Diskuse na téma Zpracovani cukety

Leto se urodilo hodne cukety, mate nekdo dobry zpusob, jak ji uchova i treba na zimu? diky! :) *1*

Laugher 07.01.2017

Pokud chcete uchovat cuketu na zimu, tak ji zmrazte, zavařte nebo uložte do sklepa

alenab 23.02.2016

na grilu s dipem ze zakysané smetany, jogurtu a hoooooodně česneku je to lahůdka.*11*

glady alenab 24.02.2016

už teď se těším na grilování....;-);-)

Nikola 17.02.2016

Ahoj, našla jsem super recept na bramboráčky z cukety. http://kralovstvizen.cz/mate-radi-cuketu-mame-recepty-na-cuketove-pochoutky-vhodne-nejen-pri-hubnuti/

Hanča Nikola 17.02.2016

Tu cuketu na grilu děláme vždycky v létě ke grilovačce, je to výborný! Ale musíme si počkat na léto *5*

benca 19.01.2016

cuketove placky

glady benca 19.01.2016

já dělávám cuketovou buchtu ,smaženou cuketu, připádávám cuketu do okurkového salátu a dělávám z cukety hořčici nebo spíše takovou ostrou omáčku, která je výborná ke grilovanému masu

konatovka 27.09.2015

To by mě také moc zajímalo, jestli se dá třeba namrazit nebo naložit. O Vánocích z ní dělám bramborový salát, místo brambor.*1*

alenab konatovka 18.10.2015

my máme celkem vlhký sklep, tak nám tam nevydržely, vhodila jsem několik shnilých, taky by mně zajímalo, jak je uchovat. Dá se naložit do nálevu jak na okurky, někdo dělá s ananasovou trestí, že je to skutečně jako ananas - lidi jsou vynalézaví.:-)

AnkaPa konatovka 14.01.2016

To je dobrý nápad, udělat salát z cukety, to určitě vyzkouším! ale musím si teď počkat na sezónu...No aspoň budu do té doby ladit recept:)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat