Diskuse na téma máte rolety?

26. 05. 2015 | Prosím o radu

Dali jste si někdo dom rolety před okna?

janulkaa 30.06.2015

To je to, určitě nejsou na trhu chvilku a kvalita něco stojí, jak už mám zkušenost

Helča 29.06.2015

V tom souhlasím já vybírám u těchto věcí jedině kvalitu.

janulkaa 27.06.2015

To my na celé patro potřebovat asi ani nebudeme. Děcka by si to dělaly samy. Každý u nás spí jinak dlouho. Ale to somfy určitě využiju.

Helča 29.05.2015

Tak si pročti somfy.cz. Nevím jak to máte vy, ale co jsem si procházela, tak nabízí i vytahování celého patra zárověň. O tom zase uvažuji já na dům, kde mám dost oken. Hlavně francouzské dole.

janulkaa 28.05.2015

Já jsem spíš přemýšlela o těch s vytahováním rukama, ale toto nezní taky špatně, že si ráno odestřu hned z pelechu a proberu se pořádně.

Helča 28.05.2015

Tak to jednoznačně namontovat. Mamka si nechala navíc dát motor, taťka si rád pospí po obědě a teď má pohodlí, že si lehne a reguluje podle chuti z postele.

janulkaa 27.05.2015

To mě právě docela zajímá, jestli je to mnohem lepší než žaluzie. Mám před barákem lampu, která celou noc je v provozu a docela mi to vadí, když spím otočená k oknu

Helča 27.05.2015

Naši si je nedávno dávali k novým oknům. Bydlí v přízemním domku, tak chtěli větší pocit bezpečí. Taky ta tma je prý super, když je dáš dolů


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat