Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nevázané květiny

Zuzulinka 24. 04. 2015

Co říkáte nevázané květiny do vázičky? Míváte je doma?

Laugher

26.01.2017

Nevázané květiny dostávám maximálně od přítele na Valentýna

Neregistrovaná/ý - Radek

18.09.2015

Hledal jsem v diskuzích nějakou firmu na rozvoz, a nakonec jsem z www.florea.cz , co jsem našel, nechal přítelkyni kytku dovézt, byl jsem na služebce, tak aby věděla, že na ni myslím. nevyčlo to vůbec draze, rozesílku mají za 95Kč

deeana

07.08.2015

velice ráda si kupuji

Dívala jsem se na tu florea.cz a jsem překvapená, že tam jsou opravdu levné ty květiny :o Domlouvaly jsme se s kámoškou, že si objednáme napůl více druhů :)

Rozhodně z té florei bych neměla strach objednávat :) a květiny Vám opravdu zpříjemní prostředí v restrauraci, to vím o čem mluvím :)

Taky jsem holky o tom slyšela a hrozně se mi líbí ty jejich růže! Nedávno jsme si taky otevřeli restauraci a ted přemýšlíme, zda koupíme nějaké ty vázičky a objednáme do nich květiny.

Vždycky ty dva dny to cca trvá a vždy nám došly ve skvělém stavu :)

Takže ty objednáváš květiny z té florea.cz? :) a jak dlouho trvá než ti to dovezou? :)

Jojo už jsem z tama objednávala, protože ségra má taky restauraci a snaží se tam mít alespoň jednou do měsíce na každém stolu květinku :) tulipány mám taky v oblibě! :)

Taky jsem ráda, když máme doma na stole nebo třeba i v kanceláři nějakou tu kytičku, nejvíce se nám líbí tulipány :)))

A ty z tama objednáváš ty květiny? Já třeba květiny hrozně zbožňuji, máme poblíž domu restauraci, kde mají každý den na stole nevázané kytičky a já tam hrozně ráda chodím! :D

Podle mě v tom květinářství hraje roli to, že jsou dovezené taky z burzy, ale než se dostanou do toho květinářství, tak to přejde moc mezičlánků, naopak tu té Florea.cz tam to máš přímo z té burzy dovezené do Česka a jde to přímo k Tobě, takže to máš vlastně přímo z první ruku a proto to vydrží déle a taky to není tak finančně náročné :)

No právě ty nevázané jsou moc hezké, ale hodně finančně náročné a když si je koupíš v květinářství, tak ani nevydrží dlouho :o

Osobně se mi třeba hrozně tyto květiny líbí, ale moc je domů nekupoujeme, ikdyž jsem teďka objevila e-shop florea.cz, kde prodávání právě nevázané květiny, tak přemýšlím zda si je nezkusím z tama objednat.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Kuřecí kousky se zeleninou

Kuřecí kousky se zeleninou

2 hlasy
1h a 20min 353 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rybí filé se zeleninou

10 hlasů
60min 382kJ 160 Kč

Zdravý recept na rybu se zeleninou.

Brambory s kapustou

12 hlasů
60min 446kJ 60 Kč

Šťouchané brambory s kapustou a pórkem jsou vhodné jak...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více