Diskuse na téma Nepříjemná bolest v krku

Ahoj, poradte prosim, casto se mi vraci neprijemna bolest v krku, co mi doporucuje doktorka mi uz moc nepomaha, co casto kupujete v lekarnach?

Emilíe 12.12.2015

Tak jestli je dobrý i na prevence, tak se v lékarničce určitě neztratí. I kdyby člověk neměl vyloženě kašel, může jej použít preventivně. :)

Belinda Emilíe 22.12.2015

Ano, i na prevenci se určitě využije. :)

Emílie Belinda 23.12.2015

A který přesně si na tu prevenci měla prosímtě? :)

Belinda Emílie 23.12.2015

Kupovala jsem v lékarn+ tady tento roztok na kloktání http://www.bolimevkrku.cz/cz/tantum-verde-roztok/ ale dyžtak si nech poradit :)

Danka 28.11.2015

Jo take jsme ho meli doma a byl dobry

Emílie Danka 08.12.2015

Vidím, že si ho tady všichni pochvalujete, asi příště koupím do lékarničky tady toto. :)

Belinda Emílie 09.12.2015

Tak on fakt pomůže. Minulý týden mě začalo škrábat v krku, chytla jsem to od dětí ve škole, když jsem učila.. a už jsem začala preventivně používat tantum verde a kašel se mi ani nerozjel. Což je super, protože bych si nemohla dovolit být nemocná.

Dita Danka 23.12.2015

My taky a asi budu kupovat znovu. :)

Lea 26.11.2015

AHojky, mě zase pomáhá hodně tady ten roztok od Tantum http://www.bolimevkrku.cz/cz/tantum-verde-roztok/ a pak ještě čaj s cibulí a takové ty klasiky. :)

Iveta Bucková 24.11.2015

Ahoj, ja mela dlouhodobe problem s krkem, porad me neco drazdilo. V lekarne mi poradili Stopkasel sirup. Je uzasny, obsahuje 5 bylinnych extraktu a skvele chutna. Doporucuji! ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat