Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma divadlo

hejir 14. 07. 2015

Ahoj, som v Prahe kratko a rada by som zasla do divadla. Poradite mi prosim nejake dobre predstavenie? Dakujem :)

Neregistrovaná/ý - Tina

31.07.2015

Některá pražská divadla hrají i slovenská představení, teď v létě má Studio dva několik slovenských hostů, podívej se na jejich stránky. Docela se mi líbí Tajomné variácie s Marošem Kramárem nebo Perfect Days. Zajímalo by mě, jak ten příběh vypadá v divadle, znám ho jen z filmu.

Neregistrovaná/ý - Klára

12.11.2015

já jsem se dověděla o stránce Srdcerváči a rozhodla jsem se koupit vstupenku, a podpořím tak lidi, kteří to opravdu potřebují http://www.srdcervaci.cz/vip-do-divadla-v-rytirske

Neregistrovaná/ý - Marika

20.11.2015

Super, že někdo takové lidi podporuje, moc ráda se přidám a s manželem si uděláme pěkný večer po dlouhé době...co se koukám mají i pěkné dárečky na výběr...mrknu se a něco vyberu.

Neregistrovaná/ý - Klára

25.11.2015

já jsem ještě i babicce a dedovi prikoupila karafu na víno se sklenickami, myslím, ze se jim to bude líbit

Neregistrovaná/ý - Marika

30.11.2015

To je pěkný dárek, pokud má rád víno, tak bude za ni rád...

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Kuřecí kostky s ananasem

Kuřecí kostky s ananasem

20 hlasů
50min 816 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Žampionová polévka

33 hlasů
45min 387kJ 65 Kč

Smetanová polévka se žampióny.

Vepřová panenka s červenými hrozny

10 hlasů
35min 814kJ 230 Kč

Hrozny s omáčkou dodají masu skvělou chuť.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více