Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Tereza

17.08.2016

Neregistrovaná/ý - Kudrovka | 14.08.2016
Ahoj mám mladší ségru a chceme jí koupit k narozkám jako překvapení kolo, doporučí mi někdo obchod kde seženem dobře kvalitní dětský kolo???

Ahoj, zkus www.bikegallery.cz mají tam na výběr ze spousty různých kol tak si myslím že si určitě vybereš,)

Neregistrovaná/ý - Simona

16.08.2016

Ta galvanická žehlička na obličej je super tip! Četla jsem o ní samou chválu! Někdy bývá i v akci, tak pořídím sestře ke 40-tinám. Bude nadšená!

Neregistrovaná/ý - Kudrovka

14.08.2016

Ahoj mám mladší ségru a chceme jí koupit k narozkám jako překvapení kolo, doporučí mi někdo obchod kde seženem dobře kvalitní dětský kolo???

Neregistrovaná/ý - Valová

13.08.2016

Neregistrovaná/ý - Fifi | 11.08.2016
Zrovna se rozmýšlím nad nějakou kosmetikou pro mamku a pro ségru, děkuji za tip na drogerii, určitě mrknu :)

Není vůbec za co, dá se tu dobře vybrat kosmetika jako dárek i drogerie do domácnosti:) A skvělý je že při nákupu nad 1000kč je zdarma doprava

Neregistrovaná/ý - Fifi

11.08.2016

Neregistrovaná/ý - Valová | 09.08.2016
Kosmetikou nikdy nikdo neurazí :) https://www.ageo.cz/products/index?s=d%C3%A1rkov%C3%A9+sady#f&page=1&pageSize=30&sort=relevance

Zrovna se rozmýšlím nad nějakou kosmetikou pro mamku a pro ségru, děkuji za tip na drogerii, určitě mrknu :)

Neregistrovaná/ý - Valová

09.08.2016

Kosmetikou nikdy nikdo neurazí :) https://www.ageo.cz/products/index?s=d%C3%A1rkov%C3%A9+sady#f&page=1&pageSize=30&sort=relevance

Neregistrovaná/ý - Avril

30.07.2016

Ja koupila sestre penezenku a hodinky na tomelis.cz :)

Neregistrovaná/ý - market

29.07.2016

a to je nějaký obchoďák ten freeport, nebo co to přesně je? Pochopila jsem správně že tam mají oblečení?

Neregistrovaná/ý - market

29.07.2016

a to je nějaký obchoďák ten freeport, nebo co to přesně je? Pochopila jsem správně že tam mají oblečení?

Neregistrovaná/ý - gábi

29.07.2016

též to řeším, tak že dceru vezmu na nákupy a vybere si oblečení co chce a líbí se jí, freeport je fajn tip .)

Neregistrovaná/ý - malorca

29.07.2016

Neregistrovaná/ý - Áda | 28.07.2016
Skvělé kytice prodávají na www.frutiko.cz

To je moc dobrý tip, a nevíš mají někde i kamenou prodejnu? ráda bych si je prohlédla jak vypadají ve skutečosti.

Neregistrovaná/ý - Áda

28.07.2016

Neregistrovaná/ý - Nina | 28.07.2016
Holky rád bych koupila mamince ovocnou kytici, nevíte kde se dá sehnat?

Skvělé kytice prodávají na www.frutiko.cz

Neregistrovaná/ý - Nina

28.07.2016

Holky rád bych koupila mamince ovocnou kytici, nevíte kde se dá sehnat?

Neregistrovaná/ý - petka

28.07.2016

vezmi ji třeba do freeportu, ať si sama vybere co se jí líbí, takhle to děláme se ségou a spokojenost je navšech stranách :)

Neregistrovaná/ý - Andrea

27.07.2016

Neregistrovaná/ý - Pavla | 13.07.2016
My si dáváme se sestrou většinou praktické dárky. Nikdy nezůstane u parfému nebo tak. Posledně jsem jí koupila originální dárek a sice žehličku na pleť. Dost jsem ji potěšila. Byla v akci na netu www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave. Chválí si ji a je ráda, že ji má. Sama by na takový dárek asi nepřišla.

Dívám se na ni a myslím, že je to věc, kterou zajisté ocení! Samotnou by mě to nenapadlo! Nejspíš koupím i pro sebe! Díky za tip a jdeme žehlit zub času!

Neregistrovaná/ý - Lindik

25.07.2016

Vždycky kupuju ségře parfém https://www.ageo.cz/kategorie/damske-vune#f&page=1&pageSize=30&sort=countsales

Neregistrovaná/ý - Linda

17.07.2016

ja kupuju segre zasadne sperky :) dobry vyber a ceny maji na tomelis.cz, tak mrkni :)

Neregistrovaná/ý - Mirka

13.07.2016

ja sve sestre teda vzdycky koupim nejaky sperk, protoze ten nikdy neurazi a vzdycky se hodi :) minuly rok dostala nahrdelnik a nausnice ze stejne kolekce z brosway a nosi to pri jakekoliv prilezitosti,takze letos to vidim podobne :D

Neregistrovaná/ý - Pavla

13.07.2016

My si dáváme se sestrou většinou praktické dárky. Nikdy nezůstane u parfému nebo tak. Posledně jsem jí koupila originální dárek a sice žehličku na pleť. Dost jsem ji potěšila. Byla v akci na netu www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave. Chválí si ji a je ráda, že ji má. Sama by na takový dárek asi nepřišla.

Neregistrovaná/ý - Petra

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Sandra | 12.06.2016
Jujky a kolik takový kurz stojí? Já nemám žádné zkušenosti s líčením profesionálním.

Na make up institut nemusíš mít zkušenosti, jen si dej třeba nějaký basic kurz.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Fazolová polévka

Fazolová polévka

29 hlasů
1h a 10min 202 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové maso s křenovou omáčkou

11 hlasů
1h a 35min 549kJ 130 Kč

Dušená vepřová kotleta s křenovou omáčkou.

Wok s vepřovým masem

3 hlasy
50min 728kJ 140 Kč

Jednoduchý recept na přípravu vepřového masa se zeleninou.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více