Diskuse na téma Bolesti hlavy

Dobrý den, mám doma půlroční holčičku a už asi tři měsíce mě zhruba jednou za dva týdny přepadne hrozná bolest hlavy, někdy i migréna, kdy zvracím, jen ležím a péče o malou mi dělá hrozné potíže. Nechci se ládovat prášky, protože ještě kojím, takže docela trpím. Moje maminka mi tvrdí, že je to určitě z toho, jak malou pořád nosím a tahám (sama jsem hodně drobná). Nějaká kolegyně jí pro mě doporučila přístroj Cellion, že prý hrozně rychle ulevuje od bolesti, ale já jsem o něm nikdy neslyšela. Nemáte s ním prosím někdo zkušenosti? Děkuji, Alča

Katie 23.05.2015

Ahoj, no to ma mama asi pravdu, ze to mas z male. Zkus ji uz nechavat v postylce nebo na nejake hraci dece, at si hraje sama a ty se aspon neznicis, vim, ze znama porad zvedala a chovala syna, az z toho ma vyhrezly plotynky a ted se boji mit druhe. A jak ma vlastne ten pristroj pusobit?

Deborah 26.05.2015

Ahoj, já Cellion kupovala na Vánoce mamince, dělá totiž zdravotní sestřičku a z toho zvedání pacientů trpí hrozně na bolesti zad. Byla jsem fakt zvědavá, jestli mámě aspoň trošku uleví a byly jsme obě příjemně překvapené, vážně zabírá a působí strašně rychle. Funguje tak, že do místa bolesti pouští slabé elektrické impulzy. Za nás super, můžu jenom doporučit.

ala3 Deborah 27.05.2015

Dobrý den, a kde jste ho prosím sháněla? Já našla jenom jediné stránky okamzitauleva.cz, kde Cellion nabízejí. Dá se třeba koupit i v nějaké kamenné prodejně v Praze nebo Brně? Předem děkuji a hezký den!

Deborah 28.05.2015

Zdravím, tak to jste našla dobře, já ho právě na stránkách okamzitauleva kupovala. Myslím, že jsou snad jediní prodejci v České Republice. Tak ať Vám pomůže! Mějte se!

vera 09.06.2015

dobry den myslim ze ve vasem pripade by ta migrena mohla byt i z duvodu unavy. doplnujte horcik pravidelne...nehlede na to ze kojici maji zvysenou potrebu horciku. http://www.lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-mvm-portblnob100x0-5gm/.

Niccol 21.10.2015

za mne na bolest hlavy funguje Ataralgin. Ibalgin neberu dělá mi hodně zle na žaludek.

Denisa Niccol 23.10.2015

A Nikčo Ataralgin nenělá zle žaludku? Já totiž léky od bolesti beru minimálně, tak moc se neorientuju. V poslední době mě ale hlava bolívá dost, tak už jsem přemýšlela než se trápit co si vzít.

Niccol Denisa 25.10.2015

Ataralgin mi vyhovuje, je tam relativně malé množství Paracetamolu, který nedráždí tolik žaludek jako látky v jiných lécích od bolesti, posílen kofeinem a guaifenesinem.

Denisa Niccol 25.10.2015

aha, tak to jsem nikdy nezkoumala, každopádně díky za radu zkusím to.

StankaHoy Niccol 16.11.2015

souhlas jednuu dobu jsem Ataralgin brala téměř pořád a nikdy mi nebylo po něm zle, je fajn, že např. u křní páteře řeší i příčinu, nikoli jen důsledek.

Maruna10 07.11.2015

Já mám s Ataralginem velmi dobré zkušenosti, můžu doporučit.

Simča Maruna10 13.11.2015

Jako jeden z mála léků od bolesti mi Ataralgin nevadí na žaludek.

Maruna10 21.11.2015

předpokládám, že Ataralgin je volně prodejný, že? nevíte v jakém balení se to prodává?

Majda Maruna10 21.11.2015

20 nebo 50 tablet.

Maruna10 Majda 21.11.2015

jo jo díky za info, já totiž dostala krabičku od kamošky a moc jsem s ním spokojená, tak musím přikoupit na horší časy.;-)

Majda Maruna10 24.11.2015

je dobré to mít doma

StankaHoy 24.11.2015

já Ataralgin beru i při začínající chřipce, jak bolí celé tělo a tak a dobrý.

Majda StankaHoy 25.11.2015

souhlas i na začínající chřipku, kterých je teď zase požehnaně.

Adéla 19.07.2016

já jsem trpela na migrény a nemohla jsem se jich nijak zbavit. Od kamarádky jsem dostala tip na konopné kapky a migrénu už nemívám :-)

Wera Adéla 21.07.2016

Konopné kapky?znám jenom masticky a oleje. Prosím, co je to za znacku? Nebo kde se o nich něco dovím?

Adéla Wera 25.07.2016

Presne je to konopná tinktura od cbdex, já ji mám z internetu koupenou.

Wera Adéla 27.07.2016

a ty sis je objednala z internetu nebo sehnala nekde v lékarne?

Romana 19.07.2016

zkus se zeptat v lékárně zelený anděl, mají tam poradenství co se týče alternativní medicíny. Jsou tam moc milý a jsou odborníci ve svém oboru. Já vždy raději než po práškách šáhnu pro byliny nebo homeopatika.

Lenka Romana 21.07.2016

myslím, že lékárna zelený anděl je dobrá volba, objednají cokoliv a ještě ten den většinou si můžeš vyzvednout. Jinak je tam i poradenství, tato lékárna je přesně pro mne.

vivi11 28.07.2016

také jsem o tom neslyšela, ale na internetu to určitě dohledáte i s recenzemi...

Wera vivi11 29.07.2016

objednala jsem si to z jejich obchodu na netu, je to pro me jednodussí nez nekam chodit

Lucifuk 08.08.2016

jo určitě budou na migrénu i homeopatika, ale asi je to běh na delší dobu. Jinak já chodím do lékárny zelený anděl a tam funguje i poradenství, tak možná by stálo za to se poradit, ne vždy je původ tam kde nás zrovna něco trápí, ale třeba to pramení od jiného problému.

Bobina Lucifuk 19.08.2016

souhlasím, ale v zeleném andělovi opravdu vždy poradili a klaplo to.

bohuna Bobina 14.09.2016

je tak to jsem vůbec netušila, že existuje nějaká taková lékárna, kde se prodávají alternativní přípravky

Bobina bohuna 20.09.2016

jo jo a je dokonalá, mají všechno, jsou příjemní a poradí

Lucie Bobina 05.10.2016

jo jo více takových skvělých lékáren jako je zelený anděl, prostě příroda je mocná a funguje lépe než chemie.

Silva Lucie 12.10.2016

jsem také rozhodně pro přírodní věci pokud to jde, takže jsem ráda za lékárnu jako je zelený anděl. Jinak velmi dobře na mne fungují homeopatika a tady v lékárně i poradí.

Naďa Silva 09.11.2016

můžu se zeptat je takováto alternativní lékárna někde i v Brně?

Lucie Naďa 11.11.2016

Zelený anděl je na Durďákové

patricie Naďa 02.12.2016

já vím o lékárně zelený anděl na Durďákové

Lena patricie 06.12.2016

Myslím, že zelený anděl je v Brně skutečně jen na Durďákové

Leona Lena 09.01.2017

jo jo v Brně je jen jedna lékárna zelený anděl, ptala jsem se jich na to.

Irča Leona 14.01.2017

to nevadí, že je v Brně jen jeden zelený anděl, do této lékárny stojí za to si zajet i na druhý konec Brna, alespoň já to tak mám a jsem mooooc ráda za tuto lékárnu.

Dita Irča 07.02.2017

jo jo v zeleném andělu jsem našla bio ruční vyráběnou kosmetiku.

Bětka Dita 08.02.2017

Dity, máš na mysli tu kosmetiku Eoné? JO ta vypadá dobře

Laugher 21.01.2017

Cellion bude asi dobrý, ale je dost drahý

Anička 22.07.2017

Dobrý den...zajímalo by mě, co vám zabírá na bolest hlavy? Děkuji

Bunny Anička 09.08.2017

Aničko, to záleží, čím je ta bolest způsobená. Na migrény jsou většinou speciální prášky, obyčejné prášky proti bolesti nezabírají. Na každou jinou bolest způsobenou třeba dehydratací, počasím nebo nevyspáním, je dobrý brufen. Ten mi zabírá.

Ofka Bunny 23.08.2017

No, pokud máš nějaké migrény, tak bych zašla k doktorovi...určitě...

Jitka Bunny 18.09.2017

Taky si myslím. I mě zabírá, ale pokud je to opravdu migréna, tak k doktorovi, ten dá speciální prášky...

Irena Jitka 26.09.2017

S migrénou určitě k lékaři... To už je diagnoza, která vyžaduje speciální medikaci, která od příšerné bolesti uleví...

Vladimír 04.07.2018

Všichni řeší, co alespoň dočasně uleví při migréně, ale nikdo si nepoloží otázku z čeho, a proč vlastně vzniká. Migréna nevzniká jen tak ze vzduchu, ale většinou má svou příčinu v naší výživě. Ve skutečnosti jsme nemocní z jídla, které jíme, a jen užíváme léky na potlačení příznaků takovéto otravy. Bez vyřešení této základní příčiny migrény nepřináší aplikace léků na bolest trvalé výsledky, jen potlačuje symptomy. Častou příčinou migrény jsou určité potraviny v naší stravě způsobující chronické zánětlivé reakce našeho těla, které se projevují bolestí v různých částech těla včetně bolestí hlavy. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto bolesti v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste si migrénu sami trvale odstranili. Kontakt 608 155 338.

Iris 15.10.2018

Taky trpívám na bolesti hlavy a nenapadlo by mě cpát do sebe svinstvo jako je brufen. Díky bohu mi vždycky zabrala tinktura od alta herby ještě že jsou k dostání šetrnější přípravky

Lenka 04.07.2019

Zkusila jsi treby bylinky? Ja si pro ne chodim do lekarny.

Radka Lenka 09.07.2019

Ja bych jej rada zkusila, chtela bych to resit prirodni cestou, tedy bylinky...Jsem z brna, poradi mi takto v nejake lekarne?

Monika Radka 10.07.2019

Když se nechceš cpát lekama specialnima na migrenu nebo na krční páteř, tak zkus ledové obklady nebo sprch na hlavu co vydržíš, ticho temmo,klid. A černé turecké silné kafe a pitny režim a hořčík . Na krk zabal studeny a do tepla. Jako priznic.

Bara 14.07.2019

Ohledne bylinek a vseho prirodniho jsou suprovi v lekarne Zelený anděl a je v Brne!

Tereza 19.07.2019

Ikdyz bydlim kousek od Brna, pro homeopatika jezdim prave tam.

Bara 24.07.2019

Vyplati se si tam zajet :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat