Diskuse na téma Unava

dobry den, mam posledni dobou hrozne velky pokles energie, jsem opravdu porad unavena.. nemuzu normalne fungovat, ale vydej energie mam porad stejny a ani nejsem v zadnem stresu tak nevim co bych mohla delat proto abych se citila aspon ttrochu lepe. prosim poradte

olga.polka 22.06.2015

dobry den, na to bych vam asi rovnou doporucila koupit si nekde na elekarne nebo normalne v kamenne lekarne horcik :) ja jsem to mela presne stejne jako vy. vzdy treba 3 dny v tydnu naproste vycerpani. tak mi doktorka doporucila doplnit horcik do tela a je to jako 100 a 1. :) citim se bezvadne

sarkanova olga.polka 23.06.2015

dobry den to uz mi bylo doporuceno mate pravdu akorat jsem nevedela ze to muze mit opravdu takovyto duvod. vy jste si ho kupovala prosim? nevite na jakych strankach bych ho sehnala? tak to je dobre ze to opravdu tak pomaha:)

olga.polka 24.06.2015

neurcite to alespon vyzkousejte-za zkousku nic nedate :) neni to zase tak drahe ten prasek :) ja jsem ho objednavala z internetu, z normalni e- lekarny..prikladam odkaz, prectete si o tom i to info :) uvidite ze se vam ulevi jak si to nasadite http://www.lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-mvm-portblnob100x0-5gm/

sarkanova 25.06.2015

tomate pravdu tak vyzkousim :) dekuji moc i za odkaz urcite si o tom jeste neco vice prectu pohledam jeste i na dalsich diskuzich co na to rikaji :) doufam ze to zabere,myslim ze by mohlo. tak ja to objednam stejne. jste moc hodna dekuji za radu a pomoc :-)

Dana 23.09.2015

Ahoj, drive jsem byla casto unavena, a od te doby co jsem zacala pit cajik ze sibire, ktery se da koupit tady chaganela.cz a je uzasny, dokonce mi to aj srovnalo tlak

Monika 04.10.2015

Mmm, to by se bodlo i me, docela me trapi docela kolisajici tlak, jednou ho mam vysoky a pak zase nizky, kdyby mi ten caj pomohl ho srovnat, brala bych ho. Na jak dlouho vydrzi tech 100g?

Saša 09.10.2015

Měla jsem hrozné bolesti hlavy. Na doporučení jsem byla u paní Nurové v Praze. Pomohla mi s detoxikací a následným odstraněním bolestí. Pomohlo mi to a cítím se i celkově mnohem líp a nejsem tak unavená. Kdybyste některá měla zájem má i webovky: www.detox-synergy.cz

Dana 23.10.2015

Monika: Me ten caj vydrzi okolo 2 mesicu nebo vice, ted si nejsem jista, musim si priste pri koupeni zapsat datum :-)

Kamila 03.11.2015

Tak holky ja jsem jeste narazila na takovou tycinku energetickou ktera mi hodne pomohla kdyz jsem se musela pres noc ucit jmenuje se the brainer a je to fakt bomba. moc mi to ted pri zkouskach pomohlo

Monika 04.11.2015

Tak to je dobra doba, po kazdodenni pouzivani se tedy vyplati :-)

Majka 11.11.2015

na unavu a vycerpani mi pomohlo jen do tela dostat trochu horciku a bylo po unave :) koupila jsem si magnesko v lekarne a bylo to

honza 13.11.2015

mam vyzkouseno VITO LIFE - Maca :) mrkni po tom na netu byl jsem spokojeny

martina.marna honza 19.11.2015

ja jsem tu Macu našla na profidoplnkystravy a je tam i dobře vypsané info o tom produktu. koukala jsem že tam teď mají i hodně akcí a slev, tak mrknu i po něčem jiném. :-)

honza martina.marna 20.11.2015

ahaa diky jsem nejakou takovou stranku chtel najit tak ani nemusim hledat.... tak odkud jsem to predtim objednaval uz to nemaji tak se to hodi. diky taky

martina.marna honza 23.11.2015

jasne v pohode. :-) tak at se vam dobre objednava.

Ahojky, beru už půl roku doplněk stravy As10 life a nic lepšího jsem snad nikdy ani neměla. Začala jsem to brát místo několika vitamínů, co jsem brala zvlášť, a taky kvůli redukci stareckých skvnám a kvalitě kůži. Ale je prý ještě na víc věcé dobrý, kdyžtak mrkněte tady: www.as10-life.cz :-)

barča Karkoolka11 21.11.2015

Ahoj, podle toho,c o píšou, to vypadá úžasně.Největší problémy mám hlavně s pokožkou totiž. :( Takže jestli to zabírá opravdu, bylo by to super. :) Neívm, si už totiž rady, krémy na všechno nezabírají.

Kateřina Karkoolka11 05.12.2015

O tom As10 life přípravku mi vyprávěla koelgyně, že je to prej bomba. Hlavně na tu imunitu jako multivitamíny, jen s lepší vstřebatelností. Sama raději užívám bylinky a tak, ale přemýšlím, že bych šla i do tohoto.

Nikoleta Kateřina 06.12.2015

Na stránkách píšou že je 100% přírodní, takže by to taky nemuseo být na škodu. :)

Karolína 23.11.2015

Holky nekdo tu psal o caji chaganela, kde jej nakupujete? Ptala jsem se v cajovne a tam ho nemeli

Zuzana 18.10.2018

Zkus nějakou přírodní léčbu,mě bylinky vždy pomůžou a nedám na ně dopustit,my mame v Brně přírodní lékarnu zeleny anděl.

Zdena Zuzana 26.10.2018

Dá se nakupovat v tom andělu i přes internet?

Danynka 15.12.2019

A co takhle nejake vitaminy berete? Neco bych uvitala, jsem z toho podzimu a prichazejici zimy opravdu unavena =(

Makyna 25.04.2020

co nejake bylinky? :-) ja na prirodu nedam dopustit :-)

Vilma Makyna 26.04.2020

Ja take, chodimnakupovat do lekarny zeleny andel, kde maji velky vyber a hlavne se vsim poradi!

Annie0 10.05.2020

na webu prodávají doplněk stravy magnesium + zinek, doručení je do dvou dnů a mě to pomohlo od únavy, křečí a tak celkově je mi líp a nebývám tolik nemocná

Saša 21.02.2021

Říkám si že bych zkusila ten hořčík, jestli mi to pomůže. Doporučíte nějaký kvalitní doplněk, ideálně přírodní?

Mnada 13.04.2021

Já beru tohle stoprocentně přírodní magnésium z mořské vody https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-natural/ dobře se vstřebává takže jsem se fakt po chvíli užívání cítila mnohem lépe, konečně plná energie a dokonce mě přestala i bolívat hlava.

Saša Mnada 14.04.2021

Fakt? Tak díky za odpověď, rovnou objednávám

Alice 25.04.2021

na únavu už jsem toho zkoušela hodně, různé formy magnesia a pak mi kamoška doporučila magnesium z nutraday a má to teda co do sebe, asi jiná kvalita, než to co se běžně prodává


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat