Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Lucka

23. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Naďa | 21. 9. 2016
já jsem ségře koupila vstupenky do Národního divadla na představení a byla nadšená.

a na čem segrta byla v divadle. Já se také chystám do Národního divadla jen kdyby byly nějaké recenze co je fakt super, byla bych ráda.

Neregistrovaná/ý - Naďa

21. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Aneta | 20. 9. 2016
To jsou ale pěkné hodinky ty lington. Nevypadají úplně, že by je mohli nosit jen chlapi.

já jsem ségře koupila vstupenky do Národního divadla na představení a byla nadšená.

Neregistrovaná/ý - Aneta

20. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Hana | 30. 8. 2016
Já jsem dávala sestře k narozeninám hodinky www.lignton.cz. Má ráda takový trochu pánský styl hlavně v hodinkách. A moc ji potěšily.

To jsou ale pěkné hodinky ty lington. Nevypadají úplně, že by je mohli nosit jen chlapi.

Neregistrovaná/ý - nika

1. 9. 2016

už jsem o tom slyšela, ale zatím jsem tam nebyla, budu to muset napravit

Neregistrovaná/ý - jana

1. 9. 2016

souhlasím, na freeport.cz jsem narazila naprostou náhodou, ale strašně ráda tam jezdím nakupovat

Neregistrovaná/ý - binka

1. 9. 2016

freeport je strašně fajn, taky tam ráda jezdím, a ty ceny mají neuvěřitelné, fakt tam nakoupím nejlevněji

Neregistrovaná/ý - Darča

31. 8. 2016

A k tmu ji upec nejaký lehký dortík a más vyhráno. já jsem to pred týdnem vyresila takhle taky u sestry- dobrý a lehky recepty mají: www.babiccinavolba.cz treba te to inspiruje

Neregistrovaná/ý - Hana

30. 8. 2016

Já jsem dávala sestře k narozeninám hodinky www.lignton.cz. Má ráda takový trochu pánský styl hlavně v hodinkách. A moc ji potěšily.

Neregistrovaná/ý - Tereza

24. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Kudrovka | 22. 8. 2016
Jooo výběr tu je pěknej koukám :) Vy odtud nějaký kolo máte?

Celá rodina odtud máme kola :) my jsme aktivní kolisti:D takže pro nás je kvalitní kolo základ

Neregistrovaná/ý - Aneta

24. 8. 2016

Pro ségru kupuji většinou nějaký poukaz na kosmetiku, nebo masáž něco takového co si užije... Já dostala loni vstup do wellness pro 2 do Alexandrie (jeden dost luxusní hotel v Luhačovicích) páč to máme kousek, a upřímně to byl nejlepší dárek! Pokud se ráda saunuje tak wellness to jistí ;)

Neregistrovaná/ý - Sofie

24. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Simona | 16. 8. 2016
Ta galvanická žehlička na obličej je super tip! Četla jsem o ní samou chválu! Někdy bývá i v akci, tak pořídím sestře ke 40-tinám. Bude nadšená!

Tu žehličku na obličej bych si měla koupit i já! Mám už stupňující vrásky a pleť ztrácí pružnost. Už jsem o ní četla, že má kladné hodnocení účinku u žen. Budu mít narozeniny. Že bych řekla sestře o dárek....

Neregistrovaná/ý - Kudrovka

22. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Tereza | 17. 8. 2016
Ahoj, zkus www.bikegallery.cz mají tam na výběr ze spousty různých kol tak si myslím že si určitě vybereš,)

Jooo výběr tu je pěknej koukám :) Vy odtud nějaký kolo máte?

Martaa

19. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Romana | 18. 8. 2016
Já kupuju ségře pravidělně nějaký ten šperk Její manžel na to není, tak jí udělám radost aspoň já

Jee, to by se mi taky líbilo, to musí mít Tvoje sestra radost

Neregistrovaná/ý - Romana

18. 8. 2016

Já kupuju ségře pravidělně nějaký ten šperk Její manžel na to není, tak jí udělám radost aspoň já

Neregistrovaná/ý - Tereza

17. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Kudrovka | 14. 8. 2016
Ahoj mám mladší ségru a chceme jí koupit k narozkám jako překvapení kolo, doporučí mi někdo obchod kde seženem dobře kvalitní dětský kolo???

Ahoj, zkus www.bikegallery.cz mají tam na výběr ze spousty různých kol tak si myslím že si určitě vybereš,)

Neregistrovaná/ý - Simona

16. 8. 2016

Ta galvanická žehlička na obličej je super tip! Četla jsem o ní samou chválu! Někdy bývá i v akci, tak pořídím sestře ke 40-tinám. Bude nadšená!

Neregistrovaná/ý - Kudrovka

14. 8. 2016

Ahoj mám mladší ségru a chceme jí koupit k narozkám jako překvapení kolo, doporučí mi někdo obchod kde seženem dobře kvalitní dětský kolo???

Neregistrovaná/ý - Valová

13. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Fifi | 11. 8. 2016
Zrovna se rozmýšlím nad nějakou kosmetikou pro mamku a pro ségru, děkuji za tip na drogerii, určitě mrknu :)

Není vůbec za co, dá se tu dobře vybrat kosmetika jako dárek i drogerie do domácnosti:) A skvělý je že při nákupu nad 1000kč je zdarma doprava

Neregistrovaná/ý - Fifi

11. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Valová | 9. 8. 2016
Kosmetikou nikdy nikdo neurazí :) https://www.ageo.cz/products/index?s=d%C3%A1rkov%C3%A9+sady#f&page=1&pageSize=30&sort=relevance

Zrovna se rozmýšlím nad nějakou kosmetikou pro mamku a pro ségru, děkuji za tip na drogerii, určitě mrknu :)

Neregistrovaná/ý - Valová

9. 8. 2016

Kosmetikou nikdy nikdo neurazí :) https://www.ageo.cz/products/index?s=d%C3%A1rkov%C3%A9+sady#f&page=1&pageSize=30&sort=relevance

Bolesti v podbřišku. Jak je řešit a kdy vyhledat raději l...

Salát s kuřecím masem

Salát s kuřecím masem

2 hlasy
1h a 15min 807 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rýžový salát s mrkví

8 hlasů
45min 630kJ 50 Kč

Lehký salát z rýže, mrkve a cukety.

Studená cuketová polévka

9 hlasů
50min 583kJ 85 Kč

Rychlá, zdravá a chutná studená polévka.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více