Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Marika

26. 9. 2017

Holky freeport taky můžu doporučit pokud sháníte pro někoho z rodiny dárek a nevíte si rady kam jít tak tady já sem sehnala věcí a věcí

Neregistrovaná/ý - Petra

25. 9. 2017

Neregistrovaná/ý - Kalinová | 19. 9. 2017
Já uvažuju že se zajedu podívat do toho jejich salonu Hotstyle a nechám si prodloužit nějakou metodou ...jen zatím nevím jakou :D

Nechala bych si poradit asi rovnou v tom salonu http://www.hotstyle.cz/prodluzujeme-vlasy-v-brne/ oni nabízí konzultace ohledně výběru vhodnýho odstínu, metody prodloužení,atd..

Katka90

22. 9. 2017

Moje sestra ulétává na kabelkách a taškách. Naposledy jsem ji kupovala takovou světle hnědou, ona si potrpí na to, mít všechno sladěné a stylové.

Neregistrovaná/ý - Kalinová

19. 9. 2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 29. 8. 2017
Já k narozkám dostala zrovna příčesky z hotstyle.cz a už si tu objednávám další sadu, jsou super

Já uvažuju že se zajedu podívat do toho jejich salonu Hotstyle a nechám si prodloužit nějakou metodou ...jen zatím nevím jakou :D

Neregistrovaná/ý - Eliška

30. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Novotná | 27. 8. 2017
Buďto v hodnotách 100 nebo 500korun. Jinak je možnost koupit dárkový poukaz i v hodnotě 10€.

I v eurech to jde? Tak to je super.... a uplatnit jdou ty poukazy kdekoliv tam v tom centru ?

Neregistrovaná/ý - Petra

29. 8. 2017

Já k narozkám dostala zrovna příčesky z hotstyle.cz a už si tu objednávám další sadu, jsou super

Neregistrovaná/ý - Novotná

27. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Eliška | 21. 8. 2017
V jakých hodnotách si můžu ve Freeportu koupit dárkový poukaz?

Buďto v hodnotách 100 nebo 500korun. Jinak je možnost koupit dárkový poukaz i v hodnotě 10€.

21. 8. 2017

V jakých hodnotách si můžu ve Freeportu koupit dárkový poukaz?

Neregistrovaná/ý - Šárka Kunín

18. 8. 2017

mrkněte na stránky Herbadent, jsou tam super tipy na dárky. Já tam sestře vybavila koupelnu produkty z extraktů různých bylinek. Třeba zubní pastu s ženšenem, ústní vodu, bylinné koupele, medicinální sladové víno. Byla s dárkem spokojená.

Neregistrovaná/ý - Julia

17. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Novotná | 28. 7. 2017
Já bych řekla že skoro na cokoliv http://www.freeport.cz/poukazy

no to je super, hned ho koupím díky

Neregistrovaná/ý - sandra

14. 8. 2017

ja myslim že lepší jak vlasy jsou třeba kvalitní hodinky segře jsem je taky kupovala na strance 24time značky Daniel wellington a sestra měla radost jako blazen

28. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Julia | 26. 7. 2017
Na co všechno je možné ve Freeportu ten dárkový poukaz využít?

Já bych řekla že skoro na cokoliv http://www.freeport.cz/poukazy

Neregistrovaná/ý - Julia

26. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Novotná | 19. 7. 2017
Určitě je na co se těšit, zvlášť pokud ráda kupujete značkové oblečení, tady koupíte s obrovskými slevami

Na co všechno je možné ve Freeportu ten dárkový poukaz využít?

Neregistrovaná/ý - Ladislava Bílovice

24. 7. 2017

podívejte se na webovky na www.herbadent.cz, najdete tam spoustu kvalitních produktů z extraktů bylin, co by mohly posloužit i jako dárek pro vaše lízké a pro rodinu. Sestra jejich bylinným koupelím z levandule nemůže odolat, totéž zubní pastě z ženšenem.

19. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Mišel | 28. 6. 2017
Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do Freeportu,zatím jsem nebyla ale když si to lidi tak chválí tak už se moc těším :)

Určitě je na co se těšit, zvlášť pokud ráda kupujete značkové oblečení, tady koupíte s obrovskými slevami

Neregistrovaná/ý - olina

18. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Eliška | 30. 6. 2017
Kupte raději nějakou kvalitní vlasovou kosmetiku, aby ty klipy nepotřebovala.

Přesně jak píšete, kvalitní kosmetika je určitě lepší než clipy. Kamárádka je kdysi měla a po jejich odstranění ji dlouho trvalo, než měla zase pěkné vlasy.

Neregistrovaná/ý - Lucka

14. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Stela | 10. 7. 2017
taky jsem pro kvalitní kosmetický balíček,podívejte se na notino.cz kde mají velký výběr na různé tipy vlasů a najdete tam i dárkové balíčky ;)

Na tomto eshopu je opravdu velký výběr kvalitní vlasové kosmetiky pro různé typy vlasů. Ráda tu nakupuji a vždy jsem spokojena. Zrovna nedávno jsem si tu koupila tuto sadu pro jemné vlasy https://www.notino.cz/revlon-professional/equave-volumizing-kosmeticka-sada-i/.

Neregistrovaná/ý - Romča

10. 7. 2017

Já bych byla radši taky pro kvalitní vlasovou kosmetiku než nějaké clipy. Mně by to udělalo určitě větší radost a nebo poukaz na návštěvu u nějakého dobrého kadeřníka

Neregistrovaná/ý - Stela

10. 7. 2017

taky jsem pro kvalitní kosmetický balíček,podívejte se na notino.cz kde mají velký výběr na různé tipy vlasů a najdete tam i dárkové balíčky ;)

30. 6. 2017

Kupte raději nějakou kvalitní vlasovou kosmetiku, aby ty klipy nepotřebovala.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

19 hlasů
45min 1144 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z kokosového mléka

21 hlasů
45min 417kJ 120 Kč

Trošku netradiční polévka z kokos...

Kuřecí plátky v alobalu

13 hlasů
60min 548kJ 150 Kč

Kuřecí prsa s cukrovým hráškem a barbecue omáčkou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více