Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zkušenost s obchodem

Niccolleta 15. 04. 2015

Dobrý den všem, mám hodně ráda luxusní doplňky na sebe a tak celkově i do interiéru. Myslím si že investovat trochu víc peněz do něčeho pěkného, exkluzivního se vyplatí, nedávno jsem objevila tento náhrdelník a velice se mi zalíbil http://www.dioart.cz/sperky-a-moda/nahrdelniky/nahrdelnik-a-heunis-gotham-city-gc-1-10.html. Co si o tom myslíte ? Já si myslím že k šatům je dokonalý. Nemáte někdo zkušenost s tímto obchodem ? Děkuji vám všem za odpověď.

Neregistrovaná/ý - Monika

19. 2. 2017

Mohu doporučit obchod s nábytkem a bytovými doplňky Design Outlet. Mají moderní věci, které jsou netradiční. Dají se tam koupit pěkné kousky. Zkuste se podívat na stránku www.designoutlet.cz.

Neregistrovaná/ý - Petra

15. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Leona | 12. 2. 2017
Takže kdyby jste se měla nechat znovu ostříhat šla by jste znovu sem?

Já rozhodně, je to neuvěřitelný zážitek tam. Už jen ten přístup,nenechají vás čekat jen u časopisu a na suchu nebo o vodě, ale nabídnou i např. víno, prostě paráda

Neregistrovaná/ý - Leona

12. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 7. 2. 2017
V salonu jsem byla jen jednou ale zkušenost výborná!!!

Takže kdyby jste se měla nechat znovu ostříhat šla by jste znovu sem?

Neregistrovaná/ý - Petra

7. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Leona | 26. 1. 2017
Pěkně zdravím, nemám info ohledně zkušenosti s obchodem,spíš bych se chtěla zeptat na vaše zkušenosti s tímto salonem,jestli někdo má http://www.agatahair.cz/ ?

V salonu jsem byla jen jednou ale zkušenost výborná!!!

Neregistrovaná/ý - čadová

27. 1. 2017

Dobrý den,má otázka není úplně k tématu ale chci se zeptat jestli máte jakoukoliv zkušenost s kurzem odtud http://www.makeupinstitute.cz/ ???

Neregistrovaná/ý - Xenie

27. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Elka | 17. 1. 2017
Odkud je nejlepší koupit vlasy k prodloužení,máte tip?

Nevím kde je to nejlepší,ale moje nejlepší zkušenost je asi s e-shopem Hotstyle.cz

Neregistrovaná/ý - Leona

26. 1. 2017

Pěkně zdravím, nemám info ohledně zkušenosti s obchodem,spíš bych se chtěla zeptat na vaše zkušenosti s tímto salonem,jestli někdo má http://www.agatahair.cz/ ?

Neregistrovaná/ý - Karolína

26. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Anet | 24. 1. 2017
Koupila jsem si supr cyklistický batoh v bikegallery, výborná zkušenost doporučuji!:)

Také mám z tohoto obchodu spoustu sportovního vybavení, obchod nemá chybu!!!

25. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 20. 1. 2017
Půjčit se u nich dá až na 35 dní

Super,a co se týče podpisu nějaké smlouvy to nikam na pobočku kvůli tomu běhat nemusím?

Neregistrovaná/ý - Jaromíra Novotná

24. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 19. 1. 2017
Tu firmu také doporučuji, já od nich mám udělaný obývací pokoj a super

Já třeba hodně kupuji kvalitní kosmetiku. A protože si opravdu potrpím na kvalitu, kupuji ji na www.luvica.cz.

Neregistrovaná/ý - Anet

24. 1. 2017

Koupila jsem si supr cyklistický batoh v bikegallery, výborná zkušenost doporučuji!:)

Neregistrovaná/ý - Lenka

20. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 17. 1. 2017
To zní dobře,a na jakou dobu maximálně ty půjčky poskytují?

