Diskuse na téma Nevázané květiny

24. 04. 2015 | Zahrada a květiny

Co říkáte nevázané květiny do vázičky? Míváte je doma?

Monča47 29.04.2015

Osobně se mi třeba hrozně tyto květiny líbí, ale moc je domů nekupoujeme, ikdyž jsem teďka objevila e-shop florea.cz, kde prodávání právě nevázané květiny, tak přemýšlím zda si je nezkusím z tama objednat.

No právě ty nevázané jsou moc hezké, ale hodně finančně náročné a když si je koupíš v květinářství, tak ani nevydrží dlouho :o

Monča47 19.05.2015

Podle mě v tom květinářství hraje roli to, že jsou dovezené taky z burzy, ale než se dostanou do toho květinářství, tak to přejde moc mezičlánků, naopak tu té Florea.cz tam to máš přímo z té burzy dovezené do Česka a jde to přímo k Tobě, takže to máš vlastně přímo z první ruku a proto to vydrží déle a taky to není tak finančně náročné :)

Zuzulinka 22.05.2015

A ty z tama objednáváš ty květiny? Já třeba květiny hrozně zbožňuji, máme poblíž domu restauraci, kde mají každý den na stole nevázané kytičky a já tam hrozně ráda chodím! :D

Tichavka 26.05.2015

Taky jsem ráda, když máme doma na stole nebo třeba i v kanceláři nějakou tu kytičku, nejvíce se nám líbí tulipány :)))

Monča47 27.05.2015

Jojo už jsem z tama objednávala, protože ségra má taky restauraci a snaží se tam mít alespoň jednou do měsíce na každém stolu květinku :) tulipány mám taky v oblibě! :)

Tichavka 27.05.2015

Takže ty objednáváš květiny z té florea.cz? :) a jak dlouho trvá než ti to dovezou? :)

Monča47 29.05.2015

Vždycky ty dva dny to cca trvá a vždy nám došly ve skvělém stavu :)

Taky jsem holky o tom slyšela a hrozně se mi líbí ty jejich růže! Nedávno jsme si taky otevřeli restauraci a ted přemýšlíme, zda koupíme nějaké ty vázičky a objednáme do nich květiny.

Monča47 31.05.2015

Rozhodně z té florei bych neměla strach objednávat :) a květiny Vám opravdu zpříjemní prostředí v restrauraci, to vím o čem mluvím :)

Dívala jsem se na tu florea.cz a jsem překvapená, že tam jsou opravdu levné ty květiny :o Domlouvaly jsme se s kámoškou, že si objednáme napůl více druhů :)

deeana 07.08.2015

velice ráda si kupuji

Radek 18.09.2015

Hledal jsem v diskuzích nějakou firmu na rozvoz, a nakonec jsem z www.florea.cz , co jsem našel, nechal přítelkyni kytku dovézt, byl jsem na služebce, tak aby věděla, že na ni myslím. nevyčlo to vůbec draze, rozesílku mají za 95Kč

Laugher 26.01.2017

Nevázané květiny dostávám maximálně od přítele na Valentýna

Laura 19.06.2021

Jako každá žena mám ráda květiny. Měli jsme výročí sňatku, manžel mě mile překvapil. Nechal mě poslat nádherné růže v elegantní krabičce ve tvaru srdce. Moc mě to potěšilo.

Majka 21.06.2021

Od koho vám růže doručili?

Laura 26.06.2021

Podívejte se na www.florea.cz

Majka 29.06.2021

Na stránky florea jsem se dívala, mají výběr nádherných kytek, nejvíce se mě líbí květinové krabičky.

Laura 30.06.2021

Ahojky, prosím o radu. Kde bych koupila nebo teda spíš objednala květiny s dovozem domů? Kde mají pěknou nabídku a květiny přijdou čerstvé? Děkuji moc.

Blanka 30.06.2021

Určitě zkuste e shop Florea. Tam mají květiny vždy čerstvé.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat