Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Zuzka

25. 9. 2015

No to verim, maji tam super vyber za dobre ceny

Neregistrovaná/ý - Terule

24. 9. 2015

To je, ja od tamtud rada objednavam

Neregistrovaná/ý - Zuzka

16. 9. 2015

Jeee diky za typ, to je dobra stranka

Neregistrovaná/ý - Terule

9. 9. 2015

Co me vzdy potesi, tak jsou šperky ze zlata a jeste je lepsi kdyz si je muzu vybrat sama.. vzdy se mi osvedcil obchudek izlato.sk....no vim, jsem dosti narocna zenska, ale kdo neni zeee...

Tichavka

30. 8. 2015

Neregistrovaná/ý - KMK | 27. 8. 2015
Můžu se zeptat, co jsi sestře nakonec vybrala? Jsem zvědavá :)

To naprosto chápu, jsem úplně stejná :D Váhám mezi těmito dvěmi kabelkami http://www.urbanlux.cz/zeny/design-styl/kabelky-a-tasky/classic-translucent-beach-tote.html?main_att_id=146&main_att_value=424 a nebo http://www.urbanlux.cz/zeny/design-styl/kabelky-a-tasky/daisy-printed-jelly-large-tote.html?main_att_id=146&main_att_value=386

Neregistrovaná/ý - KMK

27. 8. 2015

Tichavka | 26. 8. 2015
Ahoj, tak jsem se dívala na ten urbanlux.cz a pár věcí mě tam zaujalo. Chtěla jsem se jen přeptat, zda s eshopem máš zkušenosti a jsi spokojená? Děkuji

Můžu se zeptat, co jsi sestře nakonec vybrala? Jsem zvědavá :)

Neregistrovaná/ý - KMK

27. 8. 2015

Tichavka | 26. 8. 2015
Ahoj, tak jsem se dívala na ten urbanlux.cz a pár věcí mě tam zaujalo. Chtěla jsem se jen přeptat, zda s eshopem máš zkušenosti a jsi spokojená? Děkuji

Ahoj, objednávala jsem od nich několikrát, i pro kamarádky a tak. Nikdy jsem s nimi problém neměla. Jednou jsem posílala zpátky botky, co tlačily, ochotně za ně poslali o číslo větší. Za mě tedy určitě doporučuji ;)

Tichavka

26. 8. 2015

Neregistrovaná/ý - KMK | 19. 8. 2015
Ahoj, podívej se na urbanlux.cz. Tam mívají dost originální věci.

Tichavka

26. 8. 2015

Neregistrovaná/ý - Lenka | 26. 8. 2015
Tak presne tohle mame u mamky, je to fain ze clovek vi co koupit, ale aby na ten darek setril snad cely rok..

S tím by problém nebyl, navíc se vždy dá s někým složit. Jen kdyby si vybrala, co chce :D

Tichavka

26. 8. 2015

Děkuju za rady, na shop se mrknu.

Neregistrovaná/ý - Lenka

26. 8. 2015

Tak presne tohle mame u mamky, je to fain ze clovek vi co koupit, ale aby na ten darek setril snad cely rok..

Neregistrovaná/ý - Danuška

24. 8. 2015

Moje draha sestricka na sobe nesetri a darky ma nejradeji ze zlata..:D Máme to o to snadnejsi, jen jsem radeji kdyz to muzu koupit rovnou ve sleve

Neregistrovaná/ý - KMK

19. 8. 2015

Ahoj, podívej se na urbanlux.cz. Tam mívají dost originální věci.

Neregistrovaná/ý - Pája35

19. 8. 2015

Třeba nějaké dražší značkové kousky, něco extravagantního?

Tichavka

17. 8. 2015

Ahoj, stejný problém, ale sestra je spíš na doplňky. Boty, kabelky a tak. Vím, že je toho spoustu, ale chtěla bych něco originálního, něco, co by si sama třeba nekoupila. Děkuji

Neregistrovaná/ý - Simona

28. 5. 2015

Ahoj, já jsem si také pořídila clip-in u hostylecz. Zkus se podívat na jejich stránky, třeba se ti bude zamlouvat. Já s nima mám kladné zkušenosti a pokud ti mohu doporučit, zkus to tam :)

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Polévka s pórkem a žampiony

Polévka s pórkem a žampiony

11 hlasů
20min 231 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bleskové těstoviny

20 hlasů
25min 758kJ 65 Kč

Připravíte je ze surovin, které máte doma a chutná več...

Polévka z brokolice se sýrem

16 hlasů
35min 244kJ 85 Kč

Sytá, vynikající krémová polévka.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více