jsem o tom četla a je to úžasné.*1*

Avatar
Siraellen 05.04.2016

Úžasné

Avatar
verrca 09.05.2016

to je hezké

Avatar
renda4141 05.09.2016

Malí tanečníčci. <3

Avatar
vivi11 30.09.2016

slyšela jsem o tom

Avatar
heenna 11.10.2016

urcite to tak je

Avatar
Lída 27.10.2025

Ano děti vnímají zvuky již v děloze moje dcera milovala ICE vanila eys eys baby kterou má ráda i teď jinak některé děti broukají melodii kterou jste broukali během těhotenství když se narodí nejkrásnější bylo když mi ji přivezli v postýlce na pokoj abych ji nakrmila a prebalila a já na ni ahoj a ona vymnoukla slovo jako zvířátko ahoj což opakovala pokaždé když jsem to řekla až do jednoho měsíce dokonce i broukala semnou vím nebylo to úplně slovo ale znělo to tak a později to bylo více rozumět je pravda že to slovo slyšela často ještě v břiše a moc jí bavilo hláskovat kdy jsme se napodobovali a pak slabikování nakonec ve 3 měsících to znělo jako když říká papu deda da nebo papu, nakonec jsme jí vždy dala po tomto žvatlání láhev s mlékem a ona si to spojila a vždy na láhev papu a na dedu deda papu da ze to od něho slysela. Ted 10 nesicu a má bohatou slovní zásobu že si hodně pamatuje že mne to překvapuje jak rychle se učí. Má ráda piano kdy vnímá melodie dokonce má pianko na kytare kde zahrála několikrát melodie z piana kdy rozlišuje tony ta kytara sama tu melodii z piana nezahraje šok. Ale ano i takové některé děti jsou kdy mne to nepřekvapí snad ji to bude bavit zkusím pouštět jiné melodie pro dětská piana na podporu motivace.

Avatar
Lída 27.10.2025

Jaké máte zkušenosti s novorozenci vy maminky sestry v porodnici se museli smát když jsem se takhle zdravili s dcerou a broukali si spolu

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat