Diskuse na téma Cvičení na doma?

Ahoj, začala jsem držet dietu a do toho bych chtěla ještě hubnout pomocí cvičení. CO je nejlepší na doma? Nějaké pomůcky si klidně dokoupím.. hlavně ať jdou kila dolů

Bára 09.07.2018

nejlepší je běhání venku mezi lidma. Dej si sluchátka a běhej. jen to chce vhodnou obuv a teren, at tě nebolí klouby

Vanda 06.12.2018

stačí pouze odhodlání, dobré oblečení, kvalitné boty a mužeš chodit běhat

Jana 07.12.2018

Dobrý den, prosím nemáte tu někdo zkušenost s kvalitní realitní kanceláří z Prahy?

Jana 10.12.2018

Jak velkou zálohu jste dostal před prodejem domu?

Jirka Jana 11.12.2018

Já jsem také prodával dům s realitní kanceláří Edoxreality a dávají zálohu až dva miliony korun, ještě před prodejem.

lussyB 25.11.2019

Já teda osobně chodím do fitka, protože doma bych se nedonutila. Každopádně k tomu ještě piju dietní koktejl.

Renata 26.11.2022

Masírujete si nějak namožený svaly po cvičení?

Bety-tyna Renata 27.11.2022

Já mám takový masážní set takže tím si vždycky po cvičení svaly namasíruju a je to moc fajn :)

Renata Renata 28.11.2022

Aha a co je to za set, kde jsi ho koupila?

Bety-tyna Renata 29.11.2022

Je to masážní set ENERGYflex, je čistě z přírodního korku a je v něm míček, válec a duoball.

Bertička 16.10.2023

Jako cvičení doma je fajn, ale u mě je ten problém že prostě nejsem důsledná a nebo se na to vykašlu úplně. Takže abych se dokopala fakt pravidelně cvičit, tak jsem si koupila permici do Zone4You a tam teda chodím pravidelně a dokonce s chutí, protože tam mají i bazén a když se mi vyloženě nechce cvičit s trenérem, tak si jdu zaplavat. :)

Lucka Bertička 20.10.2023

Tam je i bazén? To by mě bavilo, já právě chodím teď jak do bazénu, tak mám ještě permanentku do fitka a moc mě to nebaví. Kdyby bylo vše v jednom tak by to bylo super. Kde to je prosím tě?

Bertička Bertička 27.10.2023

Jojo mají fitko i wellnessko https://zone4you.cz/wellness-a-bazen/ je to v Brně v Černých polích. :) Mají i saunu, squash, solárko. Dělají i masáže a spoustu dalšího. Za mě teda super, můžeš si domluvit návštěvu a oni tě provedou a proberou s tebou i členství. :) Jako za mě je to paráda, protože si třeba i po cvičení zajdu do sauny nebo ještě do bazénu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat