Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma příčesky do vlasů

Luciapomeranc 22. 06. 2015

Ženy kde se dají výhodně koupit kvalitní clip iny??

Neregistrovaná/ý - Denisa

22.01.2018

Neregistrovaná/ý - Sona | 15.01.2018
a kdyz bych se netrefila do barvy, daji se obarvit? a vypadaji jak clipy tak vlasy stejne?

POkud más aspon trochu podobná odstín clipu jako vlasu, nemusís se bát, ze by barva chytla jinak.

Neregistrovaná/ý - Sona

15.01.2018

Neregistrovaná/ý - Denisa | 10.01.2018
Mám z Vlasy-k-prodlouzeni.cz a to hnedé remy vlasy exclusive hnede. Sedí krásne, není poznat rozdíl mezi nimi a mezi mymi vlasy.

a kdyz bych se netrefila do barvy, daji se obarvit? a vypadaji jak clipy tak vlasy stejne?

Neregistrovaná/ý - Denisa

10.01.2018

Mám z Vlasy-k-prodlouzeni.cz a to hnedé remy vlasy exclusive hnede. Sedí krásne, není poznat rozdíl mezi nimi a mezi mymi vlasy.

Neregistrovaná/ý - Marisa

22.12.2017

Neregistrovaná/ý - Kely | 19.12.2017
Můžu doporučit salon Hotstyle v Brně Řečkovicích, chodím tam pravidelně na prodlžování

Jakým typem si necháváte prodlužovat ?? Já vůbec netuším co si na tu palici dát ale prodloužit vlasy chci, jen se nedokážu rozhodnout zda clip in, tape in... těžké to rozhodování:)

Neregistrovaná/ý - Kely

19.12.2017

Můžu doporučit salon Hotstyle v Brně Řečkovicích, chodím tam pravidelně na prodlžování

miška4

27.06.2017

Mně se skvěle osvědčily clip-iny. Snadno se nasadí a vypadají super a přirozeně. Doporučuju objednat tady http://www.clip-vlasy-levne.cz/ na kvalitě těch clipů totiž dost záleží a tady mají opravdu kvalitní za dobré ceny ;)

Laugher

11.05.2017

www.locahair.cz

Neregistrovaná/ý - Lucka

28.09.2016

Neregistrovaná/ý - Klára | 26.09.2016
A to se o tom kadeřnictví říká že je dobré nebo vy sama máte zkušenost? :)

Mám osobní zkušenost, byla jsem tam víckrát, naposled v srpnu na prodloužení vlasů. V květnu se to kadeřnictví otevíralo po rekonstrukci a vypadá to tam fakt úžasně :)

Neregistrovaná/ý - Klára

26.09.2016

Neregistrovaná/ý - Lucka | 22.09.2016
Ahojky, výborné kadeřnictví v Praze je AgataHair)

A to se o tom kadeřnictví říká že je dobré nebo vy sama máte zkušenost? :)

Neregistrovaná/ý - Lucka

22.09.2016

Neregistrovaná/ý - Klára | 20.09.2016
Děvčina z Prahy? Poradíte kam zajít na prodlouženíí vlasů?

Ahojky, výborné kadeřnictví v Praze je AgataHair)

Neregistrovaná/ý - Klára

20.09.2016

Děvčina z Prahy? Poradíte kam zajít na prodlouženíí vlasů?

Neregistrovaná/ý - nika

20.09.2016

clipy jsou super, mám je doma a nemůžu si je vynachválit, zvlášt když jsu na nějakou akci a dělám si účes :)

Neregistrovaná/ý - nela

16.09.2016

taky bych si chtěla pořídit clip in, ale nějak nevím, kde je nejlepší si je objednat, odkud máte vy??

Neregistrovaná/ý - Alexandra

25.03.2016

V hotstyle být objednané vlasy nemusí, prodlužovali mi metodou tape in, naprostá paráda!!!.. Holky jsou strašně šikovný, poradí, pomůžou se vším s výběrem délky i s barvou tak aby to slušelo, poradí i metodu prodloužení, vřele doporučuji zajít!!

Neregistrovaná/ý - Aneta

21.03.2016

Neregistrovaná/ý - Martinka | 18.03.2016
A nevíte jestli musí být předem ty vlásky objednaný? A jak s tím salonem dá se tam normálně přijít nebo se musím objednat?

Vlásky být objednané předem myslím nemusí, ale jak je to s objednáním v salonu netuším zkuste se podívat na stránky http://www.hotstyle.cz/prodluzujeme-vlasy-v-brne/

Neregistrovaná/ý - Martinka

18.03.2016

Neregistrovaná/ý - Aneta | 11.03.2016
Prodlužují metodami clip in, micro ring a tape in. Mají to i někde na stránkách www.hotstyle.cz

A nevíte jestli musí být předem ty vlásky objednaný? A jak s tím salonem dá se tam normálně přijít nebo se musím objednat?

Neregistrovaná/ý - Aneta

11.03.2016

Neregistrovaná/ý - Martinka | 07.03.2016
Máte zkušenost s tím jejich salonem? Jakýma metodama se tam prodlužuje nevíte?

Prodlužují metodami clip in, micro ring a tape in. Mají to i někde na stránkách www.hotstyle.cz

Neregistrovaná/ý - Martinka

07.03.2016

Neregistrovaná/ý - Aneta | 25.02.2016
Objednávám clipy výhradně přes hotstyle.cz dávají ke každé sadě automaticky i náhradní clip in sponky zdarma což je super protože to prodlouží životnost těch vlasů.

Máte zkušenost s tím jejich salonem? Jakýma metodama se tam prodlužuje nevíte?

Neregistrovaná/ý - Aneta

25.02.2016

Objednávám clipy výhradně přes hotstyle.cz dávají ke každé sadě automaticky i náhradní clip in sponky zdarma což je super protože to prodlouží životnost těch vlasů.

Neregistrovaná/ý - Phoeebe

24.06.2015

V humanhair mají kvalitní clip iny.Mám doma pár pramenů easy clip in už přes rok a pořád výborně drží vůbec nevypadají nošeně

Vyhráli jste v našem speciálu Zpátky do školy? Velký přeh...

Rajčata v těstíčku

Rajčata v těstíčku

10 hlasů
35min 733 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pečená dýně Hokaido

18 hlasů
45min 767kJ 55 Kč

Dýně Hokaido je velmi zdravá. Zkuste si ji připravit u...

Cuketové gnocchi

12 hlasů
50min 347kJ 95 Kč

Máte hlad, ale nechce se vám dlouho stát u plotny? Pak...

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více