Diskuse na téma bazen

30. 12. 2016 | Zahrada a květiny

Bazen a slaná voda- Dobrý den, chtely bychom poridit bazen na leto se slanou vodu. Máte ji doma nekterá v bazenu? Jsou nejaké nevýhody? A o to vsechno obnásí? Moc dekuji za odpovedi. Pekný den.

Eva 31.01.2023

Uvažujeme na léto taky o bazénu, kde jste nechávali dělat?

Pavel Eva 07.02.2023

Koukněte na Mountfiel, je toho teďka plná televize s Holubovou.

Silva 15.08.2020

Podle mě je praktičtější a lepší na údržbu sladká voda :) slanou jsme měli a není to teda žádná sláva :/

Linda Silva 18.08.2020

Když se tu řeší bazény, tak má tu někdo přehled od koho je dobré pořídit samonosný bazén ?

Ester Linda 30.08.2020

Těch značek co mají samonosné bazény je docela dost .. teď na konci sezóny bych to asi kupovala tam kde to mají ve slevě. Minulý týden jsme si kupovali na chatu bazének od marimexu tak se zkus podívat jestli jim ta akce ještě pořád běží

Barbora 10.03.2018

jaký druh lehátka,nebo krřesla máte u bazenu? Bazen už máme, jen když z něho vylezu, ležím na trávě a to se mi nelíbí Chci nějaké lehátko. Jaké máte?

Dianadia Barbora 24.02.2021

Doporučuju kouknout na Nardi nábytek, máme od nich moc hezká a kvalitní lehátka, jsou moc pohodlné a moderní.

Zuzka 23.01.2018

Dobrý den, je tu někdo, kdo má kolem bazénu položeno WPC? Jaké je to materiál? Je vhodný? http://www.woodplastic.cz/o-materialu/ Děkuji za každý postřeh...

lendaben Zuzka 26.01.2018

Ahojky, my máme dřevoplastovou terasu kolem bazénu od http://www.inoutic.cz/terasy-twinson a bez problémů, lepší než dlažba co jsme měli předtím, neklouže a vypadá to super *16*

Hanka lendaben 05.03.2018

No :D tak materiál je to stejný, že :D teď už je jen otázka, jakou firmu si kdo zvolí... Nicméně já rozhodně doporučuji ten woodplastic. S tím mám osobní zkušenost a jsem spokojená...

Darina Hanka 11.05.2018

A jak spolupráce proběhla?

Eliška 06.01.2017

Vypadá moc hezky a se slanou vodou bude parádni. Ani nikam na dovcu nemusíte ;-).

poola 05.01.2017

Práve i bazen ten nás zaujal http://www.albixon.cz/bazeny/prelivove/obdelnik/ ale asi udelame nejlip, když si k nim po svatcich zajdeme, drive to nestihneme.

Laugher 02.01.2017

V bazénu slaná voda je dobrý nápad. Slané je to jako slza z oka, ale potápění je pro úžasný. Nepálí nás to a červené oči z toho nehrozí. Jinak jediné, co nám na tom vadí je to, že když si namočíme vlasy, tak se musíme pak vysprchovat, protože jsou trochu slepené

Eliska 02.01.2017

slana voda je dobra volba hlavne pro male deti a alergiky. Nevyhody me zadne nenapadaji. I udrzba je jednodussi.uz jste nekde zjistovali nebo zatím jen na internetu..?

ozon Eliska 03.01.2017

do bazénu už jedině slanou vodu . vše ostatní je zdraví škodlivé . obzvlášť pro děti

poola Eliska 03.01.2017

No zatím spíše na internetu a to nás nejvíce zaujala firma Albixon. Za prvé už má jmeno a za druhé sousedi od nich mají bazen i se zastresením a pochvalují si je.

Eliska poola 04.01.2017

nejlepsi je doporuceni nekoho znameho. Delame to tak se vsim, s cim si nevime rady.a bazen uz mate nebo budete kupovat i ten?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat