Diskuse na téma pročištění organismu

Zdravim, prosim o radu a zkušenosti jak pročistit, detoxikovat organismus? Brala jsem ted hodně léčiv a tak bych se chtěla nějak pročistit. Díky.

Lucka 25.04.2017

Zkus mrknout tady :) http://www.dieticke-projimadlo.cz/

Pava 23.04.2017

Velkou výhodou a plusem je, že přípravek je čistě přírodní. Po doužívání se cítím úžasně.

Pava 23.04.2017

Velkou výhodou a plusem je, že přípravek je čistě přírodní. Po doužívání se cítím úžasně.

Pava 23.04.2017

Velkou výhodou a plusem je, že přípravek je čistě přírodní. Po doužívání se cítím úžasně.

Charlie 21.04.2017

Stránky jsem si prostudovala a hned jsem si ho objednala. Detoxikaci a očistu střev opravdu potřebuji.

Ivana Charlie 28.04.2017

A co přípravky od Jukla? Má čaje, bylinné směsi a tinktury.

Karolína 19.04.2017

No já piju hodně kopřivový čaj, to je také dobré na detox.

Pavla 17.04.2017

Dá se koupit v lékárně, ale já dávám přednost internetu.Takže jsem ho koupila přímo na www.paratizex.cz. Stránky mají přehlédné a podrobné.

Evík 17.04.2017

A nestačí detox spojit s hubnutím? Jakože zkubnete tím, že upravíte jídelníček, a tím vlastně pročistíte organismus? Četla jsem ten článek o detoxikaci organismu na tom Světě zdraví a ty recepty, co tam mají, a zařadila jsem třeba pohanku do snídaní, jako kaši.

Jana 16.04.2017

Zkuste se podívat na stránky doktora Jukla.

Charlie 11.04.2017

Mám podobné problémy, mé zažívaní nefunguje jak má, takže bych potřebovala účinnou pomoc. Kde Paratizex nakupujete?

Pavla 08.04.2017

Trápila mě únava, špatné zažívaní. Koupila jsem si paratizex, po cca 3 týdnech přišla výrazná úleva co se týká mého zažívání. Můžu všem doporučit.

Mirka 29.03.2017

Ale mají tam i dobré recepty, ty jáhlové kuličky jsem zkoušela. https://www.svet-zdravi.cz/recepty

Kejka 28.03.2017

Mrkněte na tenhle článek o detoxu: https://www.svet-zdravi.cz/clanky/detoxikace-nebo-ocista-zmateni-pojmu-povera-nebo-racionalni-uvaha

Mirka Kejka 29.03.2017

No, Kejko, já to teď dočetla. Třeba tu Chlorellu si kupuju. Nedá se říct, že by v tom článku bylo vše děsivé. Ve spoustě věcí mají, domnívám se, pravdu, a mohou pomoci.

Jenny 20.03.2017

Já četla o nějakých přípravcích na odčervení. Zkuste se podívat na stránky bylináře Jukla.

Amanda Jenny 25.03.2017

Odčervení? To snad ne, ne?

Jenny Amanda 25.03.2017

Jo, fakt to existuje, něco si o tom vygooglete. Jinak doporučuji vynechat z jídelníčku cukr, hodně pít vodu a přidat zeleninu.A třeba jeden den v týdnu jenom pít, vodu a kopřivový čaj, případně kombuchu.

Anička 12.03.2017

A co detox jako řízený dietetický program?

KamilaDiv. 28.02.2017

zařadit do jídelníčku hodně zeleniny a ovoce, vyloučit maso, přidat nějaké superpotraviny, chia, goji, atp.

Laugher 28.02.2017

Ideálním prostředkem pro vyčištění organismu jsou projímadla

Amber Laugher 20.03.2017

Já mám třeba dobré zkušenosti s projímadlem Dietlax...Ono to teda není projímadlo, ae vláknina...

Dáda 25.02.2017

Tak to díky za tip,hned se na to podívám a popř. objednám

Anezka 25.02.2017

Napada me jedine dietlax.Ja mela hodne velke problemy s vyprazdnovanim,jelikoz mam sedave zamestnani a tady po tom se mi spravilo.Vsak se podivej na www.dieticke-projimadlo.cz a vse si o tom precti

Dáda 25.02.2017

Jídelák jsem už dávno upravila a luštěniny mi nechutnají a pořád je to stejné.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat