Diskuse na téma Atopický ekzém, vysušená pokožka

Zdravím, syn má už delší dobu atopický ekzém, ke kterému se mu přidala i vysušená pokožka. Zkoušeli jsme všechno, co mi přišlo pod ruku, ale nic nám dlouhodobě nezabralo. Děkuju za jakoukoli radu

Sandriskaa 16.04.2015

Dobrý den, a kolik je synovi? Třeba by pomohly nějaké doplňky stravy a k tomu smaozřejmě promazávat :-)

anastaziaa 22.04.2015

Ahoj, mě pomohl protopan box, s ekzémem bojuji dlouhodobě, ale tohle mi zabralo překvapivě rychle a ještě mě kůže přestala svědět :)

Veronika 23.04.2015

Ahoj, mému dítěti je 10 let a měl poměrně dost velké potíže s atopickým ekzémem. Když už jsem fakt nevěděla, co s tím a vyzkoušela jsem všechno možné, pomohl nám nakonec Wobenzym a příptravky od Weledy, které používáme stále. Kupuji mu krémy, které v obsahují měsíček lékařský a snažím se tak nakupovat i mýdla a šampóny. Také se snažím, aby jedl minimum cukru, protože ten fakticky škodí ve všech podobách.

Simael 25.04.2015

Docela mě zaujal ten protopan box? O co vlastně jde? To je nějaký krém?

anastazia Simael 26.04.2015

no, obsahuje to krémy, ale i doplňky stravy. Pro to mi to podle mého názoru pomohlo, že jsem to neléčila jen zevně :) Kdyžtak se koukněte na protopan.cz, tam je víc informací. Můžetete si koupit i jenom samostatný krém ;)

Barča 25.04.2015

Ahoj, zabrala mi Mixa. je finančně dostupná a má spoustu výrobků. Micelární vody, krémy sprch. gely.. jinak je nejlepší prát v dětském máchadle nebo nalít do pračky místo máchadla ocet.

simael 27.04.2015

aha, tak děkuji, já se tam podívám, co o tom píšou a co všechno v tom je :-)

Iveta 08.05.2015

a co ozdravný pobyt u moře, nepomohl by?

Eva 08.05.2015

Ahoj,dcerka měla ekzém po celém těle,mimo hlavy. Já na rukou a docela dost škaredý. Pak jsem se dozvěděla o paní Podhorné fa Bylinky naděje(v Konici,jsou na webu). Já jsem brala kapky asi dva měsíce,a dcerka asi rok. Obě jsme už zcela bez ekzému asi přes rok.Jsou to kapky z např,černého rybízu,rúže,jedle,habr apod. Kůru vám sestaví osobně a nebo i po emailu podle příznaků. Bývá to naráz asi 4 druhy kapek které se kapou ráno a večer na lačno. Není to drahé(mastičky taky nejsou levné)stojí to asi 500 na tři měsíce. Ručím vám za to že pokud by jste tou kůrou prošli tak máte pokoj.Max. se po čase zopakuje. Taky se mi nechtělo tomu věřit,ale ty kapky ho vyléčí,masti jen potlačují příznaky a ekzém "tlačí" zpět do těla. Pokud máte nějaký dotaz ráda zodpovím *1* eva.c@seznam.cz jinak já nic neprodávám,není to reklama.*1*

Kamilka 19.05.2015

Ahojte, můj homeopat léčí všechny možné kožní problémy, zkuste to, mně už pomohl s mnoha problémy a úspěšně!! Kontakt i místo kde sídlí najdete tady www.homeopatie-sehnal.cz

sarkanova 20.05.2015

ja doporucim produkty z konopi. hodne masticek a tak nejvice mam zkusenosti se znackou cutishelp a ta mi opravdu pomohla. maji ji vsude v lekarnach i na internetovych lekarnach nevim jestli znate treba sleky tak tam vim ze to maji sto procentne. nebo domaci masticky z konopi taky super, na internetu je plno receptu

Liduška 21.05.2015

Pravda, my jsme léčili ekzém přes homeopatika a suprový výsledek, po ekzému ani stopy a to jsme s tím bojovali docela dlouho :D

Supka 28.05.2015

Já jsem vyzkoušela přírodní zázrak od havlíka. Na suchá místa a ekzém je nepřekonatelný. Používám ho i na imunitu.

KarinStilo 21.06.2015

Ahoj, zkuste užívat vnitřně olej z černého kmínu BIO. Je to skvělá očistra střev, čili s atop.ekzemem a s kvalitou pokožky a pleti to má co do činění*1*

KarinStilo 21.06.2015

http://www.fyto-kosmetika.cz/cerny-kmin-bio-p3498-6485

Sabča 27.10.2015

výborný krém je Radioxar, určitě vyzkoušej.

Ilona 31.05.2016

Na ekzem mi pomohlo koloidní stribro...

Lucion 31.05.2016

Doporučuju vyzkoušet http://www.cbdex.cz/project/imunit/. Doporučila mi to kamoška ta to bere od listopadu co to je dostupne a řikala že se ji potom spravila pleť, vlasy i nehty a celkově že se jeji tělo tak nějak vzchopilo

Jana 15.10.2018

Nezkoušela si něco od Alta Herby ? Sestra má doma ekzematiky dva a ta si ty jejich mastičky chválí

Livie 12.01.2019

Syn mýval hodně vysušenou pokožku, ale kamarádka mi pro něj donesla přírodní dětský olejček pravaja a pokožka je jemná a vláčná.

Liba Livie 14.01.2019

Livie a co to je za olejíček, koupím ho v drogerii nebo v lékárně? Děkuji za odpověď

Livie Liba 17.01.2019

Libo dá se koupit jen tady https://pravaja.cz/produkt/detsky-telovy-olej-sipek-hermanek/ je to přírodní olejček a je super

Líba Livie 27.01.2019

Livie děkuji zkusila jsem ho objednat, už by mi měl tento týden dojít,tak jsem zvědavá.

Zuzana 12.03.2019

Simael, pokud se o atopickém ekzému chcete dozvědět více, skvělé stránky o této jsou Pravdyoatopii.cz, například tento článek o atopickém ekzému: https://www.pravdyoatopii.cz/clanok/27-atopicky-ekzem-co-by-ste -o-nem-meli-vedet-a-jak-ho-LECI Ale je tam hodně opravdu dobrých článků na toto téma ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat