Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zahradní nábytek- tipy a rady

majda81 12. 05. 2015

Manžel konečně dodělat zahradu a já si chci pořídit nějakej stylovej zahradní nábytek, nevíte kde něco pěknýho sehnat? :-)

Neregistrovaná/ý - Hanka

11. 5. 2018

Dobrý den vážení, ráda bych se vás zeptala, jak to vidíte s nejlepší variantou povrchu venkovní terasy? Dřevo, beton, dlažba, WPC? A prosím ještě i o vaše info, proč konkrétní materiál...

Neregistrovaná/ý - olina

25. 4. 2018

Nazdárek zařizujem garážová vrata,chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s nějakou firmou?

Neregistrovaná/ý - Janička

19. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Míša | 14. 4. 2018
nemáme tuhle,ale podobnou a hodně se používá. Nejlíp kdy jsou děti pryč a vypiju si tam svoje odpolední kafe

našla jsem tam parádní gril, kupovali jste ho tam někdo? tenhle se mi líbí https://www.zeleneudoli.cz/activa-halifax-plynovy-lavovy-gril-activa-s-bocnim-varicem-x17503 je naprosto luxusní.

Neregistrovaná/ý - Míša

14. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Janička | 10. 3. 2018
máme malé deti a velkou zahradu. Chceme jim koupit něco jako houpačku na záhradu. Našla jsem tuhle https://www.zeleneudoli.cz/zahradni-houpacka-san-diego-x18155 máte ji někdo doma?

nemáme tuhle,ale podobnou a hodně se používá. Nejlíp kdy jsou děti pryč a vypiju si tam svoje odpolední kafe

Neregistrovaná/ý - Erika

11. 4. 2018

Neregistrovaná/ý - Martina Paclíková | 5. 3. 2018
Ahojky, rozhodně WPC :) Podle mě je to nejvhodnější materiál, jaký můžete zvolit. Je protiskluzový, netvoří tříky, takže je vhodný k dětem. Má dlouhou životnost a snadnou údržbu... Pokud hledáš spolehlivou firmu, tak doporučuji Woodplastic - http://www.woodplastic.cz/

Ahoj, taky nad WPC uvažuji a uvažuji právě i o Woodplastic. Oni nabízejí možnost samomontáže, že? Já jen, zda s tímto způsobem máš zkušenosti a pokud ano, tak jak je to náročné?

Neregistrovaná/ý - Janička

10. 3. 2018

máme malé deti a velkou zahradu. Chceme jim koupit něco jako houpačku na záhradu. Našla jsem tuhle https://www.zeleneudoli.cz/zahradni-houpacka-san-diego-x18155 máte ji někdo doma?

Neregistrovaná/ý - Martina Paclíková

5. 3. 2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 23. 1. 2018
Ahoj, prosím o radu... Jaký materiál byste zvolili jako vhodné řešení pro terasu? Dřvo? Plast? Beton? WPC? :) Děkuji za každý názor...

Ahojky, rozhodně WPC :) Podle mě je to nejvhodnější materiál, jaký můžete zvolit. Je protiskluzový, netvoří tříky, takže je vhodný k dětem. Má dlouhou životnost a snadnou údržbu... Pokud hledáš spolehlivou firmu, tak doporučuji Woodplastic - http://www.woodplastic.cz/

Neregistrovaná/ý - Eliška

23. 1. 2018

Ahoj, prosím o radu... Jaký materiál byste zvolili jako vhodné řešení pro terasu? Dřvo? Plast? Beton? WPC? :) Děkuji za každý názor...

Neregistrovaná/ý - Bětka78

17. 6. 2017

nám stačí úplně menší zahradní plechový domek za cca 6 tisíc na sekačku a nářadí. Koupili sme ho na www.tipa.eu

Neregistrovaná/ý - Linda 34

14. 5. 2017

kde jsme byli nejvíc spokojení s výběrem zahradního nábytku, taj určitě na www.tipa.eu. Objednali jsme a zboží došlo včas, komunikace obchodu proběhla výborně.

Laugher

26. 1. 2017

www.mountfield.cz

Tichavka

26. 11. 2015

Zdravím, my jsme si koupili na zahradu kvalitní zahradní židle od firmy Design Outlet. Bylo to sice trochu dražší, ale zase lepší než dvakrát kupované. Navíc jsou pohodlné.

Neregistrovaná/ý - Pavlína

1. 6. 2015

Terasu už vybavenou máme, nakonec jsme dostali od tchána nábytek a děti si usmyslely, že chtejí houpačku...pořád něco

Neregistrovaná/ý - Laura

28. 5. 2015

Neregistrovaná/ý - Míša | 28. 5. 2015
ahoj Lauro, jediné co tak vím, tak je jugle-gym. Namontují ti prolézačky, houpačiky atd.. na místě a máš to i mylsím v ceně :). Tak se zkus podívat a třeba ti jungle-gym bude vyhovovat. Snad jsem pomohla :)

ahoj Míšo, mnohokrát děkuji :). Netušila jsem, že mi někdo tak rychle odpoví :) určitě se pokdívám a pak vám napíšu, jak a jestli jsem byla spokojena :)

Neregistrovaná/ý - Míša

28. 5. 2015

Neregistrovaná/ý - Laura | 28. 5. 2015
Ahoj, omlouvám se, že vstupuji do diskuze, ale potřebovala bych od vás radu. Přemýšlím, že bych dětem koupila malé dětské hřiště na zahradu. Jen si moc nevím rady. Jsem s dětmi sama, takže hledám neco, né moc drahého a hlavně snadno smontovatelného, abych to zvládla i já :) Moc děkuji :)

ahoj Lauro, jediné co tak vím, tak je jugle-gym. Namontují ti prolézačky, houpačiky atd.. na místě a máš to i mylsím v ceně :). Tak se zkus podívat a třeba ti jungle-gym bude vyhovovat. Snad jsem pomohla :)

Neregistrovaná/ý - Laura

28. 5. 2015

Ahoj, omlouvám se, že vstupuji do diskuze, ale potřebovala bych od vás radu. Přemýšlím, že bych dětem koupila malé dětské hřiště na zahradu. Jen si moc nevím rady. Jsem s dětmi sama, takže hledám neco, né moc drahého a hlavně snadno smontovatelného, abych to zvládla i já :) Moc děkuji :)

Gita

24. 5. 2015

jo a mrkni se i na květináče ladily by ti s tím Combinem :) mám doma ;)

Gita

21. 5. 2015

pěkný! Jsem ti říkala, že mají designový nábytek :)

glady

19. 5. 2015

kdo to má blízko, nejlíp je zajet na zahradní nábytek do sousedního Polska.....

majda81

19. 5. 2015

tak jsme se s manželem domluvili a půjdem do tohodle http://www.terassa.cz/nabytek/sedaci-soupravy/item/599-combino-savana-5x5 dá se to i variovat, což je super ale zaždáme nejdřív o ty vzorky :))

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Krémová polévka s paprikou

Krémová polévka s paprikou

11 hlasů
45min 247 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš z kuřecího masa s rajčaty

13 hlasů
55min 398kJ 144 Kč

Recept na guláš z kuřecích prsou, který můžete připrav...

Celerový krém

24 hlasů
40min 226kJ 45 Kč

Sytý celerový krém se smetanou a olivovým olejem.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více