Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Krása a duševní pohoda

dumslunce 06. 12. 2012

Chtěla bych všechny ženy pozvat na semináře, které Vám otevřou dveře ke kráse a duševní rovnováze. Krása a duševní rovnováha jsou důležité udržovat a využívat v každodenním životě. Co získáte návštěvou semináře? Sebedůvěru, ženskost a typy jak je využít. Triky v oblasti typologie, tak abyste mohli využít svých předností. Základní princip ovládání myšlenek a její význam pro dosažení životní a duševní rovnováhy. Bližší informace naleznete na www.salon-slunce.cz nebo na tel. čísle:603293761 emailu: seminare77@seznam.cz :-)

Neregistrovaná/ý - Mirka

07.04.2019

Já osobně beru bio vitamíny pravaja. Jsou to dobré vyvážené suroviny pro nás pro ženy, jak pro duševní tak i pro vitalitu pleti. Vyzkoušejte jsou vyrobeny jen z přírodních surovin.

Neregistrovaná/ý - Dorotka

01.04.2019

Ahoj, já sem nejvíc vpohodě když jím kvalitní potraviny:D Narazila sem teď na džemy relax z ovoce..zatím sem nezkoušela, máte doma? Jsou dobré?

Neregistrovaná/ý - Karla

01.04.2019

Neregistrovaná/ý - Saška | 01.03.2019
Taky se chodím na cvičení odreagovat... žádný jiný myšlenky, jen prostě cvičení. Hele, jak náročný ten body express je? Zvládnou ho cvičit i úplní začátečníci?

Saško, ano ano. Ten http://bodyexpress.cz/ je super v tom, že trenér t nastaví intenzitu cvičení podle tvých možností. Takže ano, je to cvičení i pro začátečníky. Určitě ti ho mohu jen doporučit.

Neregistrovaná/ý - Saška

01.03.2019

Neregistrovaná/ý - Naďa | 28.01.2019
Ahoj, cvičení obecně přispívá duševní pohodě... A ano, i ten body express. Já na něj chodím už skoro půl roku a krom toho, že vidím změny na mé postavě, tak se právě i cítím líp, protože si vyčistím hlavu, utřídím myšlenky a soustředím se jen na cvičení :)

Taky se chodím na cvičení odreagovat... žádný jiný myšlenky, jen prostě cvičení. Hele, jak náročný ten body express je? Zvládnou ho cvičit i úplní začátečníci?

Neregistrovaná/ý - Naďa

28.01.2019

Neregistrovaná/ý - Marta | 02.01.2019
Já si myslím, že k psychické pohodě patří i ta fyzická. No, ale tu já teda po vánocích nemám... Jaksi jsem přibrala víc, než jsem si byla ochotná připustit. Myslíte, že třeba ten body express by mi mohl pomoct? Že bych pomocí něho zhubla?

Ahoj, cvičení obecně přispívá duševní pohodě... A ano, i ten body express. Já na něj chodím už skoro půl roku a krom toho, že vidím změny na mé postavě, tak se právě i cítím líp, protože si vyčistím hlavu, utřídím myšlenky a soustředím se jen na cvičení :)

Neregistrovaná/ý - Marta

02.01.2019

Neregistrovaná/ý - Illa | 21.11.2018
Beato a na jaké cvičení chodíš? U kterého jsi nejvíc spokojená? A cvičíš jen pro udržení kondice nebo třeba i z důvodu redukce?

Já si myslím, že k psychické pohodě patří i ta fyzická. No, ale tu já teda po vánocích nemám... Jaksi jsem přibrala víc, než jsem si byla ochotná připustit. Myslíte, že třeba ten body express by mi mohl pomoct? Že bych pomocí něho zhubla?

Neregistrovaná/ý - Illa

21.11.2018

Neregistrovaná/ý - Beata | 29.10.2018
Já si třeba myslím, že k duševní pohodě patří i ta tělesná. A k tomu já teda potřebuju cvičení... Endorfiny zaplaví moje tělo a hned je pohoda.

Beato a na jaké cvičení chodíš? U kterého jsi nejvíc spokojená? A cvičíš jen pro udržení kondice nebo třeba i z důvodu redukce?

Neregistrovaná/ý - Beata

29.10.2018

Já si třeba myslím, že k duševní pohodě patří i ta tělesná. A k tomu já teda potřebuju cvičení... Endorfiny zaplaví moje tělo a hned je pohoda.

Proč královna zakázala Meghan šperky, které nosila prince...

Salát z grilovaného kuřecího masa

Salát z grilovaného kuřecího masa

10 hlasů
50min 256 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí guláš

17 hlasů
1h a 5min 281kJ 170 Kč

Ostřejší guláš z kuřecího masa s rajčaty.

Brambory zapečené s mrkví a pórkem

5 hlasů
2h a 0min 467kJ 135 Kč

Recept na výborné brambory zapečené s mrkví, pórkem, ž...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více