Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zkušenost s obchodem

Niccolleta 15. 04. 2015

Dobrý den všem, mám hodně ráda luxusní doplňky na sebe a tak celkově i do interiéru. Myslím si že investovat trochu víc peněz do něčeho pěkného, exkluzivního se vyplatí, nedávno jsem objevila tento náhrdelník a velice se mi zalíbil http://www.dioart.cz/sperky-a-moda/nahrdelniky/nahrdelnik-a-heunis-gotham-city-gc-1-10.html. Co si o tom myslíte ? Já si myslím že k šatům je dokonalý. Nemáte někdo zkušenost s tímto obchodem ? Děkuji vám všem za odpověď.

Neregistrovaná/ý - Michaela

13.04.2018

jedná paní mi doporučila eshop s oblečení dedoles.cz. Dívala jsem se tam a musím říct,že mají opravdu moc pěkné kousky.Objednávaly jste tam i něco pro vaše dětičky?

Neregistrovaná/ý - Petra

29.03.2018

Neregistrovaná/ý - Chvostíková | 24.03.2018
Mám doma Zitenax sice pro mimčo ale vím že je jak pro děti tak pro dospělý. Jednou jsem ho i sama použila a taky mi moc pomohl

No já bych ho právě potřebovala pro sebe, tak ho zkusím. A jak často tím natíráte za den?

Neregistrovaná/ý - Chvostíková

24.03.2018

Neregistrovaná/ý - Petra | 20.03.2018
Ten zitenax je jen pro děti nebo pomůže i dospělým?

Mám doma Zitenax sice pro mimčo ale vím že je jak pro děti tak pro dospělý. Jednou jsem ho i sama použila a taky mi moc pomohl

Neregistrovaná/ý - Petra

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Laura | 05.03.2018
minilý týden jsem ho dostala v lékarně jako vzorek a hned v ten den jsem synovi namazala zadeček, měl ho malinko zarudlý a musím říct, že druhý den byl zadeček jako nový. Po zarudnutí ani zmínka. Takže zítra mám cestu do města a koupim si celé balení.

Ten zitenax je jen pro děti nebo pomůže i dospělým?

Neregistrovaná/ý - Pavel Praha

20.03.2018

dcera bude mít narozeniny a má zálibu v ružové army barvě. kdo mi poradí, kde koupit takový vak, batužek?

Neregistrovaná/ý - Nathanela

10.03.2018

Neregistrovaná/ý - Leontyna | 05.03.2018
zahradníci a kutili POZOR! Jaro je to co by hned a já se rozhodla, že chci skleník. Kde ho koupit a podle čeho ho vybírat?

sekačku máme, ale podle čeho jsme ji vybírali už nevím. Máme klasickou z eshopu.Zkus se podívát na zeleneudoli.cz. par sekaček tam mají

Neregistrovaná/ý - Leontyna

05.03.2018

zahradníci a kutili POZOR! Jaro je to co by hned a já se rozhodla, že chci skleník. Kde ho koupit a podle čeho ho vybírat?

Neregistrovaná/ý - Laura

05.03.2018

Neregistrovaná/ý - Zuzanka | 04.03.2018
Máte zkušenost s krémem Zitenax?

minilý týden jsem ho dostala v lékarně jako vzorek a hned v ten den jsem synovi namazala zadeček, měl ho malinko zarudlý a musím říct, že druhý den byl zadeček jako nový. Po zarudnutí ani zmínka. Takže zítra mám cestu do města a koupim si celé balení.

Neregistrovaná/ý - Zuzanka

04.03.2018

Máte zkušenost s krémem Zitenax?

Neregistrovaná/ý - Sára

19.02.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 18.02.2018
Ahoj holky dáte mi někdo tip na dobrý dámský parfém? Děkuji

Tak záleží jaké vůně máš ráda,ale koukni na notino určitě tam něco vybereš Já miluji DKNY a nebo Armani Aqua di gioa

Neregistrovaná/ý - Jana

18.02.2018

Ahoj holky dáte mi někdo tip na dobrý dámský parfém? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Leonka

28.01.2018

Neregistrovaná/ý - Alice | 23.01.2018
Na internetu jsou různé návody jak na to http://www.hotstyle.cz/pripinani-clip-in-vlasu/

No mě to takhle nic moc neřekne ale dívala sem se že hotstyle má v Brně salon tak si tam zkusím zajít a třeba mi poradí jak na to aby mi zabralo nasazování co nejmíň času :) Já se znám, kdybych to zkoušela jen podle návodu z netu tak to asi nikdy nenasadím :D

Neregistrovaná/ý - Darina

25.01.2018

zkoušeli jste lékaře, sexuologa, nebo potravinové doplňky?

Neregistrovaná/ý - Alice

23.01.2018

Neregistrovaná/ý - Leonka | 13.01.2018
Jak vám tak dlouho zabere než si clip in nasadíte??

Na internetu jsou různé návody jak na to http://www.hotstyle.cz/pripinani-clip-in-vlasu/

Neregistrovaná/ý - Harnová

18.01.2018

Neregistrovaná/ý - Leonka | 13.01.2018

Mě to zabere tak max. deset minut víc ne není na tom nic složitýho :)

Neregistrovaná/ý - Leonka

13.01.2018

Neregistrovaná/ý - Harnová | 09.01.2018
Já si v Hotstyle objednávám clip in z pravých lidských vlasů. Dávají k nim náhradní clip in sponky tak i díky tomu vydrží ještě dýl jinak s kvalitou jsem spokojená určitě

Neregistrovaná/ý - Harnová

09.01.2018

Neregistrovaná/ý - Anďa | 22.12.2017
No mě se taky líbí clip in... nemám ráda stereotyp a u clip in je fajn že se dají nasazovat a sundávat podle potřeby no.. A vše ok, vydrží vám clipy? A z hotstyle jsou všechny z pravých lidských vlasů?

Já si v Hotstyle objednávám clip in z pravých lidských vlasů. Dávají k nim náhradní clip in sponky tak i díky tomu vydrží ještě dýl jinak s kvalitou jsem spokojená určitě

Neregistrovaná/ý - Monika

23.12.2017

Neregistrovaná/ý - Manáková | 21.12.2017
I já vlastním a jsem spokojená s doplňkem flexiharpan :)

Dobrý den, co to je ten flexiharpan za léky?

Neregistrovaná/ý - Anďa

22.12.2017

Neregistrovaná/ý - Harnová | 19.12.2017
Objednávám si clip in z Hotstyle. Přijde mi to šetrnější k vlasům než ostatní typy prodloužení

No mě se taky líbí clip in... nemám ráda stereotyp a u clip in je fajn že se dají nasazovat a sundávat podle potřeby no.. A vše ok, vydrží vám clipy? A z hotstyle jsou všechny z pravých lidských vlasů?

Neregistrovaná/ý - Manáková

21.12.2017

I já vlastním a jsem spokojená s doplňkem flexiharpan :)

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Těstovinová rýže s kuřetem

Těstovinová rýže s kuřetem

8 hlasů
35min 776 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z ovesných vloček

9 hlasů
40min 509kJ 55 Kč

Zdravá polévka z ovesných vloček.

Houby plněné rýží

16 hlasů
1h a 10min 360kJ 75 Kč

Plněné žampióny portobello.

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více