Diskuse na téma lodičky

24. 09. 2015 | Oblíbené značky

ahojky shanim lodicky na ples-nemam zatim vybrane saty tak barvu nejak neresim. zatim by mi stacilo doporuceni na nejaky dobry eshop kde bych se na lodicky mohla podivat a nejlepe aby mel i kamenny obchod v praze a tam bych si je vyzkousela, tak jestli mate nejaky typ sem s nim. diky moc

Salina 15.09.2022

Kde nechat dobře podrazit boty, aby ladila podražka?

Jana 16.08.2021

Podívej se na Arno.cz :)

Karolína 17.12.2018

Kde jste pořizovaly lodičky na ples ? Sháním nejlépe něco do strříbrné nebo zlaté barvičky :)

Nathali Karolína 29.12.2018

Já jsem si kupovala šaty na ples přes sqvele.com a mají tam i moc pěkné lodičky tak se zkus podívat třeba ti tam něco padne do oka.

ElaKrej 26.11.2018

Eshopy mají i klasicky: Humanic, Bata atd.

Maruška ElaKrej 22.09.2021

Baťu mám moc ráda :-)

Emily 20.09.2017

To mi povídej :D Doma mam velikou skrin plnou bot, co nakup to nove botky :D hlavne miluji nocni nakupy

Milka Emily 24.09.2017

To je uchylka ze? Me to nidky neda, jak vidim na freeport.cz ze maji slevy, nevaham a jedu tam :-))

Alice 14.09.2017

Ja si na botky musela poridit uz specialni skrin, kazdy moje nakupovani konci nakupom dalsich botek :))

Eliska 10.09.2017

Helet posledne jsem na jedny narazila v nakupnim stredisku a to jsem tam ani pro lodicky nejela

Hanka 08.10.2016

Holky poradte mi, hledam nejake krasne lodicky, ktere se hodi ke kazdemu obleceni a do kazde prilezitosti, kde nakupujete botky vy?

kate 27.06.2016

freeport je na tohle hrozně fajn, též tam s rodinou jezdíme nakupovat, tam určitě neco vybereš :)

Barka 27.06.2016

ahoj, holky, sháním nějaké levní, ale hezké lodičky. Nevíte o něčem??

sára Barka 27.06.2016

ahojky, mkrni na freeport.cz, třeba tam objevíš nějakou dobrou slevu, já tam nakupuji neustále :)

Barka sára 27.06.2016

díky moc za tip, mrknu se co mají, zatím jsem teda přiznávám ve freeportu nebyla, jen jsem o něm zaslechla :)

janicka 15.10.2015

uz to mam vsechno prozkoumane tak rada pomuzu ;-) tak hezke porizeni preji

janicka 09.10.2015

neee prave vubec jsem nemela nikdy zadny problem objednavala jsem od nich i kabelku pro mamku na narozeniny a vsechno v poradku :-) ja jsem botickovy maniak tak znam dobre eshopy

sarkanova janicka 15.10.2015

no tak super mrknu se tam a poradne prohledam :) to je super ze uz vite kam se podivat a odkud objednavat :)

sarkanova 06.10.2015

vidim ze ma hodne holek problemy s vyberem bot jako ja :D dekuji janicce za doporuceni mrknu se,ale bojim se si je objednat bez vyzkouseni. nemela jste u nich s velikosti nejaky problem?

janicka 25.09.2015

mrkente na joealex je to super eshop a jsem s nimi moc spokojena *4*

Kamca 25.09.2015

ja jsem tak shanela na konci prazdnin tedka :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat