Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Krása a duševní pohoda

dumslunce 06. 12. 2012

Chtěla bych všechny ženy pozvat na semináře, které Vám otevřou dveře ke kráse a duševní rovnováze. Krása a duševní rovnováha jsou důležité udržovat a využívat v každodenním životě. Co získáte návštěvou semináře? Sebedůvěru, ženskost a typy jak je využít. Triky v oblasti typologie, tak abyste mohli využít svých předností. Základní princip ovládání myšlenek a její význam pro dosažení životní a duševní rovnováhy. Bližší informace naleznete na www.salon-slunce.cz nebo na tel. čísle:603293761 emailu: seminare77@seznam.cz :-)

Neregistrovaná/ý - Zlatka

včera 20:57

Neregistrovaná/ý - Ilona | 05.08.2019
Budu si vybavovat zanedlouho byt a uvažuji nad nábytkem odtud https://www.sconto.cz/ zaujaly mě ceny ale jak s kvalitou tady, nevíte? Jste spokojení s jejich nábytkem kdo máte?

Mám odtud obývací stěnu a spokojená sem moc. Koupila sem ji za super cenu díky členství ve Sconto clubu

Neregistrovaná/ý - Emili

24.08.2019

Ahoj... rozhodla sem se že trošku rozdmýchám ztracenou jiskru v dlouholetém vztahu a napadlo mě že bych si někde koupila korzet a podvazky.. ale když už tak at to stojí za to, máte na doporučení kde koupit kvalitně?

Neregistrovaná/ý - Saša

24.08.2019

Máte prodloužené vlasy metodou tape in?

Neregistrovaná/ý - Edita

18.08.2019

Kam chodíte v Brně na prodlužování, pokud chodíte?

Neregistrovaná/ý - Iva

14.08.2019

Neregistrovaná/ý - Toušková | 05.08.2019
Ivi jakou jste si tu kabelku objednala?

Mám dámskou kabelku značky Bugatti Lido

Neregistrovaná/ý - Toušková

05.08.2019

Neregistrovaná/ý - Iva | 02.08.2019
Holky já mám teda jenom kabelku kterou jsem pořídila přes eshop Nejkufry ale spokojená sem sní fest!!:) Nosím denně do práce protože je prostorná a vejde se mi tam hodně věcí.. navíc i hezky vypadá

Ivi jakou jste si tu kabelku objednala?

Neregistrovaná/ý - Ilona

05.08.2019

Budu si vybavovat zanedlouho byt a uvažuji nad nábytkem odtud https://www.sconto.cz/ zaujaly mě ceny ale jak s kvalitou tady, nevíte? Jste spokojení s jejich nábytkem kdo máte?

Neregistrovaná/ý - Simona

04.08.2019

Mám konkrétně ten Vibe Therapy Zest v růžové barvě, je boží aspoň já sem sním spokojená na maximum

Neregistrovaná/ý - Iva

02.08.2019

Holky já mám teda jenom kabelku kterou jsem pořídila přes eshop Nejkufry ale spokojená sem sní fest!!:) Nosím denně do práce protože je prostorná a vejde se mi tam hodně věcí.. navíc i hezky vypadá

Neregistrovaná/ý - Stelka

30.07.2019

Neregistrovaná/ý - Kupecká | 28.07.2019
Mám kufr značky Roncato E-lite :)

Kupovala sem si kufr na prodejně Nejkufry. Pomohli mi tady s výběrem kufru a odcházela jsem moc spokojená a s úžasným kufrem

Neregistrovaná/ý - Simona

29.07.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 25.07.2019
Je možný i osobní oděr... ale proč si to neposlat až domů když je ten servis až takový že na zásilce není název obchodu a v balení do kterého není vidět

Z e-kondomy mám bezvadný vibrátor, spokojenost největší!:)

Neregistrovaná/ý - Hovorková

29.07.2019

Neregistrovaná/ý - Romana | 24.07.2019
A nějaký klidový režim jste po operaci musela dodržovat?

Jasně klidový režim sem měla celý týden :)

Neregistrovaná/ý - Kupecká

28.07.2019

Neregistrovaná/ý - Helenka | 22.07.2019
Ahojky, to mě zajímá..taky bych potřebovala nějaký "trvanlivější" cestovní kufr... jakou značku máte?

Mám kufr značky Roncato E-lite :)

Neregistrovaná/ý - Zuzana

25.07.2019

Neregistrovaná/ý - Adriana | 22.07.2019
Holky má ten eshop e-kondomy někde výdejnu?

Je možný i osobní oděr... ale proč si to neposlat až domů když je ten servis až takový že na zásilce není název obchodu a v balení do kterého není vidět

Neregistrovaná/ý - Romana

24.07.2019

Neregistrovaná/ý - Hovorková | 21.07.2019
Ahoj, zotavovala jsem se celkem tak 6 týdnů. Jinak nee zle mi to nedělá:D Nepřijde mi že bych tam něco měla ale zato i když si navlíknu tričko bez podprdy tak v něm ty moje holky vypadají luxusně

A nějaký klidový režim jste po operaci musela dodržovat?

Neregistrovaná/ý - Hanka

23.07.2019

Neregistrovaná/ý - Nela | 20.07.2019
čauky takže když si objednám ve fitham nějaký stroj tak mi ho přivezou a rovnou i složí???

Tam je u vybraného zboží které je označené " Montáž zdarma" montáž kterou udělá jejich technik u vás doma.. mrkněte je to u produktů napsané

Neregistrovaná/ý - Helenka

22.07.2019

Neregistrovaná/ý - Kupecká | 17.07.2019
Osobně jsem kupovala v tomto eshopu cestovní kufr a jenom lituju že jsem na něj nenarazila dříve. Vždycky sem objednala kufr a vydržel mi max. na jednu dvě dovolené... Ten co mám odtud už semnou cestuje rok a je pořád stejně pevný a neporušený. A jezdím často na služebky takže se semnou něco nacestuje

Ahojky, to mě zajímá..taky bych potřebovala nějaký "trvanlivější" cestovní kufr... jakou značku máte?

Neregistrovaná/ý - Adriana

22.07.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 17.07.2019
S manželem si přes e-kondomy taky objednáváme různé pomůcky

Holky má ten eshop e-kondomy někde výdejnu?

Neregistrovaná/ý - Hovorková

21.07.2019

Neregistrovaná/ý - Romana | 16.07.2019
Jak dlouho jste se po augmentaci zotavovala?? A ten implantát vám nedělá zle když ho máte v sobě? .... větší prsa bych chtěla ale moc si to neumím představit

Ahoj, zotavovala jsem se celkem tak 6 týdnů. Jinak nee zle mi to nedělá:D Nepřijde mi že bych tam něco měla ale zato i když si navlíknu tričko bez podprdy tak v něm ty moje holky vypadají luxusně

Neregistrovaná/ý - Nela

20.07.2019

Neregistrovaná/ý - Hanka | 04.07.2019
Dobrý den co vím já tak montáže dělají, osobně zkušenost nemám ale jukněte na stránky tuším jsem to tam někde četla

čauky takže když si objednám ve fitham nějaký stroj tak mi ho přivezou a rovnou i složí???

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Těstoviny se žampiony a paprikou

Těstoviny se žampiony a paprikou

29 hlasů
60min 512 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Plněné kuřecí plátky na hruškách

6 hlasů
1h a 25min 934kJ 150 Kč

Recept na kuřecí plátky plněné hruškami a sýrem.

Králík na žampiónech

9 hlasů
1h a 30min 443kJ 260 Kč

Dietní kralíčí maso připravené na žampiónech.

Poradny

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Může se milenec matky dítěte domáhat popření otcovství?

Dobrý den,předpokládám, že otcovství vůči dítěti je již určeno a jako otec dítěte je v rodném lis... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více