Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma pročištění organismu

Sandriskaa 16. 03. 2016

Zdravim, prosim o radu a zkušenosti jak pročistit, detoxikovat organismus? Brala jsem ted hodně léčiv a tak bych se chtěla nějak pročistit. Díky.

Neregistrovaná/ý - Halina

23. 6. 2020

Neregistrovaná/ý - Jana | 22. 6. 2020
V takové formě ostropestřec neznám, ale mám problém se žlučníkem a následně bych taky potřebovala posílit funkci jater. Objednala jsem si pastu a jsem zvědavá na výsledek.

Určitě budete s výsledkem spokojená. Mě se po dvou měsíčním užívaním upravily jaterní testy, tak že se i lékař divil. Takže tuto pastu doporučuji vřele dále.

Neregistrovaná/ý - Jana

22. 6. 2020

V takové formě ostropestřec neznám, ale mám problém se žlučníkem a následně bych taky potřebovala posílit funkci jater. Objednala jsem si pastu a jsem zvědavá na výsledek.

Neregistrovaná/ý - Liliana

18. 6. 2020

Neregistrovaná/ý - Halina | 16. 6. 2020
Mě kamarádka doporučila ostropestřecovou pastu, sama má s ní zkušenost s očištěním organismu a posílením funkce jater, protože je to čistě přírodní produkt tak jsem si ho taky koupila.

A kde se dá koupit? Mají pastu běžně v lékárně? Nebo mají přímo weboky.

Neregistrovaná/ý - Halina

16. 6. 2020

Mě kamarádka doporučila ostropestřecovou pastu, sama má s ní zkušenost s očištěním organismu a posílením funkce jater, protože je to čistě přírodní produkt tak jsem si ho taky koupila.

Neregistrovaná/ý - Karla

29. 10. 2018

Minulý týden jsem si objednala tady tu bylinnou směs www.altaherba.cz/detox/bylinna-cajova-smes-detoxikace tak jsem na to zvědavá. V pondělí s tím začnu tak pak můžu napsat víc jak je na tom chuťově

Neregistrovaná/ý - Klara

25. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 30. 6. 2018
začala bych detoxem a odvodněním organizmu. V tomto mám vyzkoušený produkrt H2Out, doporučuje ho i Hanka Kynychová, je opravdu super.

určite to dělejte formou odvodnění, není nic lepšího.Stačí si vybrat pouze ověřený přípravek.

Neregistrovaná/ý - Martina

30. 6. 2018

začala bych detoxem a odvodněním organizmu. V tomto mám vyzkoušený produkrt H2Out, doporučuje ho i Hanka Kynychová, je opravdu super.

Neregistrovaná/ý - Ema

24. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Lída | 23. 8. 2017
Zkuste si ohledně detoxikace napsat sem: http://zeleny-andel.cz/cz/poradime-zkonzultujeme-dodame Poradí Vám.

Lído, a byla jste tam někdy? Navštívila jste toho Zeleného Anděla a koupila si tam něco?

Neregistrovaná/ý - Lída

23. 8. 2017

Zkuste si ohledně detoxikace napsat sem: http://zeleny-andel.cz/cz/poradime-zkonzultujeme-dodame Poradí Vám.

Dá se na pročištění organismu použít i hubnoucí čaj?

Neregistrovaná/ý - Zuza

20. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Věra | 25. 7. 2017
Oni poskytují poradenství, to jde přes e-shop provozovat dost těžko. Jestli to nemáte daleko, tak si tam zajeďte.

Opravdu to takhle zabírá? Kde Vám pomohli s těmi bolestmi hlavy? Potřebuji někoho v Brně nebo kolem Brna.

Neregistrovaná/ý - Věra

25. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Hanička | 20. 7. 2017
Se Zeleným Andělem zkušenost nemám, ale s homeopatickou léčbou ano. Pomohl ajsem si tak od migrén.

Oni poskytují poradenství, to jde přes e-shop provozovat dost těžko. Jestli to nemáte daleko, tak si tam zajeďte.

Neregistrovaná/ý - Katka

24. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Hanička | 20. 7. 2017
Se Zeleným Andělem zkušenost nemám, ale s homeopatickou léčbou ano. Pomohl ajsem si tak od migrén.

Hodně jsem o této lékárně četla v diskusích. Poradna 100 Kč za půl hodiny, to je dobrá cena.

Neregistrovaná/ý - Hanička

20. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Simonas | 30. 6. 2017
Věrko, oni nemají asi e-shop,že? Hledala jsem na jejich stránkách, ale tak já jsem denně v Krpoli, tak si tam zajedu. Jen omrknout, člověk nikdy neví.

Neregistrovaná/ý - Simonas

30. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Věra | 25. 6. 2017
Jste z Brna? Zkuste zajít sem: http://zeleny-andel.cz/cz/kontakt

Věrko, oni nemají asi e-shop,že? Hledala jsem na jejich stránkách, ale tak já jsem denně v Krpoli, tak si tam zajedu. Jen omrknout, člověk nikdy neví.

Neregistrovaná/ý - Věra

27. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 21. 6. 2017
Vůbec nevím, co se na to používá :D já ho třeba ani neptřebuju... Muj orhganismus funguje jak ma :) http://www.dieticke-projimadlo.cz/

Ale bylinky jsou na to fakt taky dobré.

Neregistrovaná/ý - Věra

25. 6. 2017

Jste z Brna? Zkuste zajít sem: http://zeleny-andel.cz/cz/kontakt

Neregistrovaná/ý - Míša

21. 6. 2017

Vůbec nevím, co se na to používá :D já ho třeba ani neptřebuju... Muj orhganismus funguje jak ma :) http://www.dieticke-projimadlo.cz/

Neregistrovaná/ý - Chci být krásná

12. 6. 2017

O čaji na detox jsem nečetla, neslyšela, ale kupovávala jsem kdysi takový redukční a i když jsem se hlídala v jídle, tak to nemělo žádný efekt. Možná se měl pít jenom ten čaj a nejíst, pak bych byla jako modelka.

Neregistrovaná/ý - Ida

10. 6. 2017

No, já nevím...já slyšela, že snad i projímadlem :)

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Filé na mrkvi

Filé na mrkvi

14 hlasů
1h a 15min 459 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík na tymiánu

11 hlasů
1h a 20min 466kJ 160 Kč

Králík patří k pochoutkám v české kuchyni, navíc králi...

Polévka z kedluben

14 hlasů
40min 289kJ 80 Kč

Kedlubnová polévka s petrželkou a smetanou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více