Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

První rok v nebi nebo v pekle? Připomeňte si ho vlastním fotokalendářem

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

05.11.2018 | Děti a rodina

Není to tak dlouho, co jste si domů z porodnice přinesla malinkatý uzlíček. Možná jste zářila štěstím, ale třeba to pro vás bylo hotové utrpení. Takové neustále brečící miminko nevyspalé novopečené matce na klidu rozhodně nepřidá. Každopádně jste tehdy ještě neměla tušení, jak moc se váš život převrátí vzhůru nohama. A nejen váš, ale i celé vaší rodiny. Jak to ale udělat, abyste si ty neskutečné první okamžiky připomněla i v dalším roce a abyste se z péče o dítě dočista nezbláznila?

Dva měsíce před porodem už jste se zřejmě moc nevyspala. A pokud kojíte, máte šanci, že se nevyspíte minimálně další půlrok. Mezi maratonem v uspávání, přebalování, vaření a uklízení, je naprosto nezbytné vyšetřit si trochu času sama pro sebe. Odreagujete se a budete mít více síly. Tatínci a prarodiče vám jistě rádi pomohou. Věnujte se tomu, co vás dříve bavilo. Ráda jste upravovala fotografie? Teď jich budete mít spoustu. Udělejte si třeba vlastní stolní fotokalendář. Sedněte si k on-line editoru a vyhrajete si se šablonami, pozadím nebo písmem.

Foťte! První rok je období velkých změn

Hlavu vzhůru, začátky s miminkem jsou těžké, ale utečou jako voda. A vaše děťátko vám poroste přímo před očima. Bude se usmívat, převracet, plazit, lézt, chodit, prozkoumávat svět a dělat vám spoustu radosti. Za pár měsíců se úplně změní. A vy spolu s ním! Můžete se těšit, ale také vzpomínat na to, jaký ten první rok života pro vás oba vlastně byl. Uchovejte si vzpomínky stále živé třeba prostřednictvím nástěnného fotokalendáře.

Zažijte to znova! Ve vlastním fotokalendáři

Zážitky s vaším děťátkem vám nikdo nevezme. A stojí to i za všechny probdělé noci a kritické okamžiky. Jen nezapomeňte vyrobit originální fotokalendář celé vaší rodině a zvláště těm, kteří vám s vaším malým pokladem pomáhali v okamžicích největšího zoufalství. Protože čím více kalendářů vyrobíte, tím nižší budete mít cenu za jeden kus. Spočítejte si to on-line. Uvidíte, že se vám to vyplatí.

Jak si vytvořit originální kalendář z vlastních fotografií?  

Dnes už nemusíte být profík, abyste to zvládla. Ani se nemusíte učit zacházet se složitými programy nebo si je dokonce stahovat do počítače. Vybírejte takovou službu, kde vám dají k dispozici svůj on-line editor, mají zkušenosti s výrobou fotokalendářů a garantují skvělou kvalitu tisku i papíru. Nechte si poradit a přečtěte si nejčastěji kladené dotazy.

Jediné riziko, které podstupujete, spočívá v tom, že pak budete muset podobný kalendář chystat pro celou rodinu každý rok. Ale to nebude u Point4me žádný problém, protože na trhu jsou skutečně dlouho a svou práci doopravdy umějí.

Více informací najdete na www.point4me.com

Cvičení v těhotenství snižuje riziko obezity dítěte

Zimní pomerančový salát

Zimní pomerančový salát

10 hlasů
20min 496 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelný salát s rozinkami

8 hlasů
30min 317kJ 35 Kč

Salát z červeného zelí s rozinkami.

Kuřecí maso s kukuřicí a fazolemi

6 hlasů
1h a 30min 530kJ 150 Kč

Vydatné jídlo s kuřecím masem, bílými fazolemi a kukuřicí.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více