Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Karla 89

17. 6. 2017

mrkni na www.tipa.eu v kategorii turistika nebo módní doplňky, třeba tě pro sestru něco zaujme jako dárek.

Neregistrovaná/ý - Marie Cieslerová

17. 6. 2017

zkus sestře objednat něco na www.herbalife.cz. Je to česká bylinná kosmetika bez nějaké chemie. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Neregistrovaná/ý - Marie Cieslerová

17. 6. 2017

zkus sestře objednat něco na www.herbalife.cz. Je to česká bylinná kosmetika bez nějaké chemie. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Neregistrovaná/ý - Rony

28. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 25. 5. 2017
Jo jo ve Freeportu mají otevřeno každý den od desíti ráno do devíti do večera

To je skvělý to tam můžu jet skoro kdykoliv :)

Neregistrovaná/ý - Kateřina

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Rony | 22. 5. 2017
Ve freeportu je otevřeno každý den?

Jo jo ve Freeportu mají otevřeno každý den od desíti ráno do devíti do večera

Neregistrovaná/ý - Rony

22. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 19. 5. 2017
Děkuji za tip, už mám své premiérové nákupy ve Freeportu za sebou a je to žůůůžo!:) Koupila jsem plno věcí, do té české restaurace jsem se šla taky podívat a jídlo opravdu výborný

Ve freeportu je otevřeno každý den?

19. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Vávrová | 30. 4. 2017
Asi záleží pokud jde o oblečení na vašem vkusu a co konkrétně hledáte taky. Na jídlo určitě doporučuju za sebe zajít do české restaurace ta je bezvadná,skvěle tam vaří

Děkuji za tip, už mám své premiérové nákupy ve Freeportu za sebou a je to žůůůžo!:) Koupila jsem plno věcí, do té české restaurace jsem se šla taky podívat a jídlo opravdu výborný

Neregistrovaná/ý - Líza

30. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - kačulka | 26. 4. 2017
koukni na tuto https://www.andrie.cz/Damske-pradlo/Dle-druhu/Podprsenky/PS168

Anooo, tohle jsem chtěla, Moc děkuji. :o))))))))

Neregistrovaná/ý - Vávrová

30. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 29. 4. 2017
Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do freeportu, doporučíte kam tam zajít na jídlo a kde nejlíp nakoupit oblečení?

Asi záleží pokud jde o oblečení na vašem vkusu a co konkrétně hledáte taky. Na jídlo určitě doporučuju za sebe zajít do české restaurace ta je bezvadná,skvěle tam vaří

29. 4. 2017

Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do freeportu, doporučíte kam tam zajít na jídlo a kde nejlíp nakoupit oblečení?

Neregistrovaná/ý - kačulka

26. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Líza | 25. 4. 2017
Chtěla bych své sestře koupit sportovní oblečení na narozky. Už mám pro koupené legíny a tak. Ještě by to chtěla sportovní podrpsenku. Doporučíte nějakou, která opravdu drží a je vhodná i na běhání?

koukni na tuto https://www.andrie.cz/Damske-pradlo/Dle-druhu/Podprsenky/PS168

Tanita

26. 4. 2017

ta je vážně hezká,z té bude mít určitě radost.

Coco

26. 4. 2017

Ja mam tady tuhle a je super https://www.tipa.eu/cz/houpacka-zavesna-6119-cerna/d-169532/

Tanita

26. 4. 2017

Houpačka by nebyla špatná,ale nevím jaká a taky kde ji pořídit.

Coco

26. 4. 2017

Hele tak ji kup neco na relax.Clovek musi taky odpocivat a ne jenom pracovat.Napadla me treba houpacka na zahradu.

Tanita

26. 4. 2017

Ahoj nevím co koupit sestře na narozeniny.Je vášnivá zahrádkářka tak nevím co jí pořídit.Jestli něco spíše na práci a nebo na relax.

Neregistrovaná/ý - Bára

25. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Bára | 18. 4. 2017
Moje sestra jezdí strašně ráda na kole tak přemýšlím nad nějakým dárkem který by mohla nějak s tím kolem využít.. dáte tip? Nemám moc inspiraci.. :/

Nad tím jsem už taky přemýšlela,a máte tip na nějaký obchod takový?

Neregistrovaná/ý - Líza

25. 4. 2017

Chtěla bych své sestře koupit sportovní oblečení na narozky. Už mám pro koupené legíny a tak. Ještě by to chtěla sportovní podrpsenku. Doporučíte nějakou, která opravdu drží a je vhodná i na běhání?

Neregistrovaná/ý - Emili

24. 4. 2017

Budeme se skládat sestře na nějaký kurz celá rodina ke kulatinám. Zbývá už jen vybrat nějaký dobrý. Vím že by ráda něco kolem make upu tak jsem si našla na internetu Makeupinstitute,má někdo zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Miluška55

24. 4. 2017

Dárek pro sestru? Dárkový poukaz do únikových her do The Chamber. Únikovou hru a to, s kým si ji půjde zahrát, to si zvolí sama. Je to opravdu neskutečná zábava. více na www.thechamber.cz

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Bramboráky s pórkem

Bramboráky s pórkem

15 hlasů
45min 532 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos v petrželce

6 hlasů
45min 419kJ 235 Kč

Pečený losos s rajčaty a žampióny.

Telecí guláš s pórkem

0 hlasů
2h a 25min 361kJ 230 Kč

Telecí maso je považováno za dietní , je měkčí a šťavnat...

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více