Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Lenka

21. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Eva | 19. 12. 2016
Co to je???????

Jde o zážitkovou hru ve stylu pevnosti boyard, je to hodně na přemýšlení :) Ale fakt super http://www.puzzleroom.cz/

Neregistrovaná/ý - Soňa

21. 12. 2016

Letos jsem hodně nakupovala na Dentimedshop.cz. Sestře novou manikuru, kterou si přála, švagrovi alkohol tester a babičce tlakoměr. Tak doufám, že jim to udělá radost.

Neregistrovaná/ý - Lenka Mitochová

21. 12. 2016

ahoj darčo, dívala jsem se na webovky tohoto operátora fayn. Díky za tip, maj fak super levné tarify.

Neregistrovaná/ý - Darča

20. 12. 2016

Já jsem švagrové, sobě a moji sestře a naší mamce naložila pod stromeček dárek, simky, tarif od operátora fayn.cz. Za 49 Kč měsíčně si spolu budeme za tuto cenu volat neomezeně. Je to totiž tarif za 49 Kč, kde se v síti fayn volá celý měsíc za tuto cenu neomezeně. Hodně ušetříme.

Neregistrovaná/ý - Milena Zavadská

20. 12. 2016

Jéé, tak ty klipy do vlasů jsem koupila své švice na clipinhair.cz. Jsou to stoprocentně lidské vlasy a evropské. Jakmile mi došly poštou, tak jsem si je nechala a sestře je objednala znovu. Jsou totiž super. (se sestrou jsme obě černovlásky)

Neregistrovaná/ý - Eva

19. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Lenka | 15. 12. 2016
Koupila jsem sestře dárkový poukaz na zážitkovou hru do puzzleroom

Co to je???????

Neregistrovaná/ý - Petra Skácelová

16. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Lena | 6. 12. 2016
Já koupila jako dárek lístky do Národního divadla

Já koupila všem dárky na notino.cz, a to pro všechny v rodině. Mrkněte, pro každého tam něco vyberete, i pro muže, pro ženy a děti také. Rozhodně i pro babičky a dědečky. Není tam jen kosmetika, jsou tam v nabídce i jiné produkty.

Neregistrovaná/ý - Lenka

15. 12. 2016

Koupila jsem sestře dárkový poukaz na zážitkovou hru do puzzleroom

Neregistrovaná/ý - Denisa

14. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Lena | 6. 12. 2016

myslím, že lístky do ND divadla je super nápad.

Neregistrovaná/ý - Lena

6. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - patricie | 2. 12. 2016
jo jo balíček od Pevonie já dostala loni k Vánocům a jsem moooc spokojená

Neregistrovaná/ý - Lena

6. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - patricie | 2. 12. 2016

holky když je pevonia přírodní kosmetika nemají i dekorativní kosmetiku?

Neregistrovaná/ý - patricie

2. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Denda | 20. 11. 2016
Pevonia kosmetika mám na ni zálusk jako přání na Vánoce, segra ji má a má krásnou pleť

Neregistrovaná/ý - Nelka

27. 11. 2016

Nemyslim si, no zalezi podle toho kolik lidi se na to sklada :))

Neregistrovaná/ý - barunka

24. 11. 2016

Já mám kolem sebe lidi, kteří zastávají zdravý životní styl, hubnou, tak pak je těžké jim něco vybrat...

Neregistrovaná/ý - MarNov

22. 11. 2016

Myslím si, že clip in vlasy nejsou idealní dárek. Ty si totiž musí vybrat podle svého odstínů vlasů. Vypadá to opravdu špatně, když nesedí. Dopuručuji ji koupit nějakou užitečnou hezkou věc, kterou by si normálně nekoupila. Hezké jsou plastové lahve nebo termo hrnky. http://www.xtremeshop.cz/lahve-na-piti-2

Neregistrovaná/ý - Dana

22. 11. 2016

Ja davam sestre penize a at si vybere sama, delam to kazdy rok a pak mi ukaze co si koupila, letos si sestri na nejaky krasny skurt, na cestu po Brne je to vyborna vec!

Tichavka

21. 11. 2016

co třeba nějaký balíček s kosmetikou? Nějaké přípravky na vlasy, pleťový krém, sprchové gely, šampony A nějaký parfem

Neregistrovaná/ý - Denda

20. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Denisa | 16. 11. 2016
Jo jo já věci pevonia používám druhým rokem, poprvé jsem dostala krém k narozeninám a od té doby se této kosmetiky držím, mají i vlasovou kosmetiku a mě opravdu sedí.

Pevonia kosmetika mám na ni zálusk jako přání na Vánoce, segra ji má a má krásnou pleť

StankaHoy

19. 11. 2016

Pokud sestra cvičí a hledá různé doplňky stravy, nebo oblečení do fitka, nakupuju na www.fitness4u.cz, vždy narazím na nějaké nové produkty, které prostě musím vyzkoušet

Neregistrovaná/ý - Denisa

16. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Lucie | 11. 11. 2016
chtěla bych sestře koupit nějakou přírodní a kvalitní kosmetiku, našla jsem kosmetiku pevonia, nemáte s ní někdo zkušenosti?

Jo jo já věci pevonia používám druhým rokem, poprvé jsem dostala krém k narozeninám a od té doby se této kosmetiky držím, mají i vlasovou kosmetiku a mě opravdu sedí.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Ryba s pórkem a cuketou

Ryba s pórkem a cuketou

6 hlasů
35min 699 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelené fazolky s estragonem

13 hlasů
25min 354kJ 65 Kč

Recept na fazolky, které můžete použít jako přílohu k ...

Mléčná polévka s vejci

18 hlasů
20min 238kJ 50 Kč

Recept na jednoduchou mléčnou polévku s vejcem.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více