Diskuse na téma závěsy

ahoj holky chtela bych si nechat usit zavesy ty co mame doma uz jsou vybledle a v obchodech se mi nic nelibi a neodpovida to kvalite kterou bych potrebovala. :) neznate nekdo nejakou firmu ktera je na tyhle veci spolehliva? diky moc za kazdy prispevek

ahojky ja jsem s nakupovanim zaclon prestala jiz pred nekolika lety a nechavam si je jenom usit! prijde mi to lepsi muzete si vybrat jakej vzorek se vam nejvice libi a nechate si to usit primo na potrebnou miru. zadne dalsi upravy neni potreba :) ja mam jiz dlouho stejnou firmu ktera mi zaclony sije a jsme ve skvelem kontaktu:)

martina.marna viky.beckham 19.05.2015

no moje mamka rikala taky ze uz nakupovat zaclony nikdy nebude, takze by jsme do toho sly spolu :) to jsem rada, nakonec mi to prijde jako super napad nechat si podle vlastnich predstav usit zaclony :) prosim dala by jste mi taky kontakt na tu firmu? jste tedy spokojena ano? nechavate si od nich sit jen zaclony? jsem rada ze pisete kdyz mate osobni zkusensoti hodne lidi doporucuje neco coo ani nevi jake doopravdy je

Mikuška 21.05.2015

Jelikož jsem totálně na šití a podobné ruční práce levá, tak na šití závěsů a záclon chodím do Artes design. Mají i webovky Artesdesign.cz, rádi pomůžou a co je důležitý, že mají dobrý vkus.

Silva 16.06.2015

Ahoj, taky jsem si nechala šít záclony,je to fajn když to máte přesně na míru,našla jsem inspiraci na webovkách latky3.webnode.cz , jsou precizní a dobře poradí.

Nela 19.06.2015

Super tip , díky holky:-)

Laugher 26.01.2017

Nejlepší je Dante.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat