10 rad, které by měla své dceři předat každá matka

Vztah matky a dcery patří k nejdůležitějším v životě každé ženy. To ví jistě každá z nás, které se narodila holčička. Odhlédneme-li na chvíli od výchovy jako takové, jaká životní moudra bychom měly svým dcerám předat?

1. Neptej se na otázky, na které nejsi připravená slyšet odpověď.

2. Pokud se k něčemu musíš přemlouvat a nutit, většinou nemá cenu se do toho ani pouštět. A platí to jak pro nákup bot, tak i pro chození na rande.

3. Jak poznáš, že tě někdo opravdu miluje? Třeba tak, že si rád vyslechne, co všechno jsi celý den dělala, i když se ti vlastně nestalo nic zajímavého.

4. Muž, kterého si bereš, by měl být i tvým nejlepším přítelem. Ale důležité jsou také ostatní aspekty života, třeba i ten, zda tě přitahuje.

5. Každá chyba, kterou uděláš, se dá nějak napravit. Nemá cenu se kvůli ní trápit, ale soustředit se na nápravu a poučení.

6. Pokud u někoho neustále pochybuješ, jestli to s tebou myslí dobře, existuje dost velká pravděpodobnost, že to dobře nemyslí.

7. Nedávej své city jen tak lehce. Muž by si měl tvou lásku zasloužit, respektovat ji a hýčkat.

8. Je velmi složité pamatovat si a rozvíjet lži, které někde napovídáš. Už i z tohoto důvodu je vždy lepší říkat pravdu.

9. Přemýšlej o věcech, kvůli kterým vždy žádáš o pomoc druhé, a zkus se je naučit dělat sama.

10. Nezáleží na tom, jak poraženě se cítíš. Zvedni hlavu a důvěřuj si. Nezapomínej, že máš svou hrdost.

A ještě jeden bonus na závěr:

Předpokladem jakéhokoli úspěšného vztahu (a to nejen partnerského, ale i k přátelům, kolegům, dětem) je mít ráda sebe sama.


Celkem 2 komentářů

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek 5.3.
54 Příspěvků
Poslední příspěvek 4.3.
31 Příspěvků
Poslední příspěvek 4.3.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat