Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Klára

14. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 12. 4. 2016
Na tom Furini se sedí dost dobře, i po delší době. Výplň je dobrá a taky ta tkanina nahoře. Nemůžu říct, že by byl nekvalitní.

Děkuji, asi teda půjdu do této značky a mrknu na něho v tom Freeportu. Nechci totiž kupovat zajíce v pytly přes internet.

Neregistrovaná/ý - katka

14. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Staňka | 12. 4. 2016
Můžeš ji zkusit koupit Feminellu hereditum. Je to přípravek s laktobacily usnadňující mamince kojit. Hodně maminek i tady na diskuzi si ji vychvaluje. ;)

jo jo, feminella je dobrá, je to vlastně doplněk stravy pro maminy, takže nic tím nezkazíš. určitě se hodí.

Neregistrovaná/ý - Bára

13. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Simona | 23. 3. 2016
Kupuji taky raději nějaký bytový doplněk. Minule to byl svícen, předtím zase vázička. Vždy se těší, na co zase natrefím. Vybírám často u design outlet na jejich stránce. Nějakou inspiraci tam vyhledám, než abych pracně přemýšlela.

...taky jsem si u nich vybrala dárky pro kamarádky. Je to lepší než kupovat drahé parfémy. Mají velký výběr i drobných věcí.

Neregistrovaná/ý - Petra

13. 4. 2016

Pro mě osobně nejlepší dárek co sem kdy dostala byl kurz líčení. Do dnes se tím živím. Už sem si udělala i mnoho pokračovacích kurzů. Takže za mě palec nahoru. Super dárek

Neregistrovaná/ý - Staňka

12. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Květa | 9. 3. 2016
Sháním nápad na dárek pro sestru. Poteřbovala bych poradit něco praktického, protože brzy se ji narodí miminko. Už nějaké drobnosti mám, ale ještě ne nic pořádného.

Můžeš ji zkusit koupit Feminellu hereditum. Je to přípravek s laktobacily usnadňující mamince kojit. Hodně maminek i tady na diskuzi si ji vychvaluje. ;)

Neregistrovaná/ý - Petra

12. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Klára | 11. 4. 2016
Také bych ráda koupila sedací vak a tato značka se mi zamlouvá i s cenou v tom Freeportu. A je pohodlný i na delší sezení?

Na tom Furini se sedí dost dobře, i po delší době. Výplň je dobrá a taky ta tkanina nahoře. Nemůžu říct, že by byl nekvalitní.

Neregistrovaná/ý - Klára

11. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Iveta | 22. 3. 2016
Děkuji za tip. Ceny se mi tak zdají příznivé.

Také bych ráda koupila sedací vak a tato značka se mi zamlouvá i s cenou v tom Freeportu. A je pohodlný i na delší sezení?

Neregistrovaná/ý - Simona

23. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Olga | 22. 3. 2016
Myslím, že koupě bytových doplňků je nejlepší řešení, když Tě nic nenapadne! Vždy něco do bytu vyberu a potěším!

Kupuji taky raději nějaký bytový doplněk. Minule to byl svícen, předtím zase vázička. Vždy se těší, na co zase natrefím. Vybírám často u design outlet na jejich stránce. Nějakou inspiraci tam vyhledám, než abych pracně přemýšlela.

Neregistrovaná/ý - Iveta

22. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 22. 3. 2016
Kupovali jsme značku Furini, přesněji ve Freeportu kde jsou ve slevě http://www.freeport.cz/nabytek mají i několik druhů tvaru

Děkuji za tip. Ceny se mi tak zdají příznivé.

Neregistrovaná/ý - Olga

22. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Iveta | 21. 3. 2016
Ten pytel už mě jako nápad jednou natchl. jen nevím jakou značku a kde koupit. jestli jsou nějaké víc kvalitnější a tak. Jaký jste kupovali vy?

Myslím, že koupě bytových doplňků je nejlepší řešení, když Tě nic nenapadne! Vždy něco do bytu vyberu a potěším!

Neregistrovaná/ý - Květa

22. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Valentýna | 19. 3. 2016
Já jsem dávala kamarádce tady tento teploměr. Hodně si ho lidi vychvalují. http://truelifecare.cz/eshop/cs/

To je dobrý nápad. Ani jsem nevěděla, že něco takového je.

Neregistrovaná/ý - Petra

22. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Iveta | 21. 3. 2016
Ten pytel už mě jako nápad jednou natchl. jen nevím jakou značku a kde koupit. jestli jsou nějaké víc kvalitnější a tak. Jaký jste kupovali vy?

Kupovali jsme značku Furini, přesněji ve Freeportu kde jsou ve slevě http://www.freeport.cz/nabytek mají i několik druhů tvaru

Neregistrovaná/ý - Iveta

21. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 20. 3. 2016
V příčescích clip-in se sice neorientuju, ale minulej rok jsem mladší sestře podle jejího přání kupovala sedací pytel. Pořád s jí líbí a valí se v něm, takže to může být taky dobrý tip.

Neregistrovaná/ý - Petra

20. 3. 2016

V příčescích clip-in se sice neorientuju, ale minulej rok jsem mladší sestře podle jejího přání kupovala sedací pytel. Pořád s jí líbí a valí se v něm, takže to může být taky dobrý tip.

Neregistrovaná/ý - Valentýna

19. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Květa | 9. 3. 2016
Sháním nápad na dárek pro sestru. Poteřbovala bych poradit něco praktického, protože brzy se ji narodí miminko. Už nějaké drobnosti mám, ale ještě ne nic pořádného.

Já jsem dávala kamarádce tady tento teploměr. Hodně si ho lidi vychvalují. http://truelifecare.cz/eshop/cs/

Neregistrovaná/ý - Květa

9. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Sara

31. 1. 2016

Nasi sestru vzdy potesi nejaky ten sperk, pro to ma velkou slabost

Neregistrovaná/ý - Pavla

25. 1. 2016

Neregistrovaná/ý - Bára | 22. 1. 2016
Ahojky, já vsázím raději na bytové doplňky. Sestra má nový větší byt, tak se hodí něco na nazdobení.

Ahojky, jj, tím se zavděčí člověk vždycky. Já jsem sestře koupila vázičku na květiny a udělala jsem jí velkou radost.

Neregistrovaná/ý - šmoulinka

25. 1. 2016

Neregistrovaná/ý - Lenička | 23. 1. 2016
Z parfums jsem objednávala zatím jen dvakrát ale super. Ted dávají k objednávce i dárek zdarma

Na parfums.cz nakupuju často, mám snimi hodně dobré zkušenosti. Před týdnem sem objednala tady ten parfém http://www.parfums.cz/guess/guess-parfemovana-voda-pro-zeny/ nejemonže to vypadá dobře ta lahvička ale náádherně voní :))

Neregistrovaná/ý - Lenička

23. 1. 2016

Neregistrovaná/ý - Alí | 19. 1. 2016
Nakupuje někdo nějak pravidelněji na parfums.cz?

Z parfums jsem objednávala zatím jen dvakrát ale super. Ted dávají k objednávce i dárek zdarma

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu...

Celerový krém

Celerový krém

24 hlasů
40min 226 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lívance

12 hlasů
1h a 5min 738kJ 65 Kč

Něco sladkého k obědu, pro děti i dospělé.

Rajčatový salát s melounem

10 hlasů
20min 212kJ 50 Kč

Letní osvěžující a zdravý salát.

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více