Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Škola za dveřmi. Nepodceňte přípravy na poslední chvíli

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

27.08.2019 | Děti a rodina

Prázdniny uběhly jako voda a vše se začíná opět točit okolo školy, respektive jejího začátku. Pomalu dokupujeme poslední školní pomůcky ze seznamu, řešíme aktovky či bačkůrky. Mnohé z nás ještě čeká podepisování oblečení a věcí do školy. Jak nestrávit noci s fixou a neustálým psaním jména vašeho školáka? Využijte samolepicí jmenné štítky! Ty od české značky Mama Labels vyzkoušely i naše testerky. Jak se jim osvědčily? Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!

Na poslední chvíli

Tak jako každý rok se nejspíš první den školy bez nějakého menšího dramatu neobejde, nicméně těm větším se dá rozhodně předejít. Třeba pečlivou přípravou. Není od věci v těchto dnech zkontrolovat stav školního batohu. Přežil péči vašeho dítka, nebo to vypadá, že s ním nejspíš hrál kopanou, a tak vás čeká výprava do obchodu? Stejně tak zkontrolujte základní školní výbavu – penál, box na svačinu, přezůvky (ty nejspíš budete muset pořídit nové, děti přes prázdniny vždycky vyrostou), oblečení na tělocvik… Stačí, že budete začátkem září stát kilometrové fronty na sešity a učebnice, alespoň si ušetříte nervy sháněním dalších školních pomůcek.


Díky jmenovkám Mama Labels budou mít děti nejen podepsané bačkůrky, ale už si nikdy nespletou pravou a levou nohu!

Ráno prvního školního dne dokáže být poměrně hektické – na režim, který za ty dva měsíce volna upadl v zapomnění, si musejí zvyknout nejen děti, ale i rodiče. A tak se co nejvíc připravte předem. Večer s dětmi vyberte, v čem půjdou oblečené, pokud je to nutné, připravte jim svačinu (ráno ji jen vyndáte z lednice), zvažte, co všechno je nutné první školní den brát s sebou (upřímně řečeno, naštěstí toho není mnoho).

Vpředvečer školy se zaměřte především na děti. Bývají totiž nervózní, úzkostné, nebo naopak až příliš natěšené, takže nejdou uklidnit. Nejspíš se jim nebude nejlépe usínat, a tak je na vás, abyste jejich emoce zvládli. Především ony úzkostné stavy nenechávejte bez povšimnutí. Proberte s potomkem jeho největší obavy a ujistěte ho, že všechno bude v pořádku. Dětská fantazie je občas až příliš divoká a děti si v hlavě dokážou vytvořit neskutečné scénáře toho, co je může ve škole potkat (a to i když nemíří do první třídy). Snažte se jim pomoci, jak jen to půjde!

Jmenovky, které baví děti i dospělé

Zvláště chystá-li se vaše dítko do první třídy, musí mít všechny pomůcky a oblečení podepsané. Kde jsou ty časy, kdy naše maminky či babičky jmenovky našívaly, většina z nás má tak maximálně čas vzít do ruky fixu na textil a po nocích podepisovat. Ovšem není třeba si nic nalhávat, nejenže to není činnost dvakrát zábavná, ale navíc nepůsobí většina nápisů extra esteticky.

Skvělým řešením jsou samolepicí jmenovky od Mama Labels. Přesvědčily se o tom i naše testerky. Jak byly spokojené?

Jmenovky Mama Labels jsou buď samolepicí, nebo nažehlovací.

 

Vzhledem k tomu, že jde syn do první třídy, jsme z možnosti testování měli opravdu radost. Nálepek bylo na výběr veliké množství a krásných designů, takže jsme si jejich výběr opravdu užili. Uvidíme časem jak dlouho nálepky vydrží, ale zatím mohu jen a jen doporučit,“ napsala testerka Kate-wizardova.

Vybrala jsem si pro dcerku podlouhlé nálepky, které uplatníme na hrníček, svačinový boxík a další věci do školky. Dále jsme společně vybraly nálepky na oblečení (pyžamko, pláštěnku..). Samotné provedení samolepek je pěkně barevné, dcerce se moc líbí a myslím, že si své věci díky tomu dobře pozná než když by byly popsané jen fixou,“ chválila testerka maqulka.


Se jmenovkami Mama Labels nebude mít váš malý školák problém si poznat své věci.

Po doručení voucheru v elektronické podobě jsem objednala pro dcerku, které půjde poprvé do školky, několik typů jmenovek. A to kulaté samolepky na oblečení, dále pak klasické jmenovky - princeznu a obdélníček s obrázkem. Objednání bylo jednoduché, dodání rychlé. Samolepky krásně přilnuly k danému povrchu. Jako velice pozitivní hodnotím velikou varabilitu a berevnost nabízených jmenovek. Dcera si sama pozná svoje věci,“ přidala se testerka sarka49.

Tyto samolepky si mě absolutně získaly. Jsou skvělé, krásné, jednoduché, přehledné a použitelné na absolutně všechno. Pestrost možnosti volby je opravdu veliká a musím říct, že nás to se synem moc bavilo. S ohledem na to, že prvňáčkové dostávají od školy všichni úplně stejné potřeby, opravdu ušetříme spoustu času,“ zhodnotila testerka jirikpavlik.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Studenti, kteří se vyhnou v době dospívání vztahům, mají ...

Ryba se sójovou omáčkou

Ryba se sójovou omáčkou

16 hlasů
40min 299 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečená vepřová panenka

16 hlasů
55min 729kJ 168 Kč

Vepřová panenka zapečená se sýrem.

Bůčková roláda

17 hlasů
2h a 0min 1052kJ 155 Kč

Roláda plněná mletým masem a žampióny.

Poradny

Bude mi končit RD a RP, na co mám nárok?

Dobrý den,je zapotřebí rozlišovat mezi rodičovskou dovolenou a čerpáním rodičovksého příspěvku - ... Více

Mohu během neplaceného volna mít jiné zaměstnání?

Dobrý den,ano, během čerpání neplaceného volna můžete začít pracovat pro jiného zaměstnavatele na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více