Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zkušenost s obchodem

Niccolleta 15. 04. 2015

Dobrý den všem, mám hodně ráda luxusní doplňky na sebe a tak celkově i do interiéru. Myslím si že investovat trochu víc peněz do něčeho pěkného, exkluzivního se vyplatí, nedávno jsem objevila tento náhrdelník a velice se mi zalíbil http://www.dioart.cz/sperky-a-moda/nahrdelniky/nahrdelnik-a-heunis-gotham-city-gc-1-10.html. Co si o tom myslíte ? Já si myslím že k šatům je dokonalý. Nemáte někdo zkušenost s tímto obchodem ? Děkuji vám všem za odpověď.

Neregistrovaná/ý - Michaela

13.04.2018

jedná paní mi doporučila eshop s oblečení dedoles.cz. Dívala jsem se tam a musím říct,že mají opravdu moc pěkné kousky.Objednávaly jste tam i něco pro vaše dětičky?

Neregistrovaná/ý - Petra

29.03.2018

Neregistrovaná/ý - Chvostíková | 24.03.2018
Mám doma Zitenax sice pro mimčo ale vím že je jak pro děti tak pro dospělý. Jednou jsem ho i sama použila a taky mi moc pomohl

No já bych ho právě potřebovala pro sebe, tak ho zkusím. A jak často tím natíráte za den?

Neregistrovaná/ý - Chvostíková

24.03.2018

Neregistrovaná/ý - Petra | 20.03.2018
Ten zitenax je jen pro děti nebo pomůže i dospělým?

Mám doma Zitenax sice pro mimčo ale vím že je jak pro děti tak pro dospělý. Jednou jsem ho i sama použila a taky mi moc pomohl

Neregistrovaná/ý - Petra

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Laura | 05.03.2018
minilý týden jsem ho dostala v lékarně jako vzorek a hned v ten den jsem synovi namazala zadeček, měl ho malinko zarudlý a musím říct, že druhý den byl zadeček jako nový. Po zarudnutí ani zmínka. Takže zítra mám cestu do města a koupim si celé balení.

Ten zitenax je jen pro děti nebo pomůže i dospělým?

Neregistrovaná/ý - Pavel Praha

20.03.2018

dcera bude mít narozeniny a má zálibu v ružové army barvě. kdo mi poradí, kde koupit takový vak, batužek?

Neregistrovaná/ý - Nathanela

10.03.2018

Neregistrovaná/ý - Leontyna | 05.03.2018
zahradníci a kutili POZOR! Jaro je to co by hned a já se rozhodla, že chci skleník. Kde ho koupit a podle čeho ho vybírat?

sekačku máme, ale podle čeho jsme ji vybírali už nevím. Máme klasickou z eshopu.Zkus se podívát na zeleneudoli.cz. par sekaček tam mají

Neregistrovaná/ý - Leontyna

05.03.2018

zahradníci a kutili POZOR! Jaro je to co by hned a já se rozhodla, že chci skleník. Kde ho koupit a podle čeho ho vybírat?

Neregistrovaná/ý - Laura

05.03.2018

Neregistrovaná/ý - Zuzanka | 04.03.2018
Máte zkušenost s krémem Zitenax?

minilý týden jsem ho dostala v lékarně jako vzorek a hned v ten den jsem synovi namazala zadeček, měl ho malinko zarudlý a musím říct, že druhý den byl zadeček jako nový. Po zarudnutí ani zmínka. Takže zítra mám cestu do města a koupim si celé balení.

Neregistrovaná/ý - Zuzanka

04.03.2018

Máte zkušenost s krémem Zitenax?

