Situace, kdy i mámy mohou sáhnout po sklence nebo čokoládě

Být mámou je nejtěžší povolání na světě – to vám potvrdí každý. A tak si občas některá z nás, když se konečně robátka odeberou ke spánku, pomůže nějakým povoleným dopingem.

Následující řádky berte s nadhledem, ale ruku na srdce – občas s pocitem, že to už bez nějakého povzbuzení nezvládneme, bojuje každá z nás.

Samozřejmě nikoho nenabádáme k pití alkoholu (to opravdu ne!), ale jsou situace, kdy vám nikdo nemůže vyčítat, že si večer zpříjemníte skleničkou vína. Nebo tabulkou čokolády.

Tak například, když:

Celková doba spánku, kterou vám dětičky předchozí noc dopřály, nedosahuje po vydělení počtem dětí ani 60 minut.

Měli jste pěkný výlet na pohotovost. Nebo jste se probudili do toho úžasného dne, kdy dětem „není dobře“, ale zas ne tak špatně, aby nebyly protivné, náladové, ufňukané... A i když jste je zpočátku litovala, s přibývajícími hodinami jste zralá na doping.

Když je venku tak ošklivo, že není možné jít na hřiště nebo vypustit děti na zahradu. Takže je máte celý den k zabavení pěkně doma.

Za posledních 30 minut jste zvolání „Mami!“ slyšela více než 27krát.

Uvařila jste večeři. Polovina rodiny ji nechce, protože se nacpala bonbony, druhá polovina tvrdí, že jí zrovna tohle jídlo nechutná. A vy už pak máte chuť jen na to víno.

Vyndáváte nádobí z myčky a zrovna držíte v ruce sklenku na víno. Než ji nést tam, kam patří, to ji raději naplnit...

Vaše děťátko potřebuje do školky/školy na pracovní výchovu korkové špunty.

Máte načatou láhev vína z předchozího večera (no přeci to nenecháte zkazit).

Ve dvě v noci jste konečně dožehlila, douklízela a chystáte se do postele – když v tom se k vám blíží postavička v mokrém pyžamku, která měla malou „čůrací nehodu“.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:50
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:33
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat