Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Švestková

13. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Pekárková | 8. 6. 2016
Poradíte kde se sají sehnat takové ty dárkové sady za rozumnou cenu?

Myslíte dárkové sady s kosmetikou? Zkuste třeba parfums http://www.parfums.cz/search.asp?exps=d%C3%A1rkov%C3%A9+sady

Neregistrovaná/ý - Sandra

12. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 9. 5. 2016
AHoj já sem ten kurz líčení absolvovala na Make up Institutu www.makeupinstitute.cz

Jujky a kolik takový kurz stojí? Já nemám žádné zkušenosti s líčením profesionálním.

Neregistrovaná/ý - Yveta

11. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Denča | 31. 5. 2016
Ahoj posílám odkaz na kytice www.frutiko.cz

Moc děkuji, hned si jdu vybírat.

Neregistrovaná/ý - Pekárková

8. 6. 2016

Poradíte kde se sají sehnat takové ty dárkové sady za rozumnou cenu?

Neregistrovaná/ý - Petra

2. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 2. 6. 2016
Ahoj je tam pochoda, všichni si tykáme. Klade se tam důraz na rodinnou atmosféru. Navíc i po absolvování kurzu se na ně můžeš opět obrátit pro radu =)

Kdyžtak kontaktuj Markétu, je strašně v pohodě. tady máš kontakt marketa@makeupinstitute.cz

Neregistrovaná/ý - Petra

2. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Sandra | 1. 6. 2016
A jaké to tam je? Jaký jsou lidé a lektoři? Dívala jsem že mají skutěčně příznivé ceny za ty kurzy a četla jsem o lektorech, Jsem doela překvapená, že to jsou skuteční lidé z praxe.

Ahoj je tam pochoda, všichni si tykáme. Klade se tam důraz na rodinnou atmosféru. Navíc i po absolvování kurzu se na ně můžeš opět obrátit pro radu =)

Neregistrovaná/ý - Sandra

1. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Petra | 9. 5. 2016
AHoj já sem ten kurz líčení absolvovala na Make up Institutu www.makeupinstitute.cz

A jaké to tam je? Jaký jsou lidé a lektoři? Dívala jsem že mají skutěčně příznivé ceny za ty kurzy a četla jsem o lektorech, Jsem doela překvapená, že to jsou skuteční lidé z praxe.

Neregistrovaná/ý - Ája

1. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Verča | 1. 6. 2016
Ahoj já dobrou, myslím že jako jediné fungují.

Máš ty vitamíny superprsa ozkoušené? jak dlouho je používáš?

Neregistrovaná/ý - Verča

1. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Ája | 30. 5. 2016
ahoj holky, chtěla bych sestře darovat vitamíny Super prsa, pořád si stežuje že po kojení jí prsa povysly, máte s tím někdo zkušenosti?

Ahoj já dobrou, myslím že jako jediné fungují.

Neregistrovaná/ý - Denča

31. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Yveta | 28. 5. 2016
Holky prosim Vás nevíte kde bych sehnala ty ovocné kytice? Od dcery pořád poslouchám jak jsou skvělé a že by taky chtěla.

Ahoj posílám odkaz na kytice www.frutiko.cz

Neregistrovaná/ý - Ája

30. 5. 2016

ahoj holky, chtěla bych sestře darovat vitamíny Super prsa, pořád si stežuje že po kojení jí prsa povysly, máte s tím někdo zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Yveta

28. 5. 2016

Holky prosim Vás nevíte kde bych sehnala ty ovocné kytice? Od dcery pořád poslouchám jak jsou skvělé a že by taky chtěla.

Neregistrovaná/ý - Markéta

27. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Šárka | 26. 5. 2016
Můžete si zajít i objednat to je na vás co vám víc vyhovuje :)

Já to na těch stránkách nikde teda nevidím :/, asi jsme slepá

Neregistrovaná/ý - Šárka

26. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Nikola | 24. 5. 2016
To jde na parfums koupit?? a dá se to objednat nebo pro to musím na prodejnu??

Můžete si zajít i objednat to je na vás co vám víc vyhovuje :)

Neregistrovaná/ý - Markéta

26. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Nikola | 24. 5. 2016

Asi to do sestřina svátku nestihneš, ale poukázky do parfums se teď dají vyhrát v soutěži s tampóny Ria na riagirl.cz. Jsou tam i poukázky do H&M a další výhry. Ale osobně by mě asi potěšil jiný dárek, z poukázek třeba ta do mého oblíbeného (jejího) obchodu s oblečením.

Neregistrovaná/ý - Nikola

24. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Šárka | 22. 5. 2016
Já jsem dala svojí sestře dárkový poukaz do parfums, v hodnotě 1000kč ať si tam vybere co sama chce nebo potřebuje, a mělo to úspěch :)

Neregistrovaná/ý - Andulka

24. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - katka | 14. 4. 2016
jo jo, feminella je dobrá, je to vlastně doplněk stravy pro maminy, takže nic tím nezkazíš. určitě se hodí.

To mohu take doporucit tu feminellu, je to fakt super ted jsem to resila s lekarnici a rikala ze maminky to nakupuji stale ze to ma moc dobre ohlasy

Neregistrovaná/ý - Šárka

22. 5. 2016

Já jsem dala svojí sestře dárkový poukaz do parfums, v hodnotě 1000kč ať si tam vybere co sama chce nebo potřebuje, a mělo to úspěch :)

Neregistrovaná/ý - Katka

20. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Lucie | 17. 5. 2016
....sháním k svátku dárek pro dceru. Je to už velká slečna a vybíravá na doplňky, protože se ráda předvádí s něčím novým. Líbily se mi jejich náramky a náušnice, tak jsem vybrala přes e-shop a těším se, až přijdou. Oceňuji dobrou cenu! Jinde vychází o dost dráž!

....potřebuji koupit dceři ke svátku dětí....dík za tip

Neregistrovaná/ý - Jitka

19. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Lucie | 17. 5. 2016
....sháním k svátku dárek pro dceru. Je to už velká slečna a vybíravá na doplňky, protože se ráda předvádí s něčím novým. Líbily se mi jejich náramky a náušnice, tak jsem vybrala přes e-shop a těším se, až přijdou. Oceňuji dobrou cenu! Jinde vychází o dost dráž!

Já koupím sestře něco na památku, protože má kulaté narozeniny, tak chci, aby si na to vždy vzpoměla, až se podívá do vitríny. Vyhlídla jsem si svícen na svíčku. Je designově velmi pěkný!

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Guláš s rajčaty

Guláš s rajčaty

7 hlasů
1h a 20min 341 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelné karbanátky

12 hlasů
1h a 25min 981kJ 140 Kč

Recept na výborné zelné karbanátky s mletým masem.

Plněné bramborové taštičky

9 hlasů
1h a 20min 678kJ 95 Kč

Taštičky s uzeným masem.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více