Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Eli

23.06.2016

Z těch co nakupujete na parfums, nevíte jestli prodávají nějaký dárkový poukázky?? Chtěla bych to dát kámošce jako dárek

Neregistrovaná/ý - Verča

21.06.2016

Neregistrovaná/ý - Yveta | 11.06.2016
Moc děkuji, hned si jdu vybírat.

Holky a jaké máte zkušenosti s tou kavlitou kytic z frutika? jak vypadá to ovovce.

Neregistrovaná/ý - Věrka

20.06.2016

Na moji sestru nejvíc zabírají různé přípravky na vlasy. Podívej se na luxusnivlasy.cz mají tam krásné dárkové sady a myslím si, že tím rozhodně nic nezkazíš

Co třeba dát jí něco pro zdraví? Třeba tablety se silymarinem. Pročistí játra a tím se zlepší celková kondice a například i pleť. A když by to přehnala při slavení s alkoholem tak je to uplně to nejlepší :)

Neregistrovaná/ý - andy

17.06.2016

já jsem ségru vzala do freeportu ať si sama něco vybere, je to lepší než aby pak byla nespokojená s dárkem :)

Neregistrovaná/ý - Dana

16.06.2016

Martaa | 14.06.2016
Ještě mám super zkušenost z internetovým obchodem folly.cz, nemusíte platit poštovné a dojde Vámandherně zabalený balíček i s osobním vzkazem

Já se vždy snažím být originální, tak raději kupuji něco, co překvapí. Objevila jsem levnou a krásnou bižuterii. Na stránce www.tomelis.cz je e-shop, kde se dá vybrat z široké nabídky různých druhů šperků. Ve skutečnosti vypadají stejně jako na obrázku.

Martaa

14.06.2016

Neregistrovaná/ý - Švestková | 13.06.2016
Myslíte dárkové sady s kosmetikou? Zkuste třeba parfums http://www.parfums.cz/search.asp?exps=d%C3%A1rkov%C3%A9+sady

Ještě mám super zkušenost z internetovým obchodem folly.cz, nemusíte platit poštovné a dojde Vámandherně zabalený balíček i s osobním vzkazem

Neregistrovaná/ý - Švestková

13.06.2016

Neregistrovaná/ý - Pekárková | 08.06.2016
Poradíte kde se sají sehnat takové ty dárkové sady za rozumnou cenu?

Myslíte dárkové sady s kosmetikou? Zkuste třeba parfums http://www.parfums.cz/search.asp?exps=d%C3%A1rkov%C3%A9+sady

Neregistrovaná/ý - Sandra

12.06.2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 09.05.2016
AHoj já sem ten kurz líčení absolvovala na Make up Institutu www.makeupinstitute.cz

Jujky a kolik takový kurz stojí? Já nemám žádné zkušenosti s líčením profesionálním.

Neregistrovaná/ý - Yveta

11.06.2016

Neregistrovaná/ý - Denča | 31.05.2016
Ahoj posílám odkaz na kytice www.frutiko.cz

Moc děkuji, hned si jdu vybírat.

Neregistrovaná/ý - Pekárková

08.06.2016

Poradíte kde se sají sehnat takové ty dárkové sady za rozumnou cenu?

Neregistrovaná/ý - Petra

02.06.2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 02.06.2016
Ahoj je tam pochoda, všichni si tykáme. Klade se tam důraz na rodinnou atmosféru. Navíc i po absolvování kurzu se na ně můžeš opět obrátit pro radu =)

Kdyžtak kontaktuj Markétu, je strašně v pohodě. tady máš kontakt marketa@makeupinstitute.cz

Neregistrovaná/ý - Petra

02.06.2016

Neregistrovaná/ý - Sandra | 01.06.2016
A jaké to tam je? Jaký jsou lidé a lektoři? Dívala jsem že mají skutěčně příznivé ceny za ty kurzy a četla jsem o lektorech, Jsem doela překvapená, že to jsou skuteční lidé z praxe.

Ahoj je tam pochoda, všichni si tykáme. Klade se tam důraz na rodinnou atmosféru. Navíc i po absolvování kurzu se na ně můžeš opět obrátit pro radu =)

Neregistrovaná/ý - Sandra

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 09.05.2016
AHoj já sem ten kurz líčení absolvovala na Make up Institutu www.makeupinstitute.cz

A jaké to tam je? Jaký jsou lidé a lektoři? Dívala jsem že mají skutěčně příznivé ceny za ty kurzy a četla jsem o lektorech, Jsem doela překvapená, že to jsou skuteční lidé z praxe.

Neregistrovaná/ý - Ája

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Verča | 01.06.2016
Ahoj já dobrou, myslím že jako jediné fungují.

Máš ty vitamíny superprsa ozkoušené? jak dlouho je používáš?

Neregistrovaná/ý - Verča

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Ája | 30.05.2016
ahoj holky, chtěla bych sestře darovat vitamíny Super prsa, pořád si stežuje že po kojení jí prsa povysly, máte s tím někdo zkušenosti?

Ahoj já dobrou, myslím že jako jediné fungují.

Neregistrovaná/ý - Denča

31.05.2016

Neregistrovaná/ý - Yveta | 28.05.2016
Holky prosim Vás nevíte kde bych sehnala ty ovocné kytice? Od dcery pořád poslouchám jak jsou skvělé a že by taky chtěla.

Ahoj posílám odkaz na kytice www.frutiko.cz

Neregistrovaná/ý - Ája

30.05.2016

ahoj holky, chtěla bych sestře darovat vitamíny Super prsa, pořád si stežuje že po kojení jí prsa povysly, máte s tím někdo zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Yveta

28.05.2016

Holky prosim Vás nevíte kde bych sehnala ty ovocné kytice? Od dcery pořád poslouchám jak jsou skvělé a že by taky chtěla.

Neregistrovaná/ý - Markéta

27.05.2016

Neregistrovaná/ý - Šárka | 26.05.2016
Můžete si zajít i objednat to je na vás co vám víc vyhovuje :)

Já to na těch stránkách nikde teda nevidím :/, asi jsme slepá

TESTOVÁNÍ: Péče o citlivou dětskou pokožku. S Froschem ch...

Brokolice zapečená se sýrem

Brokolice zapečená se sýrem

22 hlasů
35min 361 kJ 88 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Plněné letní tortilly

14 hlasů
15min 1102kJ 116 Kč

Pokud vám přijde v létě na chalupu návštěva a vy nevít...

Polévka z lososa

14 hlasů
50min 360kJ 140 Kč

Recept na lahodnou rybí polévku.

Poradny

Mám uvést vratku daně jako příjem při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle § 5 odst. 2 zákona o státní sociální podpoře, který upravuje nárok na přídavky na... Více

Jsem na DPP bez nemocenské, jak to bude s pojištěním?

Dobrý den, dohoda o provedení práce (DPP) zakládá účast na zdravotním, sociálním a nemocenském po... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro zrozence ve znamení Berana začíná tento týden období relativního klidu. Platit to bude především pro prvních několik dní, kdy si budete užívat všeobecné pohody. Tu vám ovšem krátce naruší víkend, jenž přinese n...

Více