Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Krása a duševní pohoda

dumslunce 06. 12. 2012

Chtěla bych všechny ženy pozvat na semináře, které Vám otevřou dveře ke kráse a duševní rovnováze. Krása a duševní rovnováha jsou důležité udržovat a využívat v každodenním životě. Co získáte návštěvou semináře? Sebedůvěru, ženskost a typy jak je využít. Triky v oblasti typologie, tak abyste mohli využít svých předností. Základní princip ovládání myšlenek a její význam pro dosažení životní a duševní rovnováhy. Bližší informace naleznete na www.salon-slunce.cz nebo na tel. čísle:603293761 emailu: seminare77@seznam.cz :-)

Neregistrovaná/ý - Zuzana

17. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Verča | 11. 7. 2019
čauky, já mám doma tento vibrátor a sem sním spokojená https://e-kondomy.cz/vibrator-odeco-anteros-dual-vibrator-fialova

S manželem si přes e-kondomy taky objednáváme různé pomůcky

Neregistrovaná/ý - Romana

16. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Hovorková | 10. 7. 2019
Ahoj, rozhodla jsem se pro augmentaci.. čili zvětšení s implantáty:)

Jak dlouho jste se po augmentaci zotavovala?? A ten implantát vám nedělá zle když ho máte v sobě? .... větší prsa bych chtěla ale moc si to neumím představit

Neregistrovaná/ý - Domča

13. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Adriana | 6. 7. 2019
Ženy! Doslova sem se zamilovala do téhle kabelky https://www.nejkufry.cz/dmsk-business-taka-bugatti-contratempo-491822-01/ Máte nějakou zkušenost s touto značkou???

Ahoj, já moc na kabelky nejsem ale kupovala sem si přes Nejkufry batoh a stím sem moooc spokojená!!!

Neregistrovaná/ý - Verča

11. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Doláková | 7. 7. 2019
Ahoj máte doma vibrátor? Našla jsem velký výběr na e-kondomy a nevím který si mám vybrat

čauky, já mám doma tento vibrátor a sem sním spokojená https://e-kondomy.cz/vibrator-odeco-anteros-dual-vibrator-fialova

Neregistrovaná/ý - Hovorková

10. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Romana | 2. 7. 2019
A můžu se zeptat pro jakou metodu zvětšení jste se rozhodla?

Ahoj, rozhodla jsem se pro augmentaci.. čili zvětšení s implantáty:)

Neregistrovaná/ý - Doláková

7. 7. 2019

Ahoj máte doma vibrátor? Našla jsem velký výběr na e-kondomy a nevím který si mám vybrat

Neregistrovaná/ý - Adriana

6. 7. 2019

Ženy! Doslova sem se zamilovala do téhle kabelky https://www.nejkufry.cz/dmsk-business-taka-bugatti-contratempo-491822-01/ Máte nějakou zkušenost s touto značkou???

Neregistrovaná/ý - Čadová

5. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Kikina | 3. 7. 2019
A čím pročesáváte, máte nějaký speciální kartáč na to?

Jojo to mám na to kartáč, koupila sem si ho taky přes Hotstyle.cz

Neregistrovaná/ý - Hanka

4. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Juřenová | 21. 6. 2019
Ahojky dělají ve fitham i montáže těch posilovacích strojů?

Dobrý den co vím já tak montáže dělají, osobně zkušenost nemám ale jukněte na stránky tuším jsem to tam někde četla

Neregistrovaná/ý - Kikina

3. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Čadová | 30. 6. 2019
Ahojky ano já si beru ty z pravých lidských vlasů a jsou bezvadné protože se o ně můžu starat jako o svoje vlastní vlasy

A čím pročesáváte, máte nějaký speciální kartáč na to?

Neregistrovaná/ý - Míša

3. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Evik | 30. 6. 2019
No tak to zní moc dobře a necítíte ty vlasy když jsou nandané? Nejsou těžké?

Nikdy sem je necítila. Vůbec nevím že mám nandané nějaké vlasy na hlavě :)

2. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Hovorková | 29. 6. 2019
Já říkám že super! :D Nechala sem si zvětšit prsa tady https://www.aesthevita.cz/ Klinika je v Praze, jela sem tam až z Brna a sem ráda. Po děckách sem měla prsa tak nízko a tak vyfouklý že mi bylo až studno když sem měla jít na koupák, takže sem si je nechala spravit a paráda ! :) Chlapi se zamnou otáčí a já si můžu i po třech dětech připadat zase atraktivní

A můžu se zeptat pro jakou metodu zvětšení jste se rozhodla?

Neregistrovaná/ý - Verča

30. 6. 2019

Ahoj všem :) mám dozaz. Potřebuju doporučit cvičení na bolest zad. Jako myslím na odbourání bolesti. Jaký se vám osvědčilo? Díky moc.

Neregistrovaná/ý - Čadová

30. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Kikina | 26. 6. 2019
Jak se o vlasy staráte? Kupujete si jen ty pravé lidské?

Ahojky ano já si beru ty z pravých lidských vlasů a jsou bezvadné protože se o ně můžu starat jako o svoje vlastní vlasy

Neregistrovaná/ý - Evik

30. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 26. 6. 2019
Micro ring je metoda prodloužení kde není třeba chemického zásahu do vlasů. Vlasy jsou na takových malých kroužcích které jsou dostupné v různých barvách, takže splynou s barvou vlasů... jinak posunutí tak po dvou až třech měsících

No tak to zní moc dobře a necítíte ty vlasy když jsou nandané? Nejsou těžké?

Neregistrovaná/ý - Hovorková

29. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Romana | 26. 6. 2019
Ahoj, co říkáte na plastiku prsou?

Já říkám že super! :D Nechala sem si zvětšit prsa tady https://www.aesthevita.cz/ Klinika je v Praze, jela sem tam až z Brna a sem ráda. Po děckách sem měla prsa tak nízko a tak vyfouklý že mi bylo až studno když sem měla jít na koupák, takže sem si je nechala spravit a paráda ! :) Chlapi se zamnou otáčí a já si můžu i po třech dětech připadat zase atraktivní

Neregistrovaná/ý - Patricie

28. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Zorka | 24. 6. 2019
Za sebe můžu doporučit hubnoucí program ve Světě zdraví. Absolvovala jsem jeden úspěšně před dvěma měsíci a shodila jsem neuvěřitelných 20kg za celou dobu

Zorko to jste zhubla hodně kilogramů, jak dlouho vám to trvalo??

Neregistrovaná/ý - Kikina

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Čadová | 23. 6. 2019
Já sem chodila po třech měsících takže celkem dlouhá doba než bylo třeba posouvat:)

Jak se o vlasy staráte? Kupujete si jen ty pravé lidské?

Neregistrovaná/ý - Míša

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Evik | 23. 6. 2019
A to micro ring je přesně co??? A nejsou u toho vidět spoje?

Micro ring je metoda prodloužení kde není třeba chemického zásahu do vlasů. Vlasy jsou na takových malých kroužcích které jsou dostupné v různých barvách, takže splynou s barvou vlasů... jinak posunutí tak po dvou až třech měsících

26. 6. 2019

Ahoj, co říkáte na plastiku prsou?

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Jarní řeřichová polévka

Jarní řeřichová polévka

13 hlasů
25min 281 kJ 54 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryby pečené s čerstvým špenátem

11 hlasů
45min 287kJ 160 Kč

Rybí kousky pečené se špenátem a koprem.

Salát z rýžových nudlí

0 hlasů
45min 645kJ 200 Kč

Lehký, svěží salát z rýžových nudlí, hovězího masa a okur...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více