Neregistrovaná/ý - Sára

19.02.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 18.02.2018
Ahoj holky dáte mi někdo tip na dobrý dámský parfém? Děkuji

Tak záleží jaké vůně máš ráda,ale koukni na notino určitě tam něco vybereš Já miluji DKNY a nebo Armani Aqua di gioa

Neregistrovaná/ý - Jana

18.02.2018

Ahoj holky dáte mi někdo tip na dobrý dámský parfém? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Leonka

28.01.2018

Neregistrovaná/ý - Alice | 23.01.2018
Na internetu jsou různé návody jak na to http://www.hotstyle.cz/pripinani-clip-in-vlasu/

No mě to takhle nic moc neřekne ale dívala sem se že hotstyle má v Brně salon tak si tam zkusím zajít a třeba mi poradí jak na to aby mi zabralo nasazování co nejmíň času :) Já se znám, kdybych to zkoušela jen podle návodu z netu tak to asi nikdy nenasadím :D

Neregistrovaná/ý - Darina

25.01.2018

zkoušeli jste lékaře, sexuologa, nebo potravinové doplňky?

Neregistrovaná/ý - Alice

23.01.2018

Neregistrovaná/ý - Leonka | 13.01.2018
Jak vám tak dlouho zabere než si clip in nasadíte??

Na internetu jsou různé návody jak na to http://www.hotstyle.cz/pripinani-clip-in-vlasu/

Neregistrovaná/ý - Harnová

18.01.2018

Neregistrovaná/ý - Leonka | 13.01.2018

Mě to zabere tak max. deset minut víc ne není na tom nic složitýho :)

Neregistrovaná/ý - Leonka

13.01.2018

Neregistrovaná/ý - Harnová | 09.01.2018
Já si v Hotstyle objednávám clip in z pravých lidských vlasů. Dávají k nim náhradní clip in sponky tak i díky tomu vydrží ještě dýl jinak s kvalitou jsem spokojená určitě

Neregistrovaná/ý - Harnová

09.01.2018

Neregistrovaná/ý - Anďa | 22.12.2017
No mě se taky líbí clip in... nemám ráda stereotyp a u clip in je fajn že se dají nasazovat a sundávat podle potřeby no.. A vše ok, vydrží vám clipy? A z hotstyle jsou všechny z pravých lidských vlasů?

Já si v Hotstyle objednávám clip in z pravých lidských vlasů. Dávají k nim náhradní clip in sponky tak i díky tomu vydrží ještě dýl jinak s kvalitou jsem spokojená určitě

Neregistrovaná/ý - Monika

23.12.2017

Neregistrovaná/ý - Manáková | 21.12.2017
I já vlastním a jsem spokojená s doplňkem flexiharpan :)

Dobrý den, co to je ten flexiharpan za léky?

Neregistrovaná/ý - Anďa

22.12.2017

Neregistrovaná/ý - Harnová | 19.12.2017
Objednávám si clip in z Hotstyle. Přijde mi to šetrnější k vlasům než ostatní typy prodloužení

No mě se taky líbí clip in... nemám ráda stereotyp a u clip in je fajn že se dají nasazovat a sundávat podle potřeby no.. A vše ok, vydrží vám clipy? A z hotstyle jsou všechny z pravých lidských vlasů?

Neregistrovaná/ý - Manáková

21.12.2017

I já vlastním a jsem spokojená s doplňkem flexiharpan :)

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Vepřový guláš se zeleninou

Vepřový guláš se zeleninou

11 hlasů
1h a 50min 469 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny s uzeným lososem

14 hlasů
35min 1198kJ 110 Kč

Lahodný těstovinový salát s lososem.

Polévka z kysaného zelí

9 hlasů
1h a 15min 248kJ 75 Kč

Zelná polévka se sójovými kostkami.

Poradny

Kdo platí zdravotní pojištění po konci podpůrčí doby?

Dobrý den, jestliže jste po ukončení dočasné pracovní neschopnosti nastoupila zpět do zaměstnání ... Více

Jaký je postup výpočtu příspěvku na bydlení?

Dobrý den,je možné, že problém je ve výši tzv. normativních nákladů na bydlení. Výše příspěvku na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více