Půjčit se u nich dá až na 35 dní

19. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Dan | 17. 1. 2017
Podívej se na firmu interiery4U, udělají ti počítačovou vizualizaci, můžeš se zastavit u nich na pobočce Poděbradská 777/9A, Praha 9

Tu firmu také doporučuji, já od nich mám udělaný obývací pokoj a super

17. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 13. 1. 2017
Dokládala jsem akorád kopii občanky, jinak půjčka probíhala tak že jsem se nejdřív ze všeho zaregistrovala na www.vataonline.cz, potom jsem zaplatila registrační korunu. Pak sem si mohla poslat žádost o půjčku,reagovali na to opravdu rychle a vyřízená půjčka byla coby dup

To zní dobře,a na jakou dobu maximálně ty půjčky poskytují?

Neregistrovaná/ý - Dan

17. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Marika | 16. 1. 2017
Ahoj holky, kdo vám dělal kuchyni? přemýšlím o tom už nějaký rok, a scháním někoho kdo by mi udělala předběžnou vizualizaci té kuchyně, dřív než dám pryč tu starou

Podívej se na firmu interiery4U, udělají ti počítačovou vizualizaci, můžeš se zastavit u nich na pobočce Poděbradská 777/9A, Praha 9

Neregistrovaná/ý - Elka

17. 1. 2017

Odkud je nejlepší koupit vlasy k prodloužení,máte tip?

Neregistrovaná/ý - Marika

16. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 13. 1. 2017
Dokládala jsem akorád kopii občanky, jinak půjčka probíhala tak že jsem se nejdřív ze všeho zaregistrovala na www.vataonline.cz, potom jsem zaplatila registrační korunu. Pak sem si mohla poslat žádost o půjčku,reagovali na to opravdu rychle a vyřízená půjčka byla coby dup

Ahoj holky, kdo vám dělal kuchyni? přemýšlím o tom už nějaký rok, a scháním někoho kdo by mi udělala předběžnou vizualizaci té kuchyně, dřív než dám pryč tu starou

Neregistrovaná/ý - Lenka

13. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 11. 1. 2017
Jak to celé probíhalo? Půjčku jste vyřídila celou přes internet? A musela jste dokládat nějaké příjmy nebo něco?

11. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 7. 1. 2017
Ze všech krátkodobých půjček mě osobně připadá tahle nejlepší.Půjčovala jsem si tu s manželem jednou a zkušenost snimi máme bezvadnou.

Jak to celé probíhalo? Půjčku jste vyřídila celou přes internet? A musela jste dokládat nějaké příjmy nebo něco?

Neregistrovaná/ý - Verča

9. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Alice | 5. 1. 2017
Ahojky) Vyžívám se v kvalitní kosmetice a ráda bych zkusila jiný obchod než ty ve kterých doposud nakupuji,doporučí někdo obchod s kvalitní kosmetikou se kterým máte dobrou zkušenost?

Nevím co přesně hledáte ale já si kupuju kosmetiku normálně v internetové drogerii ageo a jsem spokojená

Vybíráme lyžařskou helmu a brýle pro děti

Polévka  s kukuřicí

Polévka s kukuřicí

12 hlasů
25min 345 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Běhejte i v zimě. Pozor na přípravu

Běhejte i v zimě. Pozor na přípravu

Testováno na tátovi: Sněhuláček

Testováno na tátovi: Sněhuláček

Pracovní pohovor: Kdy je lhaní povoleno?

Pracovní pohovor: Kdy je lhaní povoleno?

Děti v posteli rodičů. Ano, či ne?

Děti v posteli rodičů. Ano, či ne?

Rozeznají psi hodného a zlého člověka?

Rozeznají psi hodného a zlého člověka?

Tip na oběd

Pstruh s brokolicí

12 hlasů
35min 331kJ 150 Kč

Dietní rybí pochutnání.

Rajčatový salát s koriandrem

9 hlasů
20min 170kJ 55 Kč

Skvělý rajčatový salát s koriandrem.

Poradny

Jaká bude výše nemocenské po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den, výše nemocenských dávek se počítá z rozyhodného období, kterým je posledních 12 měsíc... Více

Jak dlouho po RD pracovat pro nárok na podporu?

Dobrý den, jestliže dceřin pracovní poměr stále trvá a nemůže se kvůli péči o dítě vrátit do prá... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám velice pomohou v dosažení cílů. Nebojte se jejich nabídek využít. Možná budete mít pocit, že nechcete své kamarády využívat. Ale copak byste vy sami příteli s radostí nepomohli? Zkuste se proto oprostit od zbytečné hrdosti a je&sc...

Více