Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma co varit?

sarkanova 14. 07. 2015

ahoj, resim stale a tu stejnou vec dokola uz nevim co varit.. :D divam se casto na nejake porady a tady do diskuzi rada sleduju nejake recepty vyzkousene co maji lidi na ruznych blogach atd.. ale uz nebudu mit tolik casu vse sledovat a stejne mi to vzdy prijde hodne podobne. hlavne moc nemam rada smazene jidlo., tak bych chtela klidne nejaky odkaz na zdrave vareni? diky

Neregistrovaná/ý - Laura

8. 7. 2018

když nevím co vařit tak rozpálím gril a udělám zeleninu s nějakým kouskem masa. Večeře je hotová

Laugher

7. 1. 2017

Také nevím, co mám vařit. Tady Vám posílám jednu stránku na zdravé vaření:Škola zdravého vaření

Určitě itlalská kuchyně - těstoviny + široká paleta (rajčata, olivy, pesta, mozzarela, maso, bazalka, olivy,prostě cokoliv) ... nic smaženého a hlavně je to rychle"!

glady

17. 9. 2015

výborná je pečená dýně.s tymiánem...mňam

heenna

6. 8. 2015

uzasne jsou veganske recepty :)

heenna

6. 8. 2015

Me pomaha internet - zadam tam recept a ingredience a vzdycky neco vyjede

Odkaz sice nemám, ale pokud mohu napsat, tak smažené jídlo se u nás vůbec nedělá a teď je to hlavně o zeleninových jídlech a stačí si zadat na vyhledávači třeba jídlo z cuket nebo lilku a myslím si, že si určitě vyberete. Přeji hezký den.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Houbové placičky se sýrem

Houbové placičky se sýrem

11 hlasů
1h a 5min 902 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Teplý mrkvový salát

19 hlasů
25min 255kJ 40 Kč

Další z variant na výborný mrkvový salát.

Grilovaná treska se zeleninou

12 hlasů
55min 565kJ 200 Kč

Grilovaná ryba se špenátem a cherry rajčátky.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více