Diskuse na téma Těhotenství a únava

Holky cítím se hrozně unavená a vyčerpaná, ale potřebuju ještě chvíli normálně fungovat a ne pořád polehávat, nevíte co by mi pomohlo? Díky

Sandra 23.10.2018

Ono to brzy přejde, unava k tehotenstvi proste patri. Jinak vitaminy jsem brala a to femibion. je hodne doporucovany.

bára Sandra 29.10.2018

A brala jsi ho až při problémech nebo už předtím?

Sandra bára 29.10.2018

Brala jsem ho po celou dobu těhotenství a to ještě pár týdnů předtím, než jsem zjistila, že jsem těhotná.

bára Sandra 30.10.2018

Díky za info, začnu ho brát taky už před :-).

Monika 08.11.2018

Byl někdo z vás na porodu císařským řezem? myslíte si, že bych to mohla po porodu vydržet i bez prášků od bolesti?

Eva Monika 09.11.2018

Kamarádka co byla na císaři v Kanadě, tak mi říkala, že nemusela brát prášky od bolesti, ale dostala takovou pumpičku na břicho, která jí pumpovala analgetika přímo do jizvy.

Monika Eva 11.11.2018

A asi nevíte, jestli by se ta pumpička nedala žařídit i u nás v Česku že?

Marie Monika 14.11.2018

Ptala jsem se na to a dá se to zařídit už i u nás stačí, když si zajdete do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna to doručí přímo do nemocnice, kterou si určíte.

Vikina 21.09.2019

Jake berete pri tehotenstvi vitaminy? poradi mi v lekarne nebo to mam radeji konzultovat s gynekologem?

Alice Vikina 25.09.2019

Ano, samozrejmejsem to konzultovala s gynekologem, aby i vedel a hlavne mi v tom hodne poradil co je dulezite predevsim brat.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:01
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:50
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat