Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Krása a duševní pohoda

dumslunce 06. 12. 2012

Chtěla bych všechny ženy pozvat na semináře, které Vám otevřou dveře ke kráse a duševní rovnováze. Krása a duševní rovnováha jsou důležité udržovat a využívat v každodenním životě. Co získáte návštěvou semináře? Sebedůvěru, ženskost a typy jak je využít. Triky v oblasti typologie, tak abyste mohli využít svých předností. Základní princip ovládání myšlenek a její význam pro dosažení životní a duševní rovnováhy. Bližší informace naleznete na www.salon-slunce.cz nebo na tel. čísle:603293761 emailu: seminare77@seznam.cz :-)

Neregistrovaná/ý - Zahradníková

22. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Šárka | 19. 5. 2019
Ahoj, ano zhubla jsem na váhu kterou jsem si stanovila

A jak časté byly konzultace?

Neregistrovaná/ý - Marika

22. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Čadová | 19. 5. 2019
Objednávka mi chodí hned do druhého dne..Osobně je možné vyzvednout na prodejně v Brně

A musím mít clip in předem objednané?

Neregistrovaná/ý - Jituš

22. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Staňka | 19. 5. 2019
Vlasovou kosmetiku objednávám Loreal také odtud https://www.clipinhair.cz/70-vlasova-kosmetika

I já se přidávám ke spokojeným zákaznicím Clipinhair. Se sadami odtud mám výborné zkušenosti, nikdy mě žádná nezklamala

Neregistrovaná/ý - Šárka

19. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Zahradníková | 17. 5. 2019
Vážně? A povedlo se vám zhubnout na cílovou váhu??

Ahoj, ano zhubla jsem na váhu kterou jsem si stanovila

Neregistrovaná/ý - Čadová

19. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 17. 5. 2019
Za jak dlouho vám přijde odtud objednávka? Nebo dají se clip in odtud někde vyzvednout osobně?

Objednávka mi chodí hned do druhého dne..Osobně je možné vyzvednout na prodejně v Brně

Neregistrovaná/ý - Staňka

19. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Aranka | 16. 5. 2019
Ahoj, a jakou kosmetiku používáte na ty clip in vlasy?

Vlasovou kosmetiku objednávám Loreal také odtud https://www.clipinhair.cz/70-vlasova-kosmetika

17. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Šárka | 13. 5. 2019
Myslím si že když to nejde samo, tak je odborník na místě. Sama jsem shodila v programu Světa zdraví spoustu kil

Vážně? A povedlo se vám zhubnout na cílovou váhu??

Neregistrovaná/ý - Marika

17. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Čadová | 2. 5. 2019
Osobně jsem rozhodně pro clip in. Objednávám si sady v Hotstyle

Za jak dlouho vám přijde odtud objednávka? Nebo dají se clip in odtud někde vyzvednout osobně?

Neregistrovaná/ý - Aranka

16. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Staňka | 13. 5. 2019
Clip in si prodlužuji vlasy už pár let, a tahle metoda rozhodně vlasy neničí. Je to super, zvládnu si je nandat i sundat sama během chvilky. Objednávám v clipinhair, eshop můžu doporučit

Ahoj, a jakou kosmetiku používáte na ty clip in vlasy?

Neregistrovaná/ý - Šárka

13. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Zahradníková | 3. 5. 2019
Jaký máte názor na hubnutí s odborníkem? Dívala sem se na stránky Světa zdraví a stránky mě hodně zaujaly

Myslím si že když to nejde samo, tak je odborník na místě. Sama jsem shodila v programu Světa zdraví spoustu kil

Neregistrovaná/ý - Staňka

13. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Aranka | 2. 5. 2019
Ahoj, jaký máte názor na prodloužení vlasů pomocí clip in? https://www.clipinhair.cz/ Chci si prodloužit vlasy ale ráda by ch typ prodloužení který mi nezničí ty moje..

Clip in si prodlužuji vlasy už pár let, a tahle metoda rozhodně vlasy neničí. Je to super, zvládnu si je nandat i sundat sama během chvilky. Objednávám v clipinhair, eshop můžu doporučit

Neregistrovaná/ý - Loreta

3. 5. 2019

Cvičíte doma? Máte zkušenost s fitham.cz ?

3. 5. 2019

Jaký máte názor na hubnutí s odborníkem? Dívala sem se na stránky Světa zdraví a stránky mě hodně zaujaly

Neregistrovaná/ý - Čadová

2. 5. 2019

Osobně jsem rozhodně pro clip in. Objednávám si sady v Hotstyle

Neregistrovaná/ý - Aranka

2. 5. 2019

Ahoj, jaký máte názor na prodloužení vlasů pomocí clip in? https://www.clipinhair.cz/ Chci si prodloužit vlasy ale ráda by ch typ prodloužení který mi nezničí ty moje..

Neregistrovaná/ý - Milka

29. 4. 2019

Jj, pravda, takhle přesně to funguje! Prostě tam dojdeš a oni ti vše dají - vodu, oblečení, ručník... Je to pohodlné :)

Neregistrovaná/ý - Mirka

7. 4. 2019

Já osobně beru bio vitamíny pravaja. Jsou to dobré vyvážené suroviny pro nás pro ženy, jak pro duševní tak i pro vitalitu pleti. Vyzkoušejte jsou vyrobeny jen z přírodních surovin.

Neregistrovaná/ý - Dorotka

1. 4. 2019

Ahoj, já sem nejvíc vpohodě když jím kvalitní potraviny:D Narazila sem teď na džemy relax z ovoce..zatím sem nezkoušela, máte doma? Jsou dobré?

Neregistrovaná/ý - Karla

1. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Saška | 1. 3. 2019
Taky se chodím na cvičení odreagovat... žádný jiný myšlenky, jen prostě cvičení. Hele, jak náročný ten body express je? Zvládnou ho cvičit i úplní začátečníci?

Saško, ano ano. Ten http://bodyexpress.cz/ je super v tom, že trenér t nastaví intenzitu cvičení podle tvých možností. Takže ano, je to cvičení i pro začátečníky. Určitě ti ho mohu jen doporučit.

Neregistrovaná/ý - Saška

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Naďa | 28. 1. 2019
Ahoj, cvičení obecně přispívá duševní pohodě... A ano, i ten body express. Já na něj chodím už skoro půl roku a krom toho, že vidím změny na mé postavě, tak se právě i cítím líp, protože si vyčistím hlavu, utřídím myšlenky a soustředím se jen na cvičení :)

Taky se chodím na cvičení odreagovat... žádný jiný myšlenky, jen prostě cvičení. Hele, jak náročný ten body express je? Zvládnou ho cvičit i úplní začátečníci?

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Kuřecí játra s bazalkou

Kuřecí játra s bazalkou

22 hlasů
1h a 5min 502 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlé gnocchi s krůtím masem

14 hlasů
35min 579kJ 150 Kč

Recept na rychlý a chutný oběd.

Špagety se zeleninou

16 hlasů
60min 568kJ 80 Kč

Podzimní recept na špagety se zeleninou a česnekem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více