Diskuse na téma Zahradní nábytek- tipy a rady

12. 05. 2015 | Zahrada a květiny

Manžel konečně dodělat zahradu a já si chci pořídit nějakej stylovej zahradní nábytek, nevíte kde něco pěknýho sehnat? :-)

glady 19.05.2015

kdo to má blízko, nejlíp je zajet na zahradní nábytek do sousedního Polska.....:-)

majda81 19.05.2015

tak jsme se s manželem domluvili a půjdem do tohodle http://www.terassa.cz/nabytek/sedaci-soupravy/item/599-combino-savana-5x5 dá se to i variovat, což je super ale zaždáme nejdřív o ty vzorky :))

majda81 18.05.2015

nějak se domluvíme doma, ael je pravda, že to ja krásnej nábytek ...

majda81 15.05.2015

tak jsem koukala na tu terassu a koukám, že to je krásnej nábytek , ale taky drahej… tak nevim

Gita majda81 18.05.2015

nech si poslat vzorky od nich budeš vidět barvu i materiál:-)

majda81 13.05.2015

koukala jsem na nějaký obchody na netu a vyjel mi tealshop a pak terassa a samo ty větší obchodáky jako je obi,scontoa ikea, nemáte někdo zušenosti s nima?

Gita majda81 14.05.2015

já jsem se rozhodovala mezi těma prvníma dvěma, co jsi napsala a přišlo mi že ta terassa má větší výběr a více možností, ale je zas dražší no… ale naonec jsme se doma rozhodli pro tu dražší variantu, zas jsme chtěli kvalitu a ta terassa dokázala nabídnout víc.

Gita 13.05.2015

Doporučuju mrknout na net na diskuze, hodně ted letí umělej ratan- je to výbornej materiáol a moderní

ema746 12.05.2015

já jsem si předloni vybrala krásnej nábytek na zahradu, ale hloupě jsem se neporadila, chtěla jsem něco hned ted a nedomyslela materiál udržbu atd. šla jsme do obi, nalákala mě sleva a ted bych to nejradši vzala zpět, je to rezavý musím to uklízet. No prstě doporučuju si nechat poradit a pořádně si to rozmyslet a nekupovat první věc


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat