Diskuse na téma Nevázané květiny

24. 04. 2015 | Zahrada a květiny

Co říkáte nevázané květiny do vázičky? Míváte je doma?

Tichavka 27.05.2015

Takže ty objednáváš květiny z té florea.cz? :) a jak dlouho trvá než ti to dovezou? :)

Monča47 27.05.2015

Jojo už jsem z tama objednávala, protože ségra má taky restauraci a snaží se tam mít alespoň jednou do měsíce na každém stolu květinku :) tulipány mám taky v oblibě! :)

Tichavka 26.05.2015

Taky jsem ráda, když máme doma na stole nebo třeba i v kanceláři nějakou tu kytičku, nejvíce se nám líbí tulipány :)))

Zuzulinka 22.05.2015

A ty z tama objednáváš ty květiny? Já třeba květiny hrozně zbožňuji, máme poblíž domu restauraci, kde mají každý den na stole nevázané kytičky a já tam hrozně ráda chodím! :D

Monča47 19.05.2015

Podle mě v tom květinářství hraje roli to, že jsou dovezené taky z burzy, ale než se dostanou do toho květinářství, tak to přejde moc mezičlánků, naopak tu té Florea.cz tam to máš přímo z té burzy dovezené do Česka a jde to přímo k Tobě, takže to máš vlastně přímo z první ruku a proto to vydrží déle a taky to není tak finančně náročné :)

No právě ty nevázané jsou moc hezké, ale hodně finančně náročné a když si je koupíš v květinářství, tak ani nevydrží dlouho :o

Monča47 29.04.2015

Osobně se mi třeba hrozně tyto květiny líbí, ale moc je domů nekupoujeme, ikdyž jsem teďka objevila e-shop florea.cz, kde prodávání právě nevázané květiny, tak přemýšlím zda si je nezkusím z tama objednat.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat