Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Denča

31. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Yveta | 28. 5. 2016
Holky prosim Vás nevíte kde bych sehnala ty ovocné kytice? Od dcery pořád poslouchám jak jsou skvělé a že by taky chtěla.

Ahoj posílám odkaz na kytice www.frutiko.cz

Neregistrovaná/ý - Ája

30. 5. 2016

ahoj holky, chtěla bych sestře darovat vitamíny Super prsa, pořád si stežuje že po kojení jí prsa povysly, máte s tím někdo zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Yveta

28. 5. 2016

Holky prosim Vás nevíte kde bych sehnala ty ovocné kytice? Od dcery pořád poslouchám jak jsou skvělé a že by taky chtěla.

Neregistrovaná/ý - Markéta

27. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Šárka | 26. 5. 2016
Můžete si zajít i objednat to je na vás co vám víc vyhovuje :)

Já to na těch stránkách nikde teda nevidím :/, asi jsme slepá

Neregistrovaná/ý - Šárka

26. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Nikola | 24. 5. 2016
To jde na parfums koupit?? a dá se to objednat nebo pro to musím na prodejnu??

Můžete si zajít i objednat to je na vás co vám víc vyhovuje :)

Neregistrovaná/ý - Markéta

26. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Nikola | 24. 5. 2016

Asi to do sestřina svátku nestihneš, ale poukázky do parfums se teď dají vyhrát v soutěži s tampóny Ria na riagirl.cz. Jsou tam i poukázky do H&M a další výhry. Ale osobně by mě asi potěšil jiný dárek, z poukázek třeba ta do mého oblíbeného (jejího) obchodu s oblečením.

Neregistrovaná/ý - Nikola

24. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Šárka | 22. 5. 2016
Já jsem dala svojí sestře dárkový poukaz do parfums, v hodnotě 1000kč ať si tam vybere co sama chce nebo potřebuje, a mělo to úspěch :)

Neregistrovaná/ý - Andulka

24. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - katka | 14. 4. 2016
jo jo, feminella je dobrá, je to vlastně doplněk stravy pro maminy, takže nic tím nezkazíš. určitě se hodí.

To mohu take doporucit tu feminellu, je to fakt super ted jsem to resila s lekarnici a rikala ze maminky to nakupuji stale ze to ma moc dobre ohlasy

Neregistrovaná/ý - Šárka

22. 5. 2016

Já jsem dala svojí sestře dárkový poukaz do parfums, v hodnotě 1000kč ať si tam vybere co sama chce nebo potřebuje, a mělo to úspěch :)

Neregistrovaná/ý - Katka

20. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Lucie | 17. 5. 2016
....sháním k svátku dárek pro dceru. Je to už velká slečna a vybíravá na doplňky, protože se ráda předvádí s něčím novým. Líbily se mi jejich náramky a náušnice, tak jsem vybrala přes e-shop a těším se, až přijdou. Oceňuji dobrou cenu! Jinde vychází o dost dráž!

....potřebuji koupit dceři ke svátku dětí....dík za tip

Neregistrovaná/ý - Jitka

19. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Lucie | 17. 5. 2016
....sháním k svátku dárek pro dceru. Je to už velká slečna a vybíravá na doplňky, protože se ráda předvádí s něčím novým. Líbily se mi jejich náramky a náušnice, tak jsem vybrala přes e-shop a těším se, až přijdou. Oceňuji dobrou cenu! Jinde vychází o dost dráž!

Já koupím sestře něco na památku, protože má kulaté narozeniny, tak chci, aby si na to vždy vzpoměla, až se podívá do vitríny. Vyhlídla jsem si svícen na svíčku. Je designově velmi pěkný!

Neregistrovaná/ý - Lucie

17. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Tamara | 5. 5. 2016
My si se ségrou nedáváme drahé věci, tak jsem jí vybrala dárek z bižuterie. Našla jsem na stránce tomelis řadu krásných věcí různě provedených a vybrala do balíčku. Došlo mi to poštou, tak mám vystaráno. Cena byla dobrá!

Neregistrovaná/ý - Petra

9. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Sandra | 1. 5. 2016
Ahoj a kde? To by mě zajímalo. Strašně mě to baví, pořád se učím líčit podle youtubka

AHoj já sem ten kurz líčení absolvovala na Make up Institutu www.makeupinstitute.cz

Neregistrovaná/ý - Sandra

9. 5. 2016

Mňam FRUTIKO je super. Dělaji skvělé bonboniery.

9. 5. 2016

Mňam FRUTIKO je super. Dělaji skvělé bonboniery.

Neregistrovaná/ý - Jitka

6. 5. 2016

A k tomu ji muzes koupit kvalitnejsi hreben, aby si je hned neznicila

Neregistrovaná/ý - Tamara

5. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Sandra | 1. 5. 2016
Ahoj a kde? To by mě zajímalo. Strašně mě to baví, pořád se učím líčit podle youtubka

My si se ségrou nedáváme drahé věci, tak jsem jí vybrala dárek z bižuterie. Našla jsem na stránce tomelis řadu krásných věcí různě provedených a vybrala do balíčku. Došlo mi to poštou, tak mám vystaráno. Cena byla dobrá!

1. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 13. 4. 2016
Pro mě osobně nejlepší dárek co sem kdy dostala byl kurz líčení. Do dnes se tím živím. Už sem si udělala i mnoho pokračovacích kurzů. Takže za mě palec nahoru. Super dárek

Neregistrovaná/ý - Disney

30. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Kamila | 17. 4. 2016
Ahojky nevíte kde bych sehnala nějakou pěknou netradiční kytici dělanou třeba z ovoce? nebo jiného jídla?

Ahoj já sem teď na FB potkala tento odkaz, třeba se ti bude hodit www.frutiko.cz

Neregistrovaná/ý - Kamila

17. 4. 2016

Ahojky nevíte kde bych sehnala nějakou pěknou netradiční kytici dělanou třeba z ovoce? nebo jiného jídla?

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Rychlý mrkvový salát

Rychlý mrkvový salát

11 hlasů
25min 362 kJ 35 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené krůtí maso

8 hlasů
45min 568kJ 180 Kč

Recept na zapečené krůtí plátky se sýrem vonící šalvěj...

Plněný pečený pstruh

11 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více