Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kultura koníčky

Kultura koníčky. Tipy a recenze divadelních her, filmů, výstav. Na co vyrazit a co si klidně můžete nechat ujít.

Celkem 13 diskusních témat seřadit dle:
13 příspěvků Divadlo pro děti OK
snegurka 10. 2. 2017
33 příspěvků Filmy, které se mi líbí romanticke
benca 28. 12. 2015
26 příspěvků Knížka, na které jsem vyrostla Toho bylo hooodně...Jako nejmenší jednoznačně MÍČEK FLÍČEK!, potom DĚTI Z BULERBYNU, LETADÉLKO KÁNĚ,...
Lucka 4. 8. 2011
5 příspěvků Krása a duševní pohoda Taky se chodím na cvičení odreagovat... žádný jiný myšlenky, jen prostě cvičení. Hele, jak náročný t...
Saška 1. 3. 2019
8 příspěvků poledance Ahoj, já vím. To je taková moje vlastnost, se nad vším mnohdy až moc zamýšlet. :-)
Peťula 22. 5. 2015
0 příspěvků Kino
10 příspěvků Fitness A chodíš na něj už dlouho? A byla bys schopná říct, po jak dlouhé době jsi viděla první výsledky? Mě...
Kačula 1. 3. 2019
7 příspěvků Dovolená na horách Zkusím zajít. tama občas jezdívám. =)
Anežka 23. 8. 2016
5 příspěvků divadlo To je pěkný dárek, pokud má rád víno, tak bude za ni rád...
Marika 30. 11. 2015
8 příspěvků Hot yoga Taky mám kladné zkušenosti se studiem hotyoga42.cz jen je problém že jsem z Moravy a studio je v Pr...
sedmina 23. 3. 2016
3 příspěvky Trampolínový park Já osobně si myslím, že jo, docela jsem se dostala na vyšší úroveň mi přijdě, ale to teprve uvidíme ...
Nikča 29. 11. 2016
3 příspěvky Volný čas v Praze Tady je to nejlepší Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9, http://freestylekolbenka.cz
Pata 16. 6. 2017
0 příspěvků Zahraniční kuchyně
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více

Registrovat