Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Avril

30. 7. 2016

Ja koupila sestre penezenku a hodinky na tomelis.cz :)

Neregistrovaná/ý - market

29. 7. 2016

a to je nějaký obchoďák ten freeport, nebo co to přesně je? Pochopila jsem správně že tam mají oblečení?

Neregistrovaná/ý - market

29. 7. 2016

a to je nějaký obchoďák ten freeport, nebo co to přesně je? Pochopila jsem správně že tam mají oblečení?

Neregistrovaná/ý - gábi

29. 7. 2016

též to řeším, tak že dceru vezmu na nákupy a vybere si oblečení co chce a líbí se jí, freeport je fajn tip .)

Neregistrovaná/ý - malorca

29. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Áda | 28. 7. 2016
Skvělé kytice prodávají na www.frutiko.cz

To je moc dobrý tip, a nevíš mají někde i kamenou prodejnu? ráda bych si je prohlédla jak vypadají ve skutečosti.

Neregistrovaná/ý - Áda

28. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Nina | 28. 7. 2016
Holky rád bych koupila mamince ovocnou kytici, nevíte kde se dá sehnat?

Skvělé kytice prodávají na www.frutiko.cz

Neregistrovaná/ý - Nina

28. 7. 2016

Holky rád bych koupila mamince ovocnou kytici, nevíte kde se dá sehnat?

Neregistrovaná/ý - petka

28. 7. 2016

vezmi ji třeba do freeportu, ať si sama vybere co se jí líbí, takhle to děláme se ségou a spokojenost je navšech stranách :)

Neregistrovaná/ý - Andrea

27. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Pavla | 13. 7. 2016
My si dáváme se sestrou většinou praktické dárky. Nikdy nezůstane u parfému nebo tak. Posledně jsem jí koupila originální dárek a sice žehličku na pleť. Dost jsem ji potěšila. Byla v akci na netu www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave. Chválí si ji a je ráda, že ji má. Sama by na takový dárek asi nepřišla.

Dívám se na ni a myslím, že je to věc, kterou zajisté ocení! Samotnou by mě to nenapadlo! Nejspíš koupím i pro sebe! Díky za tip a jdeme žehlit zub času!

Neregistrovaná/ý - Lindik

25. 7. 2016

Vždycky kupuju ségře parfém https://www.ageo.cz/kategorie/damske-vune#f&page=1&pageSize=30&sort=countsales

Neregistrovaná/ý - Linda

17. 7. 2016

ja kupuju segre zasadne sperky :) dobry vyber a ceny maji na tomelis.cz, tak mrkni :)

Neregistrovaná/ý - Mirka

13. 7. 2016

ja sve sestre teda vzdycky koupim nejaky sperk, protoze ten nikdy neurazi a vzdycky se hodi :) minuly rok dostala nahrdelnik a nausnice ze stejne kolekce z brosway a nosi to pri jakekoliv prilezitosti,takze letos to vidim podobne :D

Neregistrovaná/ý - Pavla

13. 7. 2016

My si dáváme se sestrou většinou praktické dárky. Nikdy nezůstane u parfému nebo tak. Posledně jsem jí koupila originální dárek a sice žehličku na pleť. Dost jsem ji potěšila. Byla v akci na netu www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave. Chválí si ji a je ráda, že ji má. Sama by na takový dárek asi nepřišla.

Neregistrovaná/ý - Petra

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Sandra | 12. 6. 2016
Jujky a kolik takový kurz stojí? Já nemám žádné zkušenosti s líčením profesionálním.

Na make up institut nemusíš mít zkušenosti, jen si dej třeba nějaký basic kurz.

Neregistrovaná/ý - Petra

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Sandra | 12. 6. 2016
Jujky a kolik takový kurz stojí? Já nemám žádné zkušenosti s líčením profesionálním.

To záleží na který kurz se se přihásíš, koukni na stránky tam to mají všechno rozepsané. www.makeupinstitute.cz/

Neregistrovaná/ý - Verča

2. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Ája | 2. 7. 2016
A čím to bylo nevíš? Pošli mi prosím ještě odkaz na ty stránky, fakt přemýšlím že si objednám.

Tady si je kupuju www.superprsa.cz

Neregistrovaná/ý - Ája

2. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Verča | 24. 6. 2016
Ahoj mám je ozkoušené, jsou dobré. Na prsou je rozdíl patrný a na těch co jsem brala předtím jsem přibrala, na těchle ne.

A čím to bylo nevíš? Pošli mi prosím ještě odkaz na ty stránky, fakt přemýšlím že si objednám.

Neregistrovaná/ý - EVita

29. 6. 2016

Holky jaký máte nízor na takové ty ovocné kytice z Frutika?

Neregistrovaná/ý - nala

26. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - andy | 25. 6. 2016
je to takové obchodní centrum, kde je neskutečný výběr značek, mkrni na freeport.cz, vždycky si hlídám i různé akce

díky moc za tip, určotě se na to podívám :)

Neregistrovaná/ý - denka

26. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - katy | 25. 6. 2016
holky, já jsem na freeportu závislá, když mám dostatek peněz tak vždycky vyrážím do freeportu

taky to tak mám, je to jedno z mých nejoblíběnějších nákupních center, mají tam fakt všechno

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

19 hlasů
45min 1144 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pečená krůtí stehna

0 hlasů
3h a 0min 253kJ 210 Kč

Marinovaná krůtí stehna pečená s pomerančem.

Zeleninová polévka

2 hlasy
35min 93kJ 75 Kč

Jednoduchý zeleninový vývar s bylinkami.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více