Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Danuška

24. 8. 2015

Moje draha sestricka na sobe nesetri a darky ma nejradeji ze zlata..:D Máme to o to snadnejsi, jen jsem radeji kdyz to muzu koupit rovnou ve sleve

Neregistrovaná/ý - KMK

19. 8. 2015

Ahoj, podívej se na urbanlux.cz. Tam mívají dost originální věci.

Neregistrovaná/ý - Pája35

19. 8. 2015

Třeba nějaké dražší značkové kousky, něco extravagantního?

Tichavka

17. 8. 2015

Ahoj, stejný problém, ale sestra je spíš na doplňky. Boty, kabelky a tak. Vím, že je toho spoustu, ale chtěla bych něco originálního, něco, co by si sama třeba nekoupila. Děkuji

Neregistrovaná/ý - Simona

28. 5. 2015

Ahoj, já jsem si také pořídila clip-in u hostylecz. Zkus se podívat na jejich stránky, třeba se ti bude zamlouvat. Já s nima mám kladné zkušenosti a pokud ti mohu doporučit, zkus to tam :)

TESTOVÁNÍ: Péče o citlivou dětskou pokožku. S Froschem ch...

Melounové gazpacho

Melounové gazpacho

14 hlasů
20min 285 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí maso s pórkem a žampióny

12 hlasů
50min 431kJ 160 Kč

Kuřecí maso dušené s pórkem a houbami.

Bramborák v pekáči

17 hlasů
1h a 5min 409kJ 60 Kč

Ideální pro ty, kdo neradi smaží jeden bramborák po dr...

Poradny

Jak ukončit dohodu o provedení práce?

Dobrý den,to, že nejste dočasně schopná pracovat, nemusí nutně znamenat, že Váš zaměstnavatel neb... Více

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více