Diskuse na téma Šperky ze zlata

15. 08. 2015 | Móda

Ahoj, doporucte mi prosim nejaky dobry a osvedceny obchod kde by se dali koupit originalni sperky ze zlata, dekuji

Tina 31.10.2022

Ráda chodím do malých zlatnictví, když objevím při cestování.

Alex 19.10.2021

To já mám slabost pro stříbrné šperky. Přijdou mi výraznější a mladistvější :)

Terka Alex 04.11.2021

To máme úplně stejně akorát třeba ne všude jsem schopna si šperky vybrat. Osobně mám radši kamínkové a zdobnější šperky, což ne všude mají.

Alex Alex 12.11.2021

Co eshop Olivie ? Znáš ? Tam mají hodně velký výběr :)

Terka Alex 03.12.2021

Dívala a padlo mi tam dost věcí do oka, takže určitě si něčím udělám radost a pro mamku tam nejspíš taky něco vyberu pod stromeček.

Alex Alex 02.01.2022

Teď tam mají hodně velké slevy https://www.olivie.cz/akce/

Teryss Alex 10.06.2022

Proto mám ráda bílé zlato :-)

terka 28.07.2016

Já popravdě moc šperků nenosím co jsem starší. Dřív jsem si nejčastěji kupovala bižuterku za pár korun a všechno hodně střídala, ale čím jsem starší, tím mám radši nadčasovější a jednodušší věci. Takže nosím zásnubní a snubní prsten z bílého zlata, jednoduchý řetízek s přívěskem a pak náušnice z bílého zlata, jen takové malé pecky. Teď se mi strašně líbí tyhle krasavice z bílého zlata http://www.snubniprsteny-lr.cz/nausnice-l017-2, tak aspoň vím, co si mám od přítele přát k třicátinám. Přesně podle mého gusta :)

Tereza 31.01.2016

Me se zase libi treba ty rytinu na privestku ci tak

Věra 06.01.2016

Moc dobra stranka, dekuji i za inspiraci, tohle se mi libi uz delsi dobu a tak planuji ze tim nekomu udelam radost na narozeniny

Martina 26.12.2015

Z tehle stranky jsem to mela ryjemesperky.cz

Aneta 17.12.2015

S rytinou? A to sis nechala nekde delat nebo se to da sehnat i nekde na netu?

StankaHoy Aneta 09.01.2016

Rytiny třeba do prstýnků dělají třeba tady prsteny-hodinky.cz mají samosebou kamenný obchod, kde si můžete vše domluvit.

Martina 13.12.2015

Jako darek pro sestru sestru jsem chtela neco originalniho, vim ze kdybych ji koupila neco ze zlata mohla by to lehce ztratit tak jsem ji objednala jen pozlaceny restizek a nasim rovnou i ze stejne stranky takovy drobny šperk s rytinou :-) :-)

Zuzy 24.09.2015

Ono je to lepsi, u tech chlapu nikdy nevis a v tomhle smeru moc vkus nemaji

Janinka 16.09.2015

Muj muz tohle taky radeji preferuje, jednou jsem od nej dostala nausnice a opravdu se mi k nicemu nehodili, sli jsme je vymenit a od te doby kdyz mi chce dat nejaky sperk jdu si ho radeji vybrat sama a je to pro oba lepsi..:-)

Lenka 26.08.2015

Jo muzsky jsou v tomhle natvrdly :D pokazde si to musi zenska radeji koupit sama

Nikol Lenka 09.09.2015

No to mi povidej, ale jsem rada ze mu nevadilo ze jsem si vybrala zrovna zlate naušnice..:-)

Nikol 24.08.2015

Ja si posledne vybirala nausnicky na izlato24.cz, manzelovi konecne ty narazky dosli a tak mam co jsem chtela...:-D

Květa 21.08.2015

Šperky můžeš doplnit i originálním zlatým nebo stříbrným dočasným tetováním. Já měla z metalicke-tetovani.info a spokojenost. ;-)

Barulin 20.08.2015

Ahoj já aspon naušky objednávám z nausnice.cz Mají obrovský výběr a vždy jsem spokojená


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat