Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - MarNov

22.11.2016

Myslím si, že clip in vlasy nejsou idealní dárek. Ty si totiž musí vybrat podle svého odstínů vlasů. Vypadá to opravdu špatně, když nesedí. Dopuručuji ji koupit nějakou užitečnou hezkou věc, kterou by si normálně nekoupila. Hezké jsou plastové lahve nebo termo hrnky. http://www.xtremeshop.cz/lahve-na-piti-2

Neregistrovaná/ý - Dana

22.11.2016

Ja davam sestre penize a at si vybere sama, delam to kazdy rok a pak mi ukaze co si koupila, letos si sestri na nejaky krasny skurt, na cestu po Brne je to vyborna vec!

co třeba nějaký balíček s kosmetikou? Nějaké přípravky na vlasy, pleťový krém, sprchové gely, šampony A nějaký parfem

Neregistrovaná/ý - Denda

20.11.2016

Neregistrovaná/ý - Denisa | 16.11.2016
Jo jo já věci pevonia používám druhým rokem, poprvé jsem dostala krém k narozeninám a od té doby se této kosmetiky držím, mají i vlasovou kosmetiku a mě opravdu sedí.

Pevonia kosmetika mám na ni zálusk jako přání na Vánoce, segra ji má a má krásnou pleť

Pokud sestra cvičí a hledá různé doplňky stravy, nebo oblečení do fitka, nakupuju na www.fitness4u.cz, vždy narazím na nějaké nové produkty, které prostě musím vyzkoušet

Neregistrovaná/ý - Denisa

16.11.2016

Neregistrovaná/ý - Lucie | 11.11.2016
chtěla bych sestře koupit nějakou přírodní a kvalitní kosmetiku, našla jsem kosmetiku pevonia, nemáte s ní někdo zkušenosti?

Jo jo já věci pevonia používám druhým rokem, poprvé jsem dostala krém k narozeninám a od té doby se této kosmetiky držím, mají i vlasovou kosmetiku a mě opravdu sedí.

Neregistrovaná/ý - Miky

11.11.2016

Letos se s rodici skladame na vetsi dar, sestra si preje skurt jak do prace tak i do skoly, myslim ze po meste je to ten nejlepsi dopravni prostredek

Neregistrovaná/ý - Lucie

11.11.2016

Neregistrovaná/ý - terez | 29.10.2016
Zvířecí overal také mohu doporučit :) jsou opravdu úžasné a mají také další zvířecí produkty, jakou jsou třeba zvířecí cestovní polštářky

chtěla bych sestře koupit nějakou přírodní a kvalitní kosmetiku, našla jsem kosmetiku pevonia, nemáte s ní někdo zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Lucie

11.11.2016

Neregistrovaná/ý - Miroslava | 27.10.2016
Můžu doporučit jako dárek něco z kigu.cz Mají např. overaly nebo spacáky se zvířecími motivy, vypadá to moc pěkně

Já jsem teď dostala na narozeniny lístky do národního divadla a moc mě to potěšilo. Je to super, takový dárek by mě nikdy nenapadl.

Neregistrovaná/ý - terez

29.10.2016

Neregistrovaná/ý - Miroslava | 27.10.2016
Můžu doporučit jako dárek něco z kigu.cz Mají např. overaly nebo spacáky se zvířecími motivy, vypadá to moc pěkně

Zvířecí overal také mohu doporučit :) jsou opravdu úžasné a mají také další zvířecí produkty, jakou jsou třeba zvířecí cestovní polštářky

Neregistrovaná/ý - Miroslava

27.10.2016

Neregistrovaná/ý - terka

27.10.2016

Neregistrovaná/ý - lucinka | 26.10.2016
Jo, nakonec pak ženská sama nad tím váhá aby si udělala radost i sobě že. :D

přesně tak. sama bych to potřebovala. :D

Neregistrovaná/ý - lucinka

26.10.2016

Neregistrovaná/ý - terka | 21.10.2016
takové akce se mi líbí, nidke jsem to tak výhodně snad ani neviděla. jen by to byl dárek pro mě, ne pro sestru.

Jo, nakonec pak ženská sama nad tím váhá aby si udělala radost i sobě že. :D

Neregistrovaná/ý - Radoslava

26.10.2016

Neregistrovaná/ý - Bára | 25.10.2016
A jaké hodinky to byly?

Normálně jsem objevila českou značku, která má krásné hodinky za super ceny.

Neregistrovaná/ý - Bára

25.10.2016

Neregistrovaná/ý - Radoslava | 24.10.2016
Hodinky jsem vybírala jednou kamarádovi před pár měsíci. Ale vybíralo se mi dobře, měla jsem stránku, kde byly taková čistá elegance nebo nevím jak to říct. Elegance úplně ne, protože se dají nosit i k normálnímu sporotvnímu oblečení.

A jaké hodinky to byly?

Neregistrovaná/ý - Radoslava

24.10.2016

Neregistrovaná/ý - Bára | 21.10.2016
Hodinky jsou dobrý dárek, kterým nikoho neurazíte. Hlavně pokud znáte vkus člověka, kterému je chcete dát.

Hodinky jsem vybírala jednou kamarádovi před pár měsíci. Ale vybíralo se mi dobře, měla jsem stránku, kde byly taková čistá elegance nebo nevím jak to říct. Elegance úplně ne, protože se dají nosit i k normálnímu sporotvnímu oblečení.

Neregistrovaná/ý - terka

21.10.2016

Neregistrovaná/ý - Lucinka | 17.10.2016
Já teď sestře koupila poukaz na vyhlazení vrásek: http://www.medikhaus.cz/zbavte-se-vrasek-s-okamzitym-vysledkem-osetreni-celeho-obliceje-nebo-krku-a-dekoltu-unikatni-aplikace-spickove-stabilizovane-kyseliny-hyaluronove-od-dermagenetic-primo-do-vrasky-s-minimalni-bolestivosti-a-maximalnim-vyuzitim-aplikovaneho-materialu/ měli to hodně zlevněné a o klinice už jsem četla dost pozitivních recenzí. Sama si ráda užívá lázně a podobné procedury.

takové akce se mi líbí, nidke jsem to tak výhodně snad ani neviděla. jen by to byl dárek pro mě, ne pro sestru.

Neregistrovaná/ý - Bára

21.10.2016

Hodinky jsou dobrý dárek, kterým nikoho neurazíte. Hlavně pokud znáte vkus člověka, kterému je chcete dát.

Neregistrovaná/ý - Lucinka

17.10.2016

Já teď sestře koupila poukaz na vyhlazení vrásek: http://www.medikhaus.cz/zbavte-se-vrasek-s-okamzitym-vysledkem-osetreni-celeho-obliceje-nebo-krku-a-dekoltu-unikatni-aplikace-spickove-stabilizovane-kyseliny-hyaluronove-od-dermagenetic-primo-do-vrasky-s-minimalni-bolestivosti-a-maximalnim-vyuzitim-aplikovaneho-materialu/ měli to hodně zlevněné a o klinice už jsem četla dost pozitivních recenzí. Sama si ráda užívá lázně a podobné procedury.

Neregistrovaná/ý - Lucka

16.10.2016

Neregistrovaná/ý - Silva | 12.10.2016
Jé tak to je super nápad koupit lítka do Národního divadla.

jo jo myslím, že lístky na kulturu jsou super dárek.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Fazolová polévka

Fazolová polévka

29 hlasů
1h a 10min 202 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové maso s křenovou omáčkou

11 hlasů
1h a 35min 549kJ 130 Kč

Dušená vepřová kotleta s křenovou omáčkou.

Wok s vepřovým masem

3 hlasy
50min 728kJ 140 Kč

Jednoduchý recept na přípravu vepřového masa se zeleninou.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více