Svatba na holandský způsob

Zorganizovat svatbu může být pro mnoho párů velkou zátěží. Když si ale uděláte svatbu na holandský způsob, nemusíte se ničeho bát.

Pokud plánujete svatbu a toužíte po něčem neobvyklém a osobitém, musíte si buď obstarat svatebního organizátora nebo si zorganizovat po malých krůčcích všechno sami. První variantu si může dovolit jen nemnoho párů a ta druhá je tak časově náročná, že byste kvůli ní museli dát výpověď. Takže – co teď? A Holanďané přicházejí s perfektním řešením!

„Masters of Ceremony“ – ceremoniář

Co třeba, kdybyste svého organizátora měli? Takového, který vás zná a má rád, a navíc nestojí ani korunu? Nizozemská svatební tradice jmenováním „mistra ceremoniáře“ slibuje právě tohle. V Holandsku je zvykem hned po zasnoubení určit dva přátele, kteří jim s přípravami pomohou. A nemají na starosti je rozlučkový večírek, ale kompletně i celou svatbu.

BFF – nejlepší přátelé

Společně s budoucími novomanželi se „mistři ceremoniáři“ starají o všechno možné ohledně svatby. Tím jim nejen ulehčí od starostí a povinností, ale zajistí během několika měsíčních příprav i o mnohem bližší přátelské spojení. A nenechte se mýlit! I přes velké pracovní nasazení, není pasování na ceremoniáře pro zvolené otrava, ale vždy velká čest.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

57 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:12
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
246 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat