Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma clip-in

viky.beckham 30. 04. 2015

dobry den mate prosim nekdo zkusenosti s clip in? kamoska by si je chtela poridit a tak bych chtela vedet do ceho jde. a jestli je potreba clip in nejak zvlast opecovavat specialnima pripravkama? diky

Neregistrovaná/ý - Gábi

29.09.2019

Ty vlasy-levne mají opravdu materiál k prodloužení z pravých lidských vlasů. Prodloužení vypadá přirozeně.

Neregistrovaná/ý - Klára

25.06.2019

Neregistrovaná/ý - Gina | 23.06.2019
Vlasy levne dokonce nabízí prodloužení vlasů u nich na pobočce. Vybrala jsem si metodu Tape a objednám se k nim.

Taky jsem se dívala na www.vlasy-levne.cz.Metod k prodloužení mají dost, mají u každé vysvětlené jak se aplikuje. A když se rozhodnu, nechám si prodloužení udělat na jejich pobočce.

Neregistrovaná/ý - Gina

23.06.2019

Vlasy levne dokonce nabízí prodloužení vlasů u nich na pobočce. Vybrala jsem si metodu Tape a objednám se k nim.

Neregistrovaná/ý - Filipa

15.04.2018

Od www.vlasy-levne.cz si prodlužuji vlasy keratinem. Jsem spokojená. Vlasy vypadají přirozeně.

Neregistrovaná/ý - Jajuška

25.12.2017

Neregistrovaná/ý - Broňula | 23.12.2017
A nemáte strach, že až ty clipy sundáte, že budete mít poškozené vlastní vlasy?

Bát se nemusíte, vlasy-levne používají materiál výhradně z lidských vlasů. I po sundání clipů vaše vlasy zůstanou stejné.

Neregistrovaná/ý - Broňula

23.12.2017

Neregistrovaná/ý - Jajuška | 13.12.2017
Já mám Clip in od www.vlasy-levne.cz. U sady jsem dostala pramínek zdarma. potěšilo mě to.

A nemáte strach, že až ty clipy sundáte, že budete mít poškozené vlastní vlasy?

Neregistrovaná/ý - Jajuška

13.12.2017

Já mám Clip in od www.vlasy-levne.cz. U sady jsem dostala pramínek zdarma. potěšilo mě to.

miška4

28.02.2017

Já jsem si clipy z pravých vlasů koupila tady http://www.clip-vlasy-levne.cz a jsem moc spokojená.

Laugher

28.02.2017

Mrkněte třeba na profibeauty.cz

Neregistrovaná/ý - Věrka

26.02.2017

Kde je nejlepší koupit clip-iny z pravých vlasů? Chci mít jistotu, že budou kvalitní, ale taky chci , aby byly za rozumnou cenu. Díky

Neregistrovaná/ý - divácká

25.02.2016

Neregistrovaná/ý - Míša | 27.12.2015
Objednávala jsem si z hotstyle clipy několikrát, mám jich doma pěknou sbírku a s dodáním jsem nikdy neměla problém. Vždy do dvou dnů jsem je měla doma :)

Má někdo zkušenost s výměnou clip in v hotstyle? Objednala jsem si teď od nich sadu clip in ale tak úplně jsem neodhadla odstín, přišly mi teprve včera tak jestli nebude ted problém to vyměnit? Mám na to vůbec nárok když je to vlastně moje chyba že jsem si vybrala špatnou barvu?

Neregistrovaná/ý - Míša

27.12.2015

Neregistrovaná/ý - Irenka | 21.12.2015
Mě od nich přišly vlasy na druhý den takže jestli sháníte i někomu pod stromeček tak pořád by se to dalo stihnout:)

Objednávala jsem si z hotstyle clipy několikrát, mám jich doma pěknou sbírku a s dodáním jsem nikdy neměla problém. Vždy do dvou dnů jsem je měla doma :)

Neregistrovaná/ý - Irenka

21.12.2015

Neregistrovaná/ý - Tereza | 25.11.2015
Jak dlouho trvá dodání z hotstyle?

Mě od nich přišly vlasy na druhý den takže jestli sháníte i někomu pod stromeček tak pořád by se to dalo stihnout:)

06.12.2015

Neregistrovaná/ý - Tereza | 25.11.2015

Mě přišly do dvou dnůů, dodání je rychlý tam to záleží jestli objednáte ten den před druhou nebo po druhé hodině, mají to na stránkách :)

Neregistrovaná/ý - Tereza

25.11.2015

Neregistrovaná/ý - Irenka | 23.11.2015
Po tom jsem nikdy nepátrala jestli se dají koupit jednotlivě podle mě i kdyby tak sada vyjde asi výhodněji. Zkuste se třeba podívat sem http://www.hotstyle.cz/ jsou tu clipy v akci, různé druhy a na clipy to není drahé

23.11.2015

Neregistrovaná/ý - Radka | 12.11.2015
Všude se píše o sadách, dívala jsem se i na stránku ale nenašla jsem...dají se koupit ty clipy i nějak jednotlivě nebo si musím koupit sadu?

Po tom jsem nikdy nepátrala jestli se dají koupit jednotlivě podle mě i kdyby tak sada vyjde asi výhodněji. Zkuste se třeba podívat sem http://www.hotstyle.cz/ jsou tu clipy v akci, různé druhy a na clipy to není drahé

Neregistrovaná/ý - Radka

12.11.2015

Všude se píše o sadách, dívala jsem se i na stránku ale nenašla jsem...dají se koupit ty clipy i nějak jednotlivě nebo si musím koupit sadu?

Neregistrovaná/ý - Kristin

09.11.2015

Neregistrovaná/ý - Miška | 25.10.2015
Hodně z vás tu má vlásky z hotstyle. Já mám doma taky jednu sadu, jak o ně pečujete?

Jelikož se mi to tu nechce vypisovat posílám odkaz kde se dočtete odpověď přímo na vaši otázku ,) http://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/

Neregistrovaná/ý - Miška

25.10.2015

Hodně z vás tu má vlásky z hotstyle. Já mám doma taky jednu sadu, jak o ně pečujete?

Neregistrovaná/ý - Kristin

13.10.2015

Úplně souhlasím, některý ty účesy z clip inů jsou úplně bombový!!! :) Já si dřív kupovala clip in přes kamarádku která si to koupila a za čas to prodávala a koupila si zase nový, tak mi udělala cenu. Na hotstyle jsem našla plno pozitivních recenzí který mě dokopaly k tomu si koupit vlastní clipy tak jsem objednala sadu deluxe 60 cm pro začátek. Netrefila jsem se v barvě a trochu to kontrastovalo ale naštěstí nebyl problém s výměnou no :D

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Pomerančová kuřecí prsa

Pomerančová kuřecí prsa

5 hlasů
1h a 5min 382 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát s tygřími krevetami

8 hlasů
30min 328kJ 145 Kč

Lahodný salát pro milovníky krevet.

Plněný pečený pstruh

12 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více