Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Milena

26. 2. 2017

Ahoj ja sestre koupila listek na letni festival art of being.

Neregistrovaná/ý - Luďka

24. 2. 2017

Sestře hodně padají řasy a na umělé doplňování chodit nechce. Objednala jsem ji vysoce výkonné sérum pro krásné, dlouhé řasy a obočí.Podporují přirozený růst řas. Řasy mají delší životnost.Objednala jsem tohle sérum na luvica.cz. Sestra byla tímto dárkem velmi spokojená.

Neregistrovaná/ý - Maruška Slepánková

15. 2. 2017

sestře jsem objednala do její nově zrekonstruované koupelny dárek od Herbadent ve formě balíčku.Jedná se o české bylinné produkty bez zbytečné chemie.Do balíčku jsem objednala bylinnou koupel kosodřevina a Lemongrass, bylinnou zubní pastu s ženšenem a Paradontol bylinný gel na dásně a pro celou rodinu zubní kartáčky, pro každého v rodině jinou barvu, vše na herbadent.cz

Neregistrovaná/ý - Jolana H

15. 2. 2017

já koupila sestře metodu prodlužování vlasů, a to clip in příčesky.Nebude muset chodit do kadeřnických salónů, vlasy si prodlouží zcela sama. Na clip in pásech jsou přišity clip in hřebínky, díky kterým se clipy připnou k Vašim vlastním vlasům. Hřebínků je zde celkem 17ks. Objednala jsem je na clipinhair.cz

Neregistrovaná/ý - Adéla Staňková

15. 2. 2017

já seste koupila parfém na notino.cz. Mají tam nyní velké akční slevy na pánské a dámské značkové parfémy.

Neregistrovaná/ý - Eliška

12. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Nikola | 8. 2. 2017
ahojky, ageo je internetová drogerie. Kamennou prodejnu nemají, ale je možný osobní odběr objednanýho zboží

Aha tak to zase ne, to já si to nechám pěkně doručit domů :D Ptala jsem se spíš ze zvědavosti. Už jsem tu něco objednala

Neregistrovaná/ý - Dana

11. 2. 2017

Koupila jsem sestře bytové doplňky od Design Outletu. Zvlášť pěkný byl svícen na svíčku, který jsem si nakonec koupila i pro sebe.

Neregistrovaná/ý - Nikola

8. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Eliška | 24. 1. 2017
Popravdě ani nevím v jaké cenové relaci,spíše mi jde o to aby to bylo kvalitní. Ageo má někde prodejnu? Nebo je to eshop?

ahojky, ageo je internetová drogerie. Kamennou prodejnu nemají, ale je možný osobní odběr objednanýho zboží

Neregistrovaná/ý - Petra

25. 1. 2017

Kup jí něco do bytu. Jistě se zavděčíš...!

24. 1. 2017

Popravdě ani nevím v jaké cenové relaci,spíše mi jde o to aby to bylo kvalitní. Ageo má někde prodejnu? Nebo je to eshop?

Neregistrovaná/ý - Barbora Damánková

24. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Eliška | 16. 1. 2017
Sháním pro sestru kvalitní kosmetiku jako dárek, kde tak kupujete?

Eliško, kvalitní kosmetiku zakoupíš určitě na www.luvica.cz. Já tam kupuji značkové kvalitní pleťové krémy, růstová séra na obočí a řasy a čistící pěny.

Neregistrovaná/ý - Simona

22. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Nikola | 20. 1. 2017
Co konkrétně za kosmetiku sháníte a v jakém cenovém rozmezí cca? Můžu doporučit Ageo.cz

Já získávám inspiraci na stránce www.designoutlet.cz. Mají tam od nábytku po bytové doplňky plno věcí. Hlavně jsem využila teď, když byly Vánoce....

Neregistrovaná/ý - Nikola

20. 1. 2017

Co konkrétně za kosmetiku sháníte a v jakém cenovém rozmezí cca? Můžu doporučit Ageo.cz

Neregistrovaná/ý - Lidka

18. 1. 2017

Můžu doporučit kvalitní kosmetiku za dobrou cenu, podívejte se na internetovou drogerii www.ageo.cz

16. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Irča

14. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Leona | 9. 1. 2017
já dostala na Vánoce novou kosmetiku, tedy mě neznámou Pevonia, dostala jsem krém a šampon a ten krém je super, mám suchou pleť a tím já docela trpím a málokterý krém mi vyhovuje, ale tento fakt super.

já pevoniu používám už rok a jsem moc spokojená, mám citlivou pokošku, tak oceňuji kosmetiku bez synt. barviv, vůní a parabenů, což pevonia je.

Neregistrovaná/ý - Adéla

12. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 11. 1. 2017
Jo jo prodávají tam šperky od značky Moshna

Tak jsem tam dneska byla a opravdu je tam mají super

Neregistrovaná/ý - Andrea

11. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Mara | 10. 1. 2017
Zkuste sestru nasměřovat na https://www.tomikup.cz/ at víte co chce

Jo tam jsem zjišťovala přání celé rodiny na Vánoce :)-

Neregistrovaná/ý - Petra

11. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Andrea | 10. 1. 2017
V drogerii Teta prodávají nějaké šperky jo? to jsem si nikdy nevšimla teda

Jo jo prodávají tam šperky od značky Moshna

Neregistrovaná/ý - Mara

10. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Inka | 9. 1. 2017
Tu jsem taky měla, moc příjemná. A dobrá akce. :)

Zkuste sestru nasměřovat na https://www.tomikup.cz/ at víte co chce

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Ryby s pikantní omáčkou

Ryby s pikantní omáčkou

16 hlasů
55min 342 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené krůtí maso

8 hlasů
45min 568kJ 180 Kč

Recept na zapečené krůtí plátky se sýrem vonící šalvěj...

Plněný pečený pstruh

11 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více