Diskuse na téma Dárek pro ženu

22. 11. 2015 | Prosím o radu

Tip na dárek pro ženu - kolegyni? Něco pro radost, budu ráda za tipy na místa kam zajít, na eshopy…děkuji

Evelína 22.11.2015

Ahoj ja jsem pro svoji kamarádku nechala vyrobit přívěšek na řetizek a nechali sme ji tam vyrýt fotku- dělaji to třeba na ryjemesperky.cz

Michala 23.11.2015

Co třeba nějaká dobrá čokoláda jestli má ráda? Mně by ses tím určitě zavděčila ;)

anastaziaa 24.11.2015

pro kolegyni hm to bych asi taky zvolila něco ke konzumaci to potěší a nestane se že se netrefíš do vkusu a bude jí potom doma něco jen tak ležet, čokoláda je dobrý nápad, ale chce to nějakou luxusní

Radka 25.11.2015

Šperkem člověk nikdy nic nezkazííí http://www.klenotmania.cz/sada-nausnice-a-privesek-motyl-set8 dnes mi dorazila tahle náádhera :-)

Ivča Radka 21.12.2015

Tady jsou ty ceny docela lidový, je to kvalitní ty šperky, není to forový? :/

Radka Ivča 27.12.2015

Já jsem zatím neměla problém s tím že by od nich něco nebylo kvalitní :)

Sandriskaa 25.11.2015

Zdravím, včera mi manžel koupil malý dárek. Byla jsem zvědavá, co to bude. Dlouho jsem nic od něj jen tak nedostala. Řekl mi, rozbal to, až děti usnou. To ve mě vyprovokovalo ještě větší zvědavost. Dostala jsem lubrikační gel od Erectanu. Zkusili jsme to hned včera a musím říct, že je voňavoučkej a moc se nám to s ním líbilo.

Sandriskaa 25.11.2015

Zdravím, včera mi manžel koupil malý dárek. Byla jsem zvědavá, co to bude. Dlouho jsem nic od něj jen tak nedostala. Řekl mi, rozbal to, až děti usnou. To ve mě vyprovokovalo ještě větší zvědavost. Dostala jsem lubrikační gel od Erectanu. Zkusili jsme to hned včera a musím říct, že je voňavoučkej a moc se nám to s ním líbilo.

Tana 25.11.2015

Jistě, ale kolegyni něco takového dávat nebudu :D ale s tou čokoládou je to dobrý nápad ale kde takovou koupit?

marika6 25.11.2015

já mám moc ráda čokolády Amali (www.amali.cz), mají u nás vlastní manufakturu, dělají ji z výběrových kakaových bobů a mají i různé příchutě, myslím, že jako dárek by byly moc hezké :)

Klárka 08.12.2015

Koupila jsem kámošce k Vánocům přívěsek s náušnicema http://www.klenotmania.cz/sada-nausnice-a-privesek-vyrezane-srdicko-set11 já myslím že nádhera a za tu cenu :)

Klarisa 09.12.2015

Pro ženy je vybírání dárků naštěstí vždy lehčí, může to být nějaká kosmetika, vždycky se dá něco pěkného vybrat na www.parfums.cz

Gigi Klarisa 12.12.2015

Na parfumsu jsem už letos několik dárků vybrala.

Tana 10.12.2015

Děkuju vám všem za tipy, rozhodla jsem se pro ty čokolády Amali, udělám z toho nějaký hezký balíček, přeci jenom u těch ostatních věcí hrozí, že se jí to nebude hodit a tohle je jistota, navíc ta čokoláda vypadá luxusně, takže myslím, že to bude ono

Mája 11.12.2015

To je dobré řešení. Já každý rok dumám co a stejně mám nakonec pocit, že jsem se nezavděčila, koupit něco dobrého ke konzumaci se mi zdá nakonec jako nejlepší řešení.

Sašena 22.12.2015

hmm ty čokoládky amali jsou moc hezké a vypadají hodně luxusně podle toho co tam píšou…sakriš škoda že jsem si toho tady nevšimla dřív :-/ je to dobrý nápad i jako dárek

Sandra 22.12.2015

Zdravím, já bych ocenila nějaké drobné dekorační předměty do nového domu. Manžel mi je asi těžko nadělí, tak snad nějaká kamarádka bude natolik nápaditá. To se vždy hodí!!!

Helena Sandra 20.01.2016

Zdravím, já nakupuji ráda u Design Outlet. Mají pěkné dekorační předměty s moderním designem.

benca 22.12.2015

titinhal su tam krasne vecicky

Jitka01 23.12.2015

nejtěžší je se trefit do vkusu takže nejlepší je koupit něco na chuť, to se vždy užije a radost to udělá

Tana 11.01.2016

Tak hlásím že čokoláda měla úspěch, musela jsem dokonec už i dát info kde se dají ty čokolády Amali koupit aby si mohla kolegyňka objednat další :-)

Simi 31.01.2016

Hm taková výborná čokoládka jako vypadá ta Amali by se mi líbila i na Valentýna, mňam :-)

anicka 02.02.2016

koukala jsem na to amali a vypada to dobre rikam si ze to tomu svemu milovnikovi cokolady taky poridim taky na valentyna,je na cokolade zavisly :-)

Iva anicka 03.02.2016

ÁÁÁ on bude Valentýn, já jsem to uplne vypustila...ty jejich makronky http://www.amalichocolaterie.cz/www/cz/aktuality/ , uplne se mi sbíhají sliny, jak se vidím.

Jitka 08.02.2016

Jé Valentýn, já tradičně dostávám čokoládky, je to moc milé, netoužím po žádných veledarech, má to být romantika, takže já se těším, že zase nějakou dobrou čokoládku dostanu :-)

Helena Jitka 09.02.2016

Ahojky, Valentýn by měl být o romantice a atmosféře. Já jsem koupila na netu svícen www.designoutlet.cz/cajovy-svicen-lotos. Nesmírně se mi líbil, nazdobí stůl a navodí pohodu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:03
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat