Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Jana

18.10.2017

Neregistrovaná/ý - Karolína | 18.10.2017
A co z kosmetiky? Vzdy potesi nejaky baliček nebo tak že?

Já jsem pro kosmetiku. Ta se užije vždycky. Dětem třeba batůžky s nějakými kreslenými motivy, co zrovna letí.

Neregistrovaná/ý - Karolína

18.10.2017

Neregistrovaná/ý - Míla | 16.10.2017
Neli, dětem stavebnici a sestře kosmetiku, anebo třeba tu kabelku. nějakou univerzální barvu, třeba černou a její styl asi znáte.

A co z kosmetiky? Vzdy potesi nejaky baliček nebo tak že?

Neregistrovaná/ý - Míla

16.10.2017

Neregistrovaná/ý - Nela | 13.10.2017
Já přemýšlím, co sestře a dětem.

Neli, dětem stavebnici a sestře kosmetiku, anebo třeba tu kabelku. nějakou univerzální barvu, třeba černou a její styl asi znáte.

Neregistrovaná/ý - Šárka

16.10.2017

V Brně se dá osobně vybírat kde? Nějaký obchod, kde by byl zaroveň eshop prosím?

Neregistrovaná/ý - Dagmara

16.10.2017

Neregistrovaná/ý - Nela | 13.10.2017

Ahoj Nelo,podívej se na notino,kde je velký výběr kosmetiky a dárkových kazet a i pro mrňata je tam kosmetika

Neregistrovaná/ý - Nela

13.10.2017

Neregistrovaná/ý - Janinka

13.10.2017

Taky budu letos na Vanoce kupovat balicky s kosmetikou a pro zeny parfemy z notina a mam to z krku :)

Neregistrovaná/ý - Anezka

09.10.2017

Neregistrovaná/ý - Erika | 04.10.2017
Tak jelikož je moje sestra maniak dokosmetiky, je lehke ji vybirat darek :D at uz ma narozeniny nebo Vanoce

Joo kosmetikou nikdy nic nezkazíš :))

Neregistrovaná/ý - Petr

08.10.2017

Neregistrovaná/ý - Lucie | 07.10.2017
Kupuji to online na www.vinovyhodne.cz/, mají tam fakt dost výběr

Objednal jsem specialitku pro mě a přítelkyni https://www.vinovyhodne.cz/anciano-7-years-magnum-15l

Neregistrovaná/ý - Lucie

07.10.2017

Neregistrovaná/ý - Anička | 06.10.2017
A kde ji teda koupíte? když se jen tak v obchodech neprodává?

Kupuji to online na www.vinovyhodne.cz/, mají tam fakt dost výběr

Neregistrovaná/ý - Anička

06.10.2017

Neregistrovaná/ý - Lucie | 04.10.2017
Já sestře vždy koupím nějakou zvláštní láhev vína, která se jen tak někde v obchodech neprodává

A kde ji teda koupíte? když se jen tak v obchodech neprodává?

Neregistrovaná/ý - Erika

04.10.2017

Tak jelikož je moje sestra maniak dokosmetiky, je lehke ji vybirat darek :D at uz ma narozeniny nebo Vanoce

Neregistrovaná/ý - Lucie

04.10.2017

Já sestře vždy koupím nějakou zvláštní láhev vína, která se jen tak někde v obchodech neprodává

Neregistrovaná/ý - Petra

30.09.2017

Neregistrovaná/ý - Karolína | 29.09.2017
Já jsem kupovala kamarádce k narozeninám poukaz, dárkový, na oblečení. Měl aradost a alespoň si vybrala, co chtěla.

Z tohoto byste nevybrala nicM https://www.nejkufry.cz/cestovni-tasky/

Neregistrovaná/ý - Karolína

29.09.2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 28.09.2017
Co koupit cestovní kufr na kolečkách? Taky dárek. Dražší.

Já jsem kupovala kamarádce k narozeninám poukaz, dárkový, na oblečení. Měl aradost a alespoň si vybrala, co chtěla.

Neregistrovaná/ý - Petra

28.09.2017

Co koupit cestovní kufr na kolečkách? Taky dárek. Dražší.

Neregistrovaná/ý - Marika

26.09.2017

Holky freeport taky můžu doporučit pokud sháníte pro někoho z rodiny dárek a nevíte si rady kam jít tak tady já sem sehnala věcí a věcí

Neregistrovaná/ý - Petra

25.09.2017

Neregistrovaná/ý - Kalinová | 19.09.2017
Já uvažuju že se zajedu podívat do toho jejich salonu Hotstyle a nechám si prodloužit nějakou metodou ...jen zatím nevím jakou :D

Nechala bych si poradit asi rovnou v tom salonu http://www.hotstyle.cz/prodluzujeme-vlasy-v-brne/ oni nabízí konzultace ohledně výběru vhodnýho odstínu, metody prodloužení,atd..

Katka90

22.09.2017

Moje sestra ulétává na kabelkách a taškách. Naposledy jsem ji kupovala takovou světle hnědou, ona si potrpí na to, mít všechno sladěné a stylové.

Neregistrovaná/ý - Kalinová

19.09.2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 29.08.2017
Já k narozkám dostala zrovna příčesky z hotstyle.cz a už si tu objednávám další sadu, jsou super

Já uvažuju že se zajedu podívat do toho jejich salonu Hotstyle a nechám si prodloužit nějakou metodou ...jen zatím nevím jakou :D

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Okurkový salát

Okurkový salát

14 hlasů
20min 670 kJ 40 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krémová pórková polévka

18 hlasů
35min 531kJ 60 Kč

Recept na jemnou a chutnou pórkovou polévku.

Houbové karbanátky

7 hlasů
55min 685kJ 75 Kč

Recept na šťavnaté houbové karbanátky.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více