Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Avril

30. 7. 2016

Ja koupila sestre penezenku a hodinky na tomelis.cz :)

Neregistrovaná/ý - market

29. 7. 2016

a to je nějaký obchoďák ten freeport, nebo co to přesně je? Pochopila jsem správně že tam mají oblečení?

Neregistrovaná/ý - market

29. 7. 2016

a to je nějaký obchoďák ten freeport, nebo co to přesně je? Pochopila jsem správně že tam mají oblečení?

Neregistrovaná/ý - gábi

29. 7. 2016

též to řeším, tak že dceru vezmu na nákupy a vybere si oblečení co chce a líbí se jí, freeport je fajn tip .)

Neregistrovaná/ý - malorca

29. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Áda | 28. 7. 2016
Skvělé kytice prodávají na www.frutiko.cz

To je moc dobrý tip, a nevíš mají někde i kamenou prodejnu? ráda bych si je prohlédla jak vypadají ve skutečosti.

Neregistrovaná/ý - Áda

28. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Nina | 28. 7. 2016
Holky rád bych koupila mamince ovocnou kytici, nevíte kde se dá sehnat?

Skvělé kytice prodávají na www.frutiko.cz

Neregistrovaná/ý - Nina

28. 7. 2016

Holky rád bych koupila mamince ovocnou kytici, nevíte kde se dá sehnat?

Neregistrovaná/ý - petka

28. 7. 2016

vezmi ji třeba do freeportu, ať si sama vybere co se jí líbí, takhle to děláme se ségou a spokojenost je navšech stranách :)

Neregistrovaná/ý - Andrea

27. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Pavla | 13. 7. 2016
My si dáváme se sestrou většinou praktické dárky. Nikdy nezůstane u parfému nebo tak. Posledně jsem jí koupila originální dárek a sice žehličku na pleť. Dost jsem ji potěšila. Byla v akci na netu www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave. Chválí si ji a je ráda, že ji má. Sama by na takový dárek asi nepřišla.

Dívám se na ni a myslím, že je to věc, kterou zajisté ocení! Samotnou by mě to nenapadlo! Nejspíš koupím i pro sebe! Díky za tip a jdeme žehlit zub času!

Neregistrovaná/ý - Lindik

25. 7. 2016

Vždycky kupuju ségře parfém https://www.ageo.cz/kategorie/damske-vune#f&page=1&pageSize=30&sort=countsales

Neregistrovaná/ý - Linda

17. 7. 2016

ja kupuju segre zasadne sperky :) dobry vyber a ceny maji na tomelis.cz, tak mrkni :)

Neregistrovaná/ý - Mirka

13. 7. 2016

ja sve sestre teda vzdycky koupim nejaky sperk, protoze ten nikdy neurazi a vzdycky se hodi :) minuly rok dostala nahrdelnik a nausnice ze stejne kolekce z brosway a nosi to pri jakekoliv prilezitosti,takze letos to vidim podobne :D

Neregistrovaná/ý - Pavla

13. 7. 2016

My si dáváme se sestrou většinou praktické dárky. Nikdy nezůstane u parfému nebo tak. Posledně jsem jí koupila originální dárek a sice žehličku na pleť. Dost jsem ji potěšila. Byla v akci na netu www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave. Chválí si ji a je ráda, že ji má. Sama by na takový dárek asi nepřišla.

Neregistrovaná/ý - Petra

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Sandra | 12. 6. 2016
Jujky a kolik takový kurz stojí? Já nemám žádné zkušenosti s líčením profesionálním.

Na make up institut nemusíš mít zkušenosti, jen si dej třeba nějaký basic kurz.

Neregistrovaná/ý - Petra

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Sandra | 12. 6. 2016
Jujky a kolik takový kurz stojí? Já nemám žádné zkušenosti s líčením profesionálním.

To záleží na který kurz se se přihásíš, koukni na stránky tam to mají všechno rozepsané. www.makeupinstitute.cz/

Neregistrovaná/ý - Verča

2. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Ája | 2. 7. 2016
A čím to bylo nevíš? Pošli mi prosím ještě odkaz na ty stránky, fakt přemýšlím že si objednám.

Tady si je kupuju www.superprsa.cz

Neregistrovaná/ý - Ája

2. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Verča | 24. 6. 2016
Ahoj mám je ozkoušené, jsou dobré. Na prsou je rozdíl patrný a na těch co jsem brala předtím jsem přibrala, na těchle ne.

A čím to bylo nevíš? Pošli mi prosím ještě odkaz na ty stránky, fakt přemýšlím že si objednám.

Neregistrovaná/ý - EVita

29. 6. 2016

Holky jaký máte nízor na takové ty ovocné kytice z Frutika?

Neregistrovaná/ý - nala

26. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - andy | 25. 6. 2016
je to takové obchodní centrum, kde je neskutečný výběr značek, mkrni na freeport.cz, vždycky si hlídám i různé akce

díky moc za tip, určotě se na to podívám :)

Neregistrovaná/ý - denka

26. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - katy | 25. 6. 2016
holky, já jsem na freeportu závislá, když mám dostatek peněz tak vždycky vyrážím do freeportu

taky to tak mám, je to jedno z mých nejoblíběnějších nákupních center, mají tam fakt všechno

Bolesti v podbřišku. Jak je řešit a kdy vyhledat raději l...

Quinoa salát

Quinoa salát

16 hlasů
50min 404 kJ 112 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z jahod

11 hlasů
40min 824kJ 85 Kč

Studená jahodová polévka se sněhovými pusinkami.

Pikantní krůtí maso

7 hlasů
35min 742kJ 170 Kč

Krůtí maso marinované v marinádě s chilli.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více