Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Marta

20.01.2016

Neregistrovaná/ý - Sárka | 19.01.2016
A když s tím máš zkušenosti teda, tak kde jsi to prosím nechala dělat?

V brněnské firmě, která se jmenuje AZCD, cenově to vyšlo na slušné peníze. Tady jsou jejich stránky http://www.video-vzpominky.cz/

Neregistrovaná/ý - Alí

19.01.2016

Nakupuje někdo nějak pravidelněji na parfums.cz?

Neregistrovaná/ý - Sárka

19.01.2016

Neregistrovaná/ý - Marta | 10.01.2016
Tohle jsem jako dárek dávala teď na Vánoce a líbilo se. Bylo to hlavně originální a osobní. :)

A když s tím máš zkušenosti teda, tak kde jsi to prosím nechala dělat?

Neregistrovaná/ý - zdena

19.01.2016

Neregistrovaná/ý - Mariana | 17.01.2016
Já mám odtud jen stíny a make up s tvářenkou a stím jsem spokojená. Po výplatě si tu nakoupim asi i čistící prostředky do zásoby, myslím že se to vyplatí.

Objednala sem bráchové přítelkyni k narozkám dárkovou sadu https://www.ageo.cz/produkt/playboy-super-playboy-women-edt-50ml-deo-75ml-vanity-bag-65846 dík moc za typ na drogošku

Neregistrovaná/ý - kKáča

18.01.2016

Clip in vlasy jsou super, dá se snimi různě experimentovat a vytvořit nádhernej účes. Já je nosím skoro denně, dřív sem hodně objednávala podle akcí a podle ceny ale to nedoporučuju nikomu to se nevyplatí,kor když jde o dárek. Ted mám tuto sadu doma už dlouho docela http://www.hotstyle.cz/products/clip-in-vlasy-vlnite-100-lidske-remy-50cm-svetle-hneda/ a nedám na to dopustit, z toho co jsem doma měla asi nejkvalitnější.

Neregistrovaná/ý - Mariana

17.01.2016

Neregistrovaná/ý - Lenka Stanková | 14.01.2016
Já o tomto eshopu s kosmetikou slyším prvně, máte odtud něco? je kvalitní? ...jinak ceny jsou dobréé :)

Já mám odtud jen stíny a make up s tvářenkou a stím jsem spokojená. Po výplatě si tu nakoupim asi i čistící prostředky do zásoby, myslím že se to vyplatí.

Neregistrovaná/ý - Nikola zahradníková

17.01.2016

Kupovala jsem ted sestře od přítele k narozeninám tady tu voňavku. http://www.parfums.cz/guess/guess-parfemovana-voda-pro-zeny/ Má nádhernou květinovou vůni a ještě to krásně vypadá a i ta cena mi přijde přijatelná vzhledem ke kvalitě parfému:)

Neregistrovaná/ý - beruška

16.01.2016

Doporučuji clip in z hotstyle, mám odtud dvě sady a jsem fakt spokojená

Neregistrovaná/ý - Lenka Stanková

14.01.2016

Neregistrovaná/ý - Mariana | 11.01.2016
Nikdy nic nezkazíte nějakou dobrou kosmetikou https://www.ageo.cz/kategorie/kosmetika#eyJzZWFyY2giOiIiLCJzZWFyY2hCeUlkIjowLCJwYWdlIjoiMSIsInBhZ2VTaXplIjoiMzAiLCJjYXRlZ29yeUlEIjoiODA5IiwiYnJhbmRzIjpbXSwic29ydCI6Im5vc29ydCIsImZpbHRlclN0b2NrIjoiMCIsImFwcGVuZCI6ZmFsc2UsImluaXRMb2FkIjoiZmFsc2UiLCJwcm9kdWN0Q291bnRWaWV3IjozMH0= to potěší každou ženskou ))

Já o tomto eshopu s kosmetikou slyším prvně, máte odtud něco? je kvalitní? ...jinak ceny jsou dobréé :)

Neregistrovaná/ý - Božena

13.01.2016

Ahojky, je to náročné, něco vybrat, ale jsem toho názoru, že nějaký bytový doplněk vždy potěší. Pokud je navíc praktický a přitom zkrášlí byteček, paráda! Tak třeba vázička nebo květináč!

Neregistrovaná/ý - janicka

13.01.2016

ja bych dala nejakou poukazku do obchodu nebo bych s ni sla klidne koupit nejake saty ci tak :)

Neregistrovaná/ý - Mariana

11.01.2016

Neregistrovaná/ý - Sárka | 09.01.2016
Sama bych teď potřebovala poradit s dárkem pro sestru a ještě pak pro maminku. Kamarádka dávala svým rodičům přehrané rodinné záznamy z VHS na DVD. Máte s tím někdo zkušenost?

Nikdy nic nezkazíte nějakou dobrou kosmetikou https://www.ageo.cz/kategorie/kosmetika#eyJzZWFyY2giOiIiLCJzZWFyY2hCeUlkIjowLCJwYWdlIjoiMSIsInBhZ2VTaXplIjoiMzAiLCJjYXRlZ29yeUlEIjoiODA5IiwiYnJhbmRzIjpbXSwic29ydCI6Im5vc29ydCIsImZpbHRlclN0b2NrIjoiMCIsImFwcGVuZCI6ZmFsc2UsImluaXRMb2FkIjoiZmFsc2UiLCJwcm9kdWN0Q291bnRWaWV3IjozMH0= to potěší každou ženskou ))

glady

10.01.2016

jo...vymýšlet dárky, to dá někdy pěkně zabrat

Neregistrovaná/ý - Marta

10.01.2016

Neregistrovaná/ý - Sárka | 09.01.2016
Sama bych teď potřebovala poradit s dárkem pro sestru a ještě pak pro maminku. Kamarádka dávala svým rodičům přehrané rodinné záznamy z VHS na DVD. Máte s tím někdo zkušenost?

Tohle jsem jako dárek dávala teď na Vánoce a líbilo se. Bylo to hlavně originální a osobní. :)

Neregistrovaná/ý - Sárka

09.01.2016

Neregistrovaná/ý - Karol

06.01.2016

Neregistrovaná/ý - Marketa | 26.12.2015
Taky dobry darek. Ja jsem treba ale predci jen na ty sperky

To mi taky ne, ale predci jen nekdy ta malickost jako prekvapeni hodne potesi

benca

27.12.2015

uz si so sestrou nekupujeme darceky, tak sme sa dohodli, nikdy sme nevedeli co komu kupit, a kupovat nejaku blbost je zbytocne

Neregistrovaná/ý - Marketa

26.12.2015

Taky dobry darek. Ja jsem treba ale predci jen na ty sperky

Kajolla | 30.11.2015
Ahojky, velmi těžké je vybrat dárek lidem, kteří již všechno mají a člověk neví, čím byl potěšil nebo se zavděčil. Kupování parfémů stále dokola už není nápadité a zbytečné věci kupovat, nemá cenu. Chtěla jsem něco praktického a zároveň krásného do bytu sestře. Našla jsem dárek v podobě krásné vázy od www.designoutlet.cz. Mají i pěkné květináče. Dá se potěšit i babička a tchýně. Snad to vyjde!

Zdravím, ano, pro babičku koupíme květináče. Dá se těžko co vymyslet. Dívala jsem se na stránky a myslím, že se zavděčím.

Neregistrovaná/ý - Karolina

17.12.2015

To je dobry darek, skoda ze jsem nato nenarazial drive, ale i tak to je dobry darek na narozeniny a tak

x

Smíchejte zázvor s rýží a připravte se na divokou noc

Velmi jednoduchý salát z dýně

Velmi jednoduchý salát z dýně

12 hlasů
30min 756 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Treska na fenyklu

9 hlasů
35min 258kJ 160 Kč

Ryba připravená dietně.

Pikantní hovězí guláš

10 hlasů
55min 445kJ 170 Kč

Hovězí guláš zahuštěný chlebem